نحوه خروج سربازان از کشور هنگام خدمت برای راهپیمایی اربعین • تصویر از مجله زندگی

سربازان در حال انجام وظیفه بدون نیاز

رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی فرجا خاطرنشان کرد: سربازان خدمتگزار به پاس حفاظت اطلاعات یگان خدمت می توانند بدون نیاز به مراجعه به ادارات وظیفه برای شرکت در این مراسم معنوی مجوز خروج از کشور را دریافت کنند.مجله ازدواج

سردار مهری گفت: متولدین فروردین تا شهریور 1382 که امسال به سن مشمولیت رسیده و مجوز خروج از کشور وظیفه عمومی خود را دریافت نکرده اند، به زیارت معظم له مشرف شوند و حضور پیدا کنند. پیاده روی اربعین حسینی به مرز عراق سفر کرده اند و با کمک سازمان خدمات رسانی عمومی و هماهنگی با پلیس گذرنامه می توانند با ارائه شناسنامه به سامانه مرزی پلیس گذرنامه مجوز خروج از کشور را دریافت کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: متولدین فروردین ماه تا پایان شهریور 1397 می توانند از سامانه مرزی پلیس گذرنامه مجوز خروج از کشور دریافت کنند.
سردار تقی مهری گفت: به منظور ارائه تسهیلات برای مشمولان غیرغایب متقاضی زیارت عتبات عالیات در ماه های محرم و صفر به ویژه پیاده روی اربعین حسینی، این دسته از عزیزان در صورت عدم غیبت سربازی. ، می توانند بدون نیاز به پرداخت ودیعه و با ثبت درخواست خود در قالب شرکت در این سفر معنوی آنلاین این کار را انجام دهند.

وی گفت: کلیه شرکت کنندگان غیرغایب که قصد حضور در این مراسم باشکوه را دارند باید در بازه زمانی 8 تا 5 مهرماه مصادف با اول محرم و پایان صفر از طریق سامانه sakha.epolice.ir درخواست خروج از کشور را ثبت کنند. . .