نگاهی به یک رستوران قدیمی و خاص در بوشهر • تصویر از مجله زندگی

در بهترین رستوران بوشهر، خوردن حلوای بوشهری را برای دسر فراموش نکنید، شایان ذکر است که یکی از دلایل شهرت و محبوبیت این رستوران وجود همین حلوای خوشمزه بوشهری است. حلوای بوشهری قابل وصف نیست، فقط با خوردن آن می توان از طعم متفاوت آن لذت برد. این رستوران از ساعت 10:30 صبح شروع به کار کرده و تا ساعت 1 بعد از نیمه شب کار می کند. آدرس: بوشهر، خلیج فارس، بوستان قوام.مجله ازدواج

بندر سیراف یکی از جذاب ترین نقاط بوشهر است. سیراف شهری باستانی در بخش مرکزی شهر کنگان، بزرگترین بندر تاریخی ایران است. سیراف همچنین یکی از قدیمی ترین بنادر ایران است که در زمان ساسانیان و اسلام پر رونق ترین بندر بوده و روابط تجاری زیادی با روم و یونان در اروپا، ماداگاسکار در آفریقا و حتی کانتون چین در آسیا داشته است.

رستوران قوام

یکی از جاذبه های بوشهر موزه دریانوردی است. چه عاشق موزه باشید و چه به دریانوردی، موزه دریانوردی بوشهر ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد. می دانید که بوشهر یکی از مراکز کشتی سازی ایران است و موزه دریانوردی بوشهر مملو از آثار قدیمی و باستانی دریانوردان و گردشگران سابق است. در این موزه می توانید ابزار و تجهیزات دریایی، از قدیمی ترین قطب نماها تا آخرین فناوری های روز دنیا در کشتی سازی و صنایع دریایی را ببینید.

سلام جدید بخش گردشگری: شاید تا چند سال پیش سفر با نیت غذا خوردن و سفر بر روی شکم عجیب به نظر می رسید، اما اکنون خوردن و چشیدن طعم های خاص یکی از قسمت های مهم سفر است و بسیاری از افراد برای کشف طعم های جدید به سفر می روند.

طعم اصیل غذاهای جنوبی در بهترین رستوران بوشهر

رارستوران قوام در بوشهر

انتخاب بهترین رستوران در بوشهر با توجه به نحوه سرویس دهی، کیفیت غذا و فضای داخلی رستوران کار ساده ای نیست. بوشهر تعداد زیادی رستوران با کیفیت اعم از مدرن و سنتی دارد و برای گردشگران داخلی و خارجی تصمیم خوبی است. با این وجود، اگر معیارهای ما برای انتخاب رستوران در بوشهر منحصر به فرد و جذاب، تنوع غذاها، فضای گرم و خدمات مطلوب پرسنل باشد، رستوران قوام در خور توجه قرار می گیرد.

طبیعی است که برای کشف بهترین و اصیل ترین غذاهای هر منطقه، رستوران های با کیفیت مناسب ترین گزینه در نظر گرفته شوند. بنابراین با سفر به جنوب ایران و رفتن به بوشهر دیدنی با غروب های دل انگیزش می توانید به عنوان مهمان پذیرایی کنید. بهترین رستوران بوشهر و طعم های شگفت انگیزی را تجربه کرد. نکته جالب توجه این است که تنوع غذاهای دریایی لذیذ را می توان با مراجعه به رستوران های بوشهر و با هزینه ای معقول چنین تصمیمی گرفت.

ماهی، میگو و فلفل همیشه مهمان سفره بوشهری هستند

قطعا یکی از تجربه های خوب و بی بدیل هر شهر و کشوری خوردن و امتحان غذاهای محلی این منطقه است. ایران با اقلیم ها و فرهنگ های متفاوت، متنوع و منحصربفرد خود دستورهای غذایی بی شماری دارد که هر کدام با عطر، طعم و نحوه سرو یکی از جذاب ترین جاذبه ها هستند. گردشگری کشور محسوب می شود. بوشهر نیز از این قاعده جالب مستثنی نیست و بسته به شرایط آب و هوایی و فضای فضای خود و همچنین مجاورت با دریا، غذاهای لذیذ با طعمی بی نظیر ارائه می دهد.

بوشهر؛ شهر قدیمی

در رستوران سنتی قوام قاب عکس و بیوگرافی شخصیت های معروف، صنایع دستی مختلف از جمله مشک بوشهری و فرش های رنگارنگ را می بینید و حال و هوای جنوبی و بوشهری را به شما القا می کند. نزدیک بودن این رستوران به ساحل، نقطه قوتی برای این رستوران محسوب می شود، زیرا با رفتن به ساحل و دیدن غروب با طراوت خورشید، انگیزه کافی برای خوردن غذاهای محلی و تازه دارید. اینگونه است که می توانید با یک شام درجه یک قدم زدن دلپذیر در سواحل دلپذیر جنوبی را لذت بخش تر کنید. میگو سرخ شده، ماهی شکم پر، قلیه ماهی و ماهی بخار پز از غذاهای دریایی هیجان انگیز این رستوران هستند، البته اگر به دلیل آلرژی یا هر دلیل دیگر تمایلی به خوردن غذاهای دریایی ندارید، مرغ کبابی گزینه بسیار خوبی است. .

رستوران قوام از نظر فضای دلنشین و نامطلوب، سرویس دهی سریع و کیفیت بالای غذا، سالاد و دسر، بهترین رستوران بوشهر محسوب می شود. نکته مهم تغییر کاربری ساختمان رستوران قوام است که در گذشته یک آب انبار بزرگ با قدمت 150 سال بوده است که برای احیای کاربری آن تبدیل به رستوران می شود و در حال حاضر به صورت سنتی در حال فعالیت است. رستوران بوشهری. با ورود به این رستوران نه تنها خود را مهمان غذاهای محلی این منطقه می کنید، بلکه نمای داخلی و جزئیات یک مخزن آب با ساختاری بی سابقه را نیز مشاهده می کنید. البته حواستان به این موضوع باشد مکان های گردشگری بوشهر در فصل پاییز بی خیال نباش

بوشهر یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران است که در قلب تاریخ، تجارت و سیاست بوده و هست. بوشهر از آنجا که بندر بود اکثر بازرگانان شهر خانه های خود را نزدیک بندر می ساختند و به همین دلیل بافت قدیم شهر به دریا نزدیک است.بعضی از عمارت ها دارای بخش مسکونی و تجاری بودند: بخشی که خانواده در آن زندگی می کردند و بخشی دیگر به عنوان بخش مسکونی. محل کار و تجارت برای صاحب خانه.

پارک ملی دریایی هم در بوشهر! نای بند در نزدیکی عسلویه قرار دارد و عسلویه بیش از هر چیز به صنعت مربوط می شود. این بدان معناست که اطراف عسلویه خواه ناخواه تحت تاثیر قرار می گیرد و در صورت بی حفاظی ماندن، به مرور زمان دیدنی های بوشهر تنها یک نام باقی می ماند. به همین دلیل از آن محافظت می کنند تا مناظر بکر آن خاطره ای برای همه نسل ها باشد. نایبند به نوعی یکی از نقاط گردشگری عسلویه است.

یکی دیگر از مهم ترین جاذبه های گردشگری بوشهر، غذاهای تند، گرم و مطبوع جنوبی است. طعم هایی که شما را به دنیای دیگری می برد. این دنیا مربوط به دریا، ادویه و ماه است و بسیار جذاب است.