نحوه اعزام زائران جدید اربعین اعلام شد

وزیر کشور با اشاره به بازدید از مرز تمرچین در شهرستان پیرانشهر گفت: با توجه به اینکه مردم منطقه پیرانشهر اهل سنت هستند پذیرایی بسیار خوبی از زائران داشتند و فضای معنوی زیبایی در این مرز حاکم شده است. زائران بدون مشکل از مرز عبور می کنند، ادامه داد: جا دارد از همکاری خوب اقلیم کردستان تشکر کنیم که با برپایی کمپ های متعدد زمینه استراحت زائران را فراهم کرد.
وی با بیان اینکه برای تردد کاملاً کنترل شده زائران در مرز تمرچین آمادگی داریم، خاطرنشان کرد: مقدمات تردد زائران در سایر مرزها وجود دارد اما باید کنترل شود تا شاهد مشکلات زائران نباشیم. روزهای گذشته. .

از آخرین اخبار پیاده روی اربعین در 24 ساعت گذشته برای پیدا کردن

وزیر کشور با اشاره به بازدید از مرز تمرچین در شهرستان پیرانشهر گفت: با توجه به اینکه مردم منطقه پیرانشهر اهل سنت هستند پذیرایی بسیار خوبی از زائران داشتند و فضای معنوی زیبایی در این مرز حاکم شده است.
گزارش تصویر زندگی به گزارش تسنیم، احمد وحیدی وزیر کشور با بیان اینکه اکنون قاچاق در مرزهای شش گانه به راحتی انجام می شود، اظهار داشت: تردد در همه مرزها برقرار است اما باید عبور و مرور زائران جدید به طور کامل کنترل شود. به تدریج و با توجه به سهمیه استان ها آغاز می شود، افزود: در صورت هجوم مجدد جمعیت به سمت مرزها قطعاً مشکل خواهیم داشت زیرا ظرفیت عراق واکنشی نیست اما مردم مطمئن باشند که اطلاع رسانی و اطلاع رسانی خواهیم کرد. با توجه به سهمیه

وی با بیان اینکه موج بازگشت زائران از روز گذشته آغاز شده و تاکنون 700 هزار نفر به ایران بازگشته اند، افزود: تاکنون یک چهارم زائران بازگشته اند و وزارت راهور نیز تمهیدات لازم را برای انتقال زائران انجام داد. مرزها و مشکلی وجود ندارد و اتوبوس ها در تمام پایانه ها آماده هستند. زائران تردد می کنند و در برخی مسیرها از راه آهن برای جابجایی زائران استفاده می شود.مجله ازدواج