هزینه فاکتور الکترونیکی چقدر است؟ • تصویر مجله زندگی

بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه، یارانه اعتباری خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی 20 درصد افزایش می یابد و شرط استفاده از این افزایش اعتبار، خرید بیش از 70 درصد یارانه معادل 320 هزار تومان برای هر نفر است.

هدف از اجرای طرح کاتالوگ الکترونیکی

شش فروشگاه بزرگ زنجیره ای در این طرح مشارکت دارند و در شهرها و روستاهای کوچکتر بارکدخوان برای فروشندگان نصب می شود تا امکان دسترسی مردم و امکان استفاده عمومی از کالاهای الکترونیکی فراهم شود.مجله ازدواج

مبلغ فاکتور الکترونیکی

در این طرح کارت جدیدی صادر نمی شود و تمامی کارت های بانکی به نام سرپرست خانوار قابل استفاده است.

چه کالاهایی در طرح کاتالوگ محصولات الکترونیکی گنجانده شده است؟

توجه داشته باشید که استفاده از اعتبار 80 هزار تومانی در این طرح مشروط به استفاده از 200 هزار تومان از 480 هزار تومان سبد خرید است. حال اگر فردی بخواهد از این سبد استفاده نکند، آن 80 هزار تومان فقط در آن ماه از بین می‌رود و ماه آینده دوباره شارژ می‌شود و به این معنا نیست که 80 هزار تومان برای همیشه از بین می‌رود، در واقع هر ماهی که 80 هزار تومان طبق شرایط ذکر شده استفاده نشود، مجدداً در ماه بعد می‌توانند از آن استفاده کنند.

در این طرح خانوارهای مشمول می توانند یک ماه قبل از پرداخت یارانه از اعتبار یارانه خود استفاده کنند. البته استفاده از این طرح برای همه اختیاری است.

در هفته های اخیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزایش یارانه کالاهای الکترونیکی از دهک اول به دهک سوم مطلع و اجرای فاز جدید طرح صورتحساب الکترونیکی از 13 خرداد ماه سال جاری آغاز شد. در این طرح، یارانه خانوارهای واجد شرایط (از دهک اول تا سوم) در صورت استفاده از کوپن به جای دریافت نقدی، یعنی حداقل 50 درصد مبلغ را بخرند، یعنی از 400 هزار تومان 200 هزار تومان بخرند، به جای 400 هزار تومان، از 20000 به 8000 به 80 درصد افزایش می یابد. مردان

تعداد کالاهای الکترونیکی در سال 1402 چقدر است؟

11 رکن اصلی طرح الکترونیکی کالابرگ شامل شیر بطری کم چرب، پنیر، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، لبنیات (ماست پرچرب پگاه)، شکر، حبوبات و گوشت گاو منجمد است.