هزینه تعمیر دستگاه چای خوری • تصویر از مجله زندگی

اما مهم ترین نکته این است که بدانید کدام قسمت قوری ایراد دارد. هزینه تعمیر کلید نسبت به شیشه و تخته کمتر است و از طرفی تعمیر تخته قوری به دلیل پیچیدگی آن هزینه بیشتری خواهد داشت.

قوری قطعات خیلی پیچیده ای ندارد. المنت، کلید، سنسور و در نهایت کارت الکترونیکی که پیچیده ترین قسمت تعمیر است، زیرا در صورت خرابی المنت، کلید و سنسور به طور کامل تعویض می شود.

تعمیر قوری

دلیل روشن نشدن قوری

نحوه درخواست خدمات تعمیر چای ساز در تهران به این صورت است که مشتریان می توانند فرم درخواست تعمیر را پر کنند کامل در سایت آریابهکار. سپس کارشناسان واحد پذیرش به زودی با آنها تماس گرفته خواهد شد.

خرابی المنت یکی از رایج ترین مشکلات سماور، قوری و کتری برقی است. معمولاً هزینه تعمیر قوری با هزینه خرابی ترموستات برابر یا کمی متفاوت است.

شاید الان قوری شما خراب شده باشد و به دنبال تعمیرکار مجرب برای رفع ایراد باشید، اما در برآورد هزینه خدمات تعمیر قوری شما ماندید؛ نگران نباشید، این مقاله برای شماست.

عوامل دخیل در بالا و پایین بودن هزینه های تعمیر قوری

هزینه تعمیرات چای ساز به عوامل مختلفی بستگی دارد. ممکن است یک تعمیرکار بخواهد از قطعات مارک اصلی برای قوری معیوب استفاده کند.

مرکز ملی تماس با مشتریان: 02191006676مجله ازدواج

در نهایت باید هزینه تعمیر قوری با نوسانات قیمت و قطعات معیوب را در نظر بگیرید.

در برخی موارد آب داخل دستگاه به جوش نمی آید و کلید اصلا به بیرون نمی پرد. در چنین شرایطی، به احتمال بسیار زیاد مشکل از عنصر است. دستگاهی به طور کلی مارپیچ که وظیفه جوشاندن آب داخل دستگاه را بر عهده دارد.

در هر صورت خرابی ترموستات و همچنین خرابی المنت قابل تعمیر نیست و باید قطعه معیوب را تعویض کرد. اگر مشکل از المنت باشد، احتمالاً باید همراه با قسمت پایین دستگاه تعویض شود.

علاوه بر این، اگر قوری قدیمی باشد و قطعات آن کمتر در دسترس باشد، طبیعتا هزینه های تعمیر بیشتر خواهد بود. علاوه بر این موارد، گارانتی را نیز در نظر بگیرید. طبیعتا دستگاه دارای گارانتی در صورت درج در بندهای گارانتی هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

برای برآورد هزینه تعمیر قوری در این مورد باید در نظر گرفت که سنسور وظیفه تنظیم دمای آب و خاموش کردن دستگاه را بر عهده دارد. بنابراین، اگر سنسور خراب شود، قطع برق نیز مشکل ساز خواهد شد. پس در این شرایط و برای هزینه تعمیر قوری باید به سراغ قیمت روز سنسور رفت.

اگر عنصر دستگاه از کار بیفتد

آدرس وب سایت: https://www.tamiratsite.com

آریابکار مرکز خدمات تعمیر قوری تفال میگل، فلر، گوسونیک و سایر برندهای معروف چای ساز با عرضه لوازم یدکی لوازم خانگی به صورت تجاری و اورجینال.

نحوه درخواست خدمات تعمیر قوری در تهران

اگر قوری روشن نشود، یکی از دو مشکل عمده ممکن است رخ داده باشد. اول اینکه کلید روشن/خاموش مشکل دارد، دوم اینکه شاید برد دستگاه مشکل داشته باشد.

در هر یک از این دو مورد، هزینه تعمیر قوری متفاوت خواهد بود; از آنجایی که کلید دستگاه قابل تعمیر نیست، باید به طور کامل تعویض شود. اگر کارت مشکل دارد، باید آن را نزد یک تعمیرکار واجد شرایط برد. هزینه تعمیر برد نیز بستگی به قطعه معیوب در آن دارد، گاهی ممکن است یک قطعه مشکل داشته باشد، گاهی چندین قطعه نیاز به تعویض دارد و اگر قطعه بحرانی باشد باید هزینه بیشتری صرف شود. همچنین هزینه تعمیر برد در برندهای مختلف متفاوت است.

عادت زنانه

این یکی از رایج ترین عیب های قوری است. دکمه را فشار می دهید تا آب بجوشد، اما قبل از اینکه آب بجوشد، دستگاه دکمه را خاموش می کند.

خدمات تعمیر قوری

تعمیر قوری برای قطع دیرهنگام

قوری یکی از محبوب ترین لوازم آشپزخانه است، وسیله ای که شکستن آن عملا یک پای اصلی زندگی یعنی نوشیدن چای را فلج می کند.

راه دوم تماس مستقیم با مشتریان از طریق شماره های درج شده در وب سایت است.

پس از اعلام نظر کارشناس، هزینه تعمیر لوازم خانگی مورد نظر به مشتری اعلام می شود. در صورت رضایت مشتری، درخواست تعمیر قوری ثبت می شود. سپس نزدیکترین سرویس دهنده در منطقه به محل اقامت مشتری اعزام می شود.

در این تماس تلفنی از مشتری در مورد علائم خرابی قوری سوال می شود و در صورت نیاز به ارسال عکس از دستگاه معیوب، آدرس ایمیل ارائه می شود.