نتایج قرعه کشی مرحله دوم طرح عرضه یکپارچه خودرو اعلام شد

لازم به ذکر است طبق برنامه اعلام شده خودروسازان روند صعودی تولید و عرضه خودرو به بازار در ماه های آینده ادامه خواهد داشت. به این ترتیب عرضه محصولات جدید و آتی از خودروسازان داخلی در همین سامانه ادامه خواهد داشت.

این افراد از جمله افرادی بودند که از بین دو گروه خودروسازان خصوصی تنها به انتخاب یکی دو اولویت بسنده کردند و به دلیل عدم تطابق با برنامه تولید این خودروسازان، خودرو را به دست نیاوردند.

نتایج قرعه کشی سیستم یکپارچه خودرو
به دلیل مشکلات فنی و خرابی سایت داخلی خودرو، مشاهده نتایج ثبت نام خودرو از ساعت 14 بعد از ظهر به ساعت 16 موکول شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مهدی تقدسی مدیر سیستم یکپارچه فروش خودرو وی اعلام کرده بود که نتایج دور دوم عرضه خودروهای یکپارچه امروز چهارشنبه 3 خردادماه اعلام می شود و ثبت نام کنندگان می توانند از ساعت 2 با مراجعه به سایت سامانه یکپارچه زمان تحویل خودرو خود را بررسی کنند. ساعت:00 بعد از ظهر

به گفته «مهدی تقدسی» رئیس طرح تلفیقی خودرو، در این دوره 112 هزار نفر به عنوان طرح ویژه جوانان شرکت کردند و همگی خودرو دریافت کردند.

به گزارش ایرنا، 97 درصد از افرادی که در فاز دوم این سامانه شرکت کردند، طبق برنامه زمان بندی شده تا پایان سال 1403 براساس برنامه تولید خودروسازان داخلی خودرو دریافت کردند.

به این ترتیب به تمامی داوطلبان مرحله دوم سامانه یکپارچه خودرویی مانند مرحله اول اختصاص می یابد.

با توجه به ظرفیت جذب نشده خودروسازان و محصولات جدید شهریور برای سه درصد باقی مانده، با حفظ اولویت، امکان انتخاب خودروی جدید و جایگزین وجود دارد.

لازم به ذکر است که خودروسازان داخلی از ابتدای سال جاری تاکنون با تولید 285 هزار دستگاه خودرو، رکورد تولید خودرو در سال های اخیر را شکستند.

(به روز رسانی) نتایج اولویت بندی تحویل خودرو به داوطلبان مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو مشخص شد و مشتریان می توانند با مراجعه به سامانه (esalecar.ir) از وضعیت اولویت تحویل خود مطلع شوند.

3 درصد از مدعیان خودروی جایگزین دریافت می کنند

دور دوم سامانه یکپارچه عرضه خودرو طبق زمان بندی اعلام شده کار خود را به پایان رسانده و هم اکنون نتایج آن در سایت قابل مشاهده است.

متاسفانه به دلیل مشکلات فنی و خرابی سایت یکپارچه خودرو، مشاهده نتایج ثبت نام خودرو از ساعت 14 به 16 موکول شد. اکنون یک ساعت از زمان اعلام این خبر می گذرد، به گفته این سایت هنوز امکان مشاهده نتایج وجود ندارد نتایج دومین چرخه اولویت‌بندی طرح یکپارچه عرضه خودروهای ملی تا پایان ساعت کاری امروز در سامانه قابل مشاهده است.

وی البته خاطرنشان کرد: پس از اعلام نتایج نامزدی، بانک ها موظف به پرداخت پول بلوکه شده هستند. حساب پروکسی مدعیان رایگان برای خرید خودرو تا مردم بتوانند آن پول را از حساب خود برداشت کنند.مجله ازدواج

وی افزود: همچنین 20 هزار نفر در قالب خودروهای فرسوده در این طرح شرکت کردند که با توجه به نیاز به اصلاح اطلاعات، نتایج هفته آینده اعلام می شود.