نتایج وام ضروری مستمری بگیران کشوری و اسامی برندگان در سال 1402

اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای اعلام کرد: متقاضیانی که قبلا ثبت نام کرده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و درخواست آنها تا پایان سال 1402 ارسال می شود. سامانه ثبت نام آنلاین وام ضروری بازنشستگان رزرو خواهد شد. THE

اولویت بندی وام های ضروری برای بازنشستگان

در این اطلاعیه با اشاره به «داوطلبانی که به دلایلی در اسفندماه 1300 ثبت نام اینترنتی انجام نداده اند» آمده است: صندوق بازنشستگی کشوری این امر باعث شد تا بازنشستگان عزیز هر ماه به صورت مستمر ثبت نام کنند.

اسامی مشمولان وام صندوق بازنشستگی کشوری 1402

در این اطلاعیه تاکید شده است: اولویت پرداخت وام های 30 میلیون تومانی به «واجدین شرایط» با توجه به «میزان خالص حقوق دریافتی و مانده وام های سنوات گذشته» است.

با توجه به کثرت افراد واجد شرایط، امکان پرداخت یکجا وجود ندارد و با توجه به اعتبار اعطایی بانک عامل، وام های لازم به صورت ماهانه و مرحله به مرحله پرداخت می شود.

نتایج وام ضروری بازنشستگان کشوری

لازم به ذکر است نتایج ثبت نام واجدین شرایط دریافت وام های بسیار نیازمند در پایان هر ماه به اطلاع متقاضیان می رسد و بازنشستگان متقاضی می توانند به سامانه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی زیر مراجعه کنند. sabasrm.ir از نتایج ثبت نام خود مطلع شوید.مجله ازدواج

بر این اساس و با توجه به امکان ادامه ثبت نام وام در هر ماه، نتایج متقاضیان واجد شرایط به صورت ماهانه اعلام خواهد شد.