نحوه ارتباط با ایران در مراسم اربعین; آیا باید سیم کارت عراقی بخرید؟ • تصویر مجله زندگی

از این رو تصمیم داریم با نگاهی ویژه به سیم کارت های عراق، اطلاعات مورد نیاز برای خرید سیم کارت را در اختیار مسافران قرار دهیم.

سیم کارت های عراقی عموما با اعتبار 30 روزه و قیمت مناسب عرضه می شوند. اما مهم ترین نکته در خرید این سیم کارت ها مراجعه به مراکز معتبر است تا بتوانید سیم کارتی با تاریخ انقضا بالاتر و قیمت به صرفه تری تهیه کنید. در سال های اخیر به دلیل تقاضای زیاد برای خرید سیم کارت در عراق، تهیه آن بسیار سخت بود و معمولا زائران برای خرید آن دچار سردرگمی می شدند، بنابراین با هماهنگی های صورت گرفته از سوی وزارت ارتباطات، در مرزهای ورودی عراق امکان خرید این نوع سیم کارت به عنوان مرز مهران وجود داشت. البته برای امسال علاوه بر اعلام تعرفه ها باید منتظر روزهای بعدی اربعین نیز بود. در هر صورت مسافران برای خرید سیم کارت عراقی باید پاسپورت خود را به همراه داشته باشند.مجله ازدواج

مطمئناً خرید سیم کارت عراقی هزینه های ارتباطی کمتری را برای مسافران به همراه خواهد داشت. از آنجایی که اپراتورهای عراقی امروزه سیم کارت های خود را با تخفیف ویژه برای ارتباطات شبکه ارائه می دهند و استفاده از این نوع خدمات برای زائران ایرانی که معمولا به صورت گروهی یا کاروانی سفر می کنند بسیار به صرفه و مقرون به صرفه است، این امکان را به آنها می دهد تا از ارتباط مستمر و مقرون به صرفه در کاروان در طول سفر با خرید چند سیم کارت از همان اپراتور.

در اینجا برای اطلاع علاقه مندان به تعدادی از پرکاربردترین کدهای دستوری سیم کارت های عراق اشاره می کنیم:

راهپیمایی اربعین که هر ساله میلیون‌ها ایرانی عاشق اهل بیت به کربلا می‌روند، بزرگ‌ترین رویداد ورزشی همگانی در جهان محسوب می‌شود که مردم به همراه خانواده یا جمعی از دوستان به آنجا می‌روند و نیاز به وسیله‌ای برای ارتباط با هر یک دارند. دیگر.

کاربران اپراتورهای مختلف برای تهیه سیم کارت ارزان‌تر برای سفر اربعین به مراکز فروش سیم‌کارت مراجعه می‌کنند. با توجه به هزینه های رومینگ می توان گفت که هزینه خرید سیم کارت های عراقی مقرون به صرفه تر و راحت تر است. ضمناً با توجه به تعداد زیاد زائران اربعین، سرویس رومینگ معمولاً در روزهای پیاده روی اربعین با مشکل مواجه می شود و بهتر است زائران با خرید سیم کارت عراقی و استفاده از بهترین راه ارتباطی با ایران استفاده کنند. شبکه های ارتباطی عراق

(در دقیقه)

هزینه پیامک مرکز تماس سل آسیایی # کد صورتحساب * 133 * #133* #299 * 280 دینار 150 دینار 333 زین اسب #کد صورتحساب *101* #100* #321 * 270 دینار 150 دینار 107 Liege Telecom # کد صورتحساب * 221 * #211* #250* 260 دینار 150 دینار 411

سیم کارت عراقی را از کجا بخریم؟

با توجه به اینکه در سال های اخیر به دلیل همه گیری کرونا، پیاده روی اربعین انجام نمی شود، هزینه های اعلام شده در جدول زیر بر اساس تعرفه های سال های گذشته می باشد و قطعا این هزینه ها در سال جاری تغییر محسوسی خواهد داشت.

کد سفارش انواع سیم کارت عراق

نام سیم کارت روش شارژ شارژ باقی مانده است لیست بسته های اینترنتی هزینه تماس با ایران

سیم کارت های عراقی عموما توسط سه شرکت آسیاسل، زین و کورک عرضه می شوند که هر کدام با قیمت و کارمزد اولیه متفاوت هستند.

پرکاربردترین کدهای دستوری سیم کارت های عراقی

جمع کثیری از شیعیان و عاشقان سیدالشهدا اعم از ورزشکاران و مردمی که به پیاده روی طولانی اربعین و ابراز ارادت خود به خاندان پیامبر اسلام(ص) عادت کرده اند، همه ساله این سفر معنوی را انجام می دهند که بزرگ ترین همایش ورزش همگانی نیز محسوب می شود. . در جهان.

قطعا برای اکثر ایرانیان در این زیارت و سفر مذهبی، خرید سیم کارت ایرانی یا عراقی برای سفر اربعین مهم است. هر ساله با نزدیک شدن به اربعین حسینی، سوالی که ذهن مسافران اربعین را به خود مشغول می کند این است که سیم کارت ایرانی بخریم یا عراقی؟

سیم کارت عراق به صرفه تر است

سیم کارت عراقی

در مراسم اربعین برای تماس با ایران از سیم کارت ایرانی بهتر است یا سیم کارت عراقی؟