نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 1401 اعلام شد

وی گفت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز نیز چندین بار تمدید شده است.

به گفته این اداره اخبار آزمون تصویر زندگی: روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 1401 این هفته بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، زمان دقیق به زودی اعلام می شود.

مشاور رئیس جمهور و روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد 1401 هفته جاری اعلام می شود. علیرضا کریمیان، مشاور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

معاون وزیر علوم و تحقیقات فناوری افزود: پذیرفته شدگان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به استثنای دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس ضوابط و شرایط اعلام شده جهت کسب اطلاع از تاریخ، نحوه و مدارک لازم جهت ثبت نام در 21 شهریورماه در واحد مرکزی خبر. پورتال اطلاع رسانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به محل قابل قبول مراجعه کنید.

دکتر پورعباس در خصوص نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 1401 خاطرنشان کرد: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 1401 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh منتشر شده است. org و لازم است داوطلبان مطالعه کنند جزئیات اعلام نتایج از جمله جزئیات ثبت نام در دانشگاه ها را دنبال کنند.

کریمیان خاطرنشان کرد: پیش از این اعلام شده بود که مجموع ظرفیت پذیرش 1401 رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته در دوره های مختلف (دوره روزانه و غیر روزانه) 136 هزار و 786 رشته می باشد.مجله ازدواج

وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد 1401 با حضور 647 هزار و 209 داوطلب از جمله علاقمندان به شرکت در آزمون های نوبت دوم در روزهای 8، 29 و 30 اردیبهشت ماه 1401 برگزار شد.

وی تصریح کرد: متقاضیانی که در هر یک از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده اند توجه داشته باشند که تنها در یکی از رشته های مورد تایید می توانند اقدام کنند.

مشاور رئیس و مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: نتایج اولیه در تاریخ 8 خرداد 1401 اعلام شد و از 647 هزار و 209 داوطلب شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1401، 450 هزار و 422 نفر مجاز به انتخاب شدند. رشته آنها

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد غیرمتوالی ۱۴۰۱ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی خبر داد.

دکتر پورعباس درباره ثبت نام پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی نیز گفت: تمامی پذیرش های دانشگاه آزاد اسلامی باید از روز دوشنبه 14 شهریور لغایت چهارشنبه 16 شهریور 1401 به سامانه آموزش به نشانی edu.iau.ac .ir در نوبت صبح انجام شود. ضمناً لازم است طبق برنامه زمانبندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با مدارک اعلام شده جهت نهایی شدن مراحل ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه شود.

به گزارش ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد 1401 از 8 تا 30 اردیبهشت ماه سال جاری در 166 شهر و هزار و 770 بخش و همچنین 381 بخش اصلی برگزار شد.


وی با بیان اینکه 647 هزار و 209 داوطلب با احتساب علاقه مندان به شرکت در آزمون دوره دوم کارشناسی ارشد 1401 متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد غیر متوالی بودند، گفت: تعداد 915 نفر در دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شدند.

به گزارش ایسنا، دکتر عبدالرسول پورعباس با اعلام این خبر گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد غیر متوالی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی از طریق اطلاع رسانی اعلام شد. پورتال سازمان سنجش آموزش کشور