نحوه ساخت اکانت تلگرام بدون سیم کارت • مجله ازدواج

بدون شماره یا سیم کارت اکانت تلگرام بسازید

آخرین ویژگی تلگرام با نام حذف عمومی خودکار به شما امکان می دهد پیام های موجود در چت های جدید را به طور کامل حذف کنید. تلگرام می گوید چت های فعلی شما تحت تأثیر این ویژگی قرار نمی گیرند، اما می توانید به راحتی با رفتن به تنظیمات > حریم خصوصی و امنیت > حذف خودکار پیام، ویژگی حذف عمومی را در حساب های بیشتری اعمال کنید.

به گزارش زومیت، تلگرام در جدیدترین آپدیت، یک حساب کاربری ایجاد کنید ذره برای جسم مستقیم بدون داشتن سیم کارت کاربران را ممکن کرد تلگرام آنها همچنین می توانند یک تایمر جهانی برای حذف خودکار پیام ها در تمام چت های جدید تنظیم کنند. بخش تم اکنون مجموعه ای از ویژگی های جدید را ارائه می دهد و برای گروه های بیش از 100 مشترک در دسترس است.

برای مدت طولانی، کاربران تلگرام که نام کاربری عمومی دارند، می توانند یک کد QR برای تعامل سریع با افراد دیگر ایجاد کنند. به لطف به روز رسانی جدید، حتی کسانی که نام کاربری ندارند می توانند یک کد QR موقت ایجاد کنند. سایر کاربران می توانند با اسکن این کد شما را به لیست خود اضافه کنند.

نسخه جدید تلگرام دارای ایموجی های سفارشی بیشتری برای کاربران ممتاز است و ایموجی های معمولی را تعاملی تر می کند.مجله ازدواج

تلگرام با ۷۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه میزبان اسپم های زیادی است. گروه‌هایی از مدیران معمولا از ربات‌های مختلفی برای مقابله با هرزنامه استفاده می‌کنند. در آپدیت جدید، ادمین های گروه هایی با بیش از 200 عضو می توانند ویژگی ضد هرزنامه تهاجمی را فعال کنند که متکی بر الگوریتم های اختصاصی تلگرام است.

تلگرام پیام های حذف خودکار را در سال 2013 معرفی کرد. کاربران تلگرام می توانند پیام های خود و پیام های طرف مقابل را بدون گذاشتن هیچ ردی پاک کنند. همچنین می‌توانید یک تایمر حذف خودکار تنظیم کنید تا پس از مدتی مشخص، همه پیام‌های صفحه چت حذف شوند.

امکان حذف خودکار عمومی

آخرین آپدیت تلگرام علاوه بر ایجاد تغییرات در قسمت موضوعات و صفحه تنظیمات یک حساب کاربری ایجاد کنید بدون داشتن سیم کارت این امکان را فراهم می کند.

بدون داشتن سیم کارت یک حساب کاربری ایجاد کنید

در آپدیت قبلی، تلگرام به ادمین گروه های بزرگ اجازه داد تا چت های مختلف را در «موضوعات» گروه بندی کند. بخش تاپیک تلگرام عملکردی مشابه تالارهای گفتگوی اینترنتی قدیمی دارد، اما مجهز به فناوری های مدرن است. تلگرام می گوید ویژگی های بیشتری در آخرین نسخه این موضوع اضافه شده است.

تلگرام می گوید کاربران iOS اکنون می توانند از موتور جستجوی ایموجی که قبلا در اختیار کاربران اندرویدی قرار گرفته بود استفاده کنند. تلگرام همچنین صفحه استفاده از فضای ذخیره سازی در اندروید را دوباره طراحی کرد تا شبیه نسخه iOS باشد. این صفحه نمایش جدید نشان می دهد که هر صفحه چت چقدر فضای گوشی شما را اشغال می کند.

گروه هایی که یک موضوع باز در دو ستون دارند تا بتوانید به سرعت به بحث های قبلی خود دسترسی پیدا کنید. اکنون گروه ها یک موضوع پیش فرض به نام عمومی دارند که حاوی پست های قدیمی است و در دسترس همه کاربران است. ادمین ها می توانند نام این موضوع را تغییر دهند یا آن را پنهان کنند. تلگرام می گوید گروه ها می توانند حداکثر پنج چت را پین کنند. هر رشته از تعداد نامحدودی از پیام های پین شده پشتیبانی می کند.

نحوه مدیریت اسپم در تلگرام

تلگرام از زمان ایجاد خود همواره نیاز به ایجاد یک حساب کاربری داشته است شماره تلفن با این حال، کاربران می توانند با مراجعه به صفحه تنظیمات، شماره خود را از افراد غریبه پنهان کنند. همچنین در صفحه تنظیمات می توانید یافتن حساب کاربری را از طریق شماره موبایل غیرممکن کنید.

قابلیت جدید تلگرام که بر اساس پلتفرم Fragment کار می کند، امکان ایجاد حساب کاربری بدون داشتن سیم کارت واقعی را فراهم می کند. البته تلگرام برای یک حساب کاربری ایجاد کنید هنوز به شماره نیاز دارد و این الزام به طور کامل حذف نشده است. به بدون داشتن سیم کارت یک حساب کاربری ایجاد کنید شما باید یکی از اعداد ارائه شده در قطعه را ارائه دهید. این شماره ها رایگان نیستند.