میزان جدید معیشت در سال 1402 اعلام شد • تصویر از مجله زندگی

متقاضیان شرکت در طرح افزایش کمک هزینه نقدی 1402 از طریق کالا برگ می توانند با مبلغ کمک هزینه خود یک ماه زودتر خرید کنند. به عنوان مثال، آنها می توانند کالاها را در ماه ژوئن برای کل مبلغ یارانه جولای (به شرط استفاده از فاکتور الکترونیکی) خریداری کنند.مجله ازدواج

بر اساس اطلاعیه سازمان هدفمندسازی کمک‌های بلاعوض، مبلغ کمک هزینه در خرداد 1402 افزایش یافت و افزایش 20 درصدی کمک هزینه معیشت اعلام شد، اما این افزایش شامل همه دریافت‌کنندگان کمک هزینه نمی‌شود و تنها 8.5 میلیون نفر باید منتظر بمانند. واریز کمک بلاعوض خرداد ماه با مبلغ جدید be در ادامه شرایط و مراحل درخواست افزایش کمک هزینه امسال را توضیح خواهیم داد.

کمک هزینه نقدی خرداد 1402 چه زمانی واریز می شود؟

اگر جزو خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و مددکاری اجتماعی هستید، شرط افزایش کمک هزینه ۱۴۰۲، استفاده از کالای الکترونیکی است. بنابراین باید به آدرس وب مراجعه کنید به اپلیکیشن خود مراجعه کرده و نصب کنید و اطلاعات درخواستی مربوط به سرپرست خانواده را تکمیل کنید. همزمان با استقرار طرح های تشویقی، رقم یارانه شما از طریق صورتحساب کالاهای مازاد افزایش می یابد.

زمان بندی جدید ارسال کمک هزینه تغییر کرده است

کمک معیشتی مرحله یکصد و چهل و هشتم بر اساس مصوبه اعلام شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه در 30 خردادماه واریز و از ساعت 24 همان روز قابل برداشت است. اما چه کسی باید منتظر افزایش یارانه باشد؟

بر اساس اعلام رسمی، یارانه خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و سازمان اجتماعی افزایش می یابد. بنابراین اگر شما هم جزو این خانوارها هستید باید در این ماه 480 هزار تومان یارانه داشته باشید. سرپرستان خانوار دهک های اول تا سوم نیز به ازای هر نفر 400 هزار تومان دریافت می کنند و اگر در دهک های چهارم تا نهم هستید، مبلغ کمک نقدی خرداد 1402 شما برای هر نفر 300 هزار تومان است.

شرط دولت برای افزایش معیشت 24 میلیون نفر

همچنین با توجه به سرپرستان خانوار از دهک اول تا سوم، در مرحله بعدی طرح گنجانده شده است. افزایش کمک هزینه معیشت خانم 24 میلیون نفر در سه دهک اول درآمدی قرار دارند. مشمولان کمیته امداد و بهزیستی بین 7 تا 8.5 میلیون نفر هستند که نزدیک به یک دهم آنها مشمول طرح افزایش مبلغ کمک بلاعوض در مرحله اول شده اند. البته شرط اصلی افزایش 20 درصدی کمک هزینه زندگی این است که 70 درصد از مبلغ کمک هزینه را صرف خرید تقریباً 11 کالا از طریق کاتالوگ کنید.

جزئیات افزایش Grant 1402

به گزارش اقتصاد آنلاین، کمک هزینه معیشتی مرحله 148 بر اساس اعشار اعلام شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در 30 خرداد ثبت و از ساعت 24:00 همان روز قابل انصراف است. بنابراین تنها دو روز تا کمک نقدی خرداد 1402 باقی مانده است. اما چه کسی باید منتظر افزایش کمک ها باشد؟

تعداد جدید یارانه معیشت ۱۴۰۲ اعلام شد

میزان جدید کمک هزینه معیشت