ناوگان ایران ایر تور • مجله تصویر

برای تهیه بلیط هواپیما از طریق سایت رسمی علی بابا می توانید از ایران ایرتور استفاده کنید. پس از ورود، نام شهر مبدا و مقصد، تاریخ پرواز و تعداد افراد را در قسمت مشخص شده که معمولا در بالای صفحه قرار دارد وارد کنید. سپس پروازهای موجود و مناسب برای شما نمایش داده می شود. با انتخاب گزینه مورد نظر خود به درگاه پرداخت منتقل می شوید. پس از پرداخت موفقیت آمیز بلیط(های خود)، به سایت پذیرش هدایت می شوید که می توانید تصویر بلیط خود را مشاهده و دانلود کنید. فراموش نکنید که همزمان یک فایل الکترونیکی یا پی دی اف بلیط به ایمیل شما ارسال می شود که در صورت نیاز می توانید آن را پرینت بگیرید.
اگر فقط قصد پرواز با ناوگان هواپیمایی ایران ایر تور را دارید می توانید از طریق گزینه فیلتر در سایت علی بابا تنظیمات لازم را اعمال کنید تا فقط پروازهای این ایرلاین برای شما نمایش داده شود.

تجهیزات هوانوردی شرکت هواپیمایی ایران ایرتور

ایران ایرتور در حال حاضر دو کلاس پروازی اکونومی و تجاری را ارائه می دهد.

پذیرش بار مجاز از هواپیمایی ایران ایرتور

ناوگان هوایی ایران ایر تور - بلیط هواپیما

میزان مجاز بار قابل حمل در کابین هواپیمای ایران ایرتور 5 کیلوگرم با ابعاد حداکثر 115 سانتی متر می باشد. همچنین میزان بار قابل حمل در سفرهای داخلی این شرکت هواپیمایی 20 کیلوگرم و در پروازهای خارجی 30 کیلوگرم است.

استرداد بلیط در هواپیمایی ایران ایرتور

در حال حاضر ایران ایرتور دارای هشت فروند هواپیما به شرح زیر است:

  • ایرباس A300 (ظرفیت 280 مسافر در دو کلاس پروازی)
  • ایرباس A320 (ظرفیت 173 نفر)
  • McDonnell Douglas MD-82 (ظرفیت 158 تا 161 نفر)
  • McDonnell Douglas MD-83 (ظرفیت سوخت و بار بیشتر – ظرفیت 163 مسافر)

کنسل کردن یا استرداد بلیط به هر دلیلی ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که نحوه کنسل کردن بلیط به طور کلی در همه خطوط هوایی یکسان است. در واقع بازپرداخت بلیط بستگی به نوع بلیطی دارد که خریداری کرده اید، صرف نظر از شرکت هواپیمایی که به آن تعلق دارد. فرآیند برگشت بلیط از سیستم ساده تر از بلیط های چارتر است. برای این کار می توانید با مراجعه به سایت علی بابا و کلیک بر روی گزینه «بازپرداخت، لغو یا لغو بلیط» مراحل لازم را برای این امر دنبال کنید. در صورتی که بلیط شما بلیط سیستمی باشد، پس از انجام مراحل مربوطه، مبلغ جریمه کسر و مابقی به حساب شما بازگردانده می شود. اما اگر بلیط شما چارتر است، ابتدا باید درخواست کنسلی ارسال کنید و منتظر بمانید که آیا درخواست کنسلی شما تایید شده است یا خیر، هرچند ممکن است با کنسل کردن بلیط چارتر موافقت نکنید.

ناوگان هوایی ایران ایر تور - بلیط هواپیما

مقاصد داخلی و خارجی ایران ایرتور

ناوگان هوایی ایران ایر تور - بلیط هواپیما

قیمت بلیط ایران ایر تور

یکی از ایرلاین های خصوصی با سابقه خوب ایران ایرتور است. این شرکت هواپیمایی در سال 1351 تحت نظارت ایران ایر تاسیس شد. این شرکت هواپیمایی با هدف توسعه گردشگری و سفرهای زیارتی در سال 1361 شروع به فعالیت کرد. اولین پروازهای ایران ایرتور به مقصد مشهد بود و با استقبال چشمگیر از این پروازهای زیارتی، ایران ایرتور مسیرهای دیگری از جمله هند، کوالالامپور، چین، شارجه و سنگاپور را به ایرلاین خود اضافه کرد. در نهایت این شرکت توانست 55 درصد پروازهای حج را انجام دهد. ایران ایرتور با هدف توسعه هر چه بیشتر صنعت گردشگری در نظر دارد سمینارها و همایش هایی را برای توسعه گردشگری با حضور مدیران ارشد شرکت های گردشگری برگزار کند. برگزاری موفقیت‌آمیز برنامه‌های توسعه گردشگری به ناوگان ایران ایر تور امکان دریافت جوایز بین‌المللی و عضویت در یاتا را داده است. در سال 1390 این شرکت به بخش خصوصی واگذار شد. دفتر مرکزی ایران ایرتور در سه شهر تهران، مشهد و تبریز قرار دارد.

نحوه تهیه بلیط هواپیما ایران ایرتور

ایران ایرتور بیش از 20 پرواز داخلی و خارجی با مقاصد زیر دارد:

  • مقاصد ملی و بین المللی از فرودگاه تهران: آبادان، اصفهان، اهواز، بندرعباس، بیرجند، تبریز، چابهار، زاهدان، شیراز، عسلویه، کیش، مشهد، استانبول، اسپارتا و ازمیر
  • مقاصد داخلی از فرودگاه مشهد: آبادان، اصفهان، اهواز، تهران، تبریز، بندرعباس، بوشهر، رشت، زاهدان، زنجان، شیراز، کرمانشاه و کیش.
  • مقاصد داخلی و خارجی از فرودگاه تبریز: تهران، مشهد، شیراز، بندرعباس، کیش، استانبول و ازمیر
  • مقاصد داخلی از فرودگاه کیش: تهران، تبریز، رشت، اصفهان، اهواز، شیراز، مشهد و یزد.

کلاس های پروازی ایران ایرتور

ایران ایرتور یکی از شرکت هایی است که خدمات نسبتا خوبی به مشتریان خود ارائه می دهد. به همین دلیل قیمت بلیت آن نیز در حد متوسط ​​است که در بسیاری از موارد برای مشتریان مقرون به صرفه است. اگر می خواهید بلیط ارزان تری بخرید، می توانید بلیط لحظه آخری بخرید. با مراجعه به سایت علی بابا می توانید تنظیمات لازم را از طریق فیلترینگ انجام دهید تا فقط بلیط های لحظه آخری ناوگان هواپیمایی ایران ایر تور به شما نمایش داده شود. فقط به یاد داشته باشید که پاسپورت شما باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد تا بلیط لحظه آخری دریافت کنید.مجله ازدواج