میخوام ازدواج کنم+فیلم • عکس از مجله زندگی

چند لحظه پیش شهر لرستانی با انتشار پست در صفحه اینستاگرام خود داستان تغییر جنسیت خودش را تایید کرد و از این پس نامش را اعلام کرد مازیار لرستانی شرق شهره لرستانی درباره تغییر جنسیتش نوشت: من ترانه هایی هستم که در تنهاییم گوش می دهم…من تمام اشکی هستم که در طول عمرم پنهانی ریخته ام.

بیوگرافی مختصری از مازیار لرستانی:

  • نام: مازیر
  • نام خانوادگی: صالحی لرستانی
  • تاریخ تولد: 31 خرداد 1345
  • تحصیلات: کارشناسی ارشد فیلمنامه نویسی
  • سالهای فعالیت: از سال 1364 تا به امروز
  • رابطه: مجرد

میل مازیار لرستانی به شهر لرستانی

ویدئویی از گفتگوی مازیار لرستانی با کمال تبریزی کارگردان سرشناس سینمای ایران در یک برنامه اینترنتی به نام طناز را در زیر مشاهده کنید.


واکنش شدید مازیار لرستانی به شایعه ازدواجش

آیا مازیار لرستانی ازدواج کرده است؟

سپس به پیروان خود اطلاع داد که آنچه می بینند لزوماً تمام واقعیت نیست. بنابراین باید تمرین کنند که زود باور و قضاوت نکنند.

چرا مازیار لرستانی کلاهش را بر نمی دارد؟

(1401/05/25) مازیار لرستانی (شهره لرستانی) با انتشار یادداشتی به انتشار دهندگان اخبار جعلی و شایعه داشتن فرزند و ازدواج واکنش نشان داده است. او گفت نه ازدواج کرده و نه بچه دارد. پس مردم نباید فریب این شایعات را بخورند.مجله ازدواج

گفتی دلم برای شهر لرستانی تنگ شده؟ دلم برای شهره لرستانی هم تنگ شده، او از همه شما صمیمی ترین و صمیمی ترین دوست من بود.
آثاری هست و می توانید به آنها مراجعه کنید الحمدلله ممنوع نشده است. (شایعاتی مبنی بر عدم اکران آثار گذشته شهره لرستانی به گوش می رسید)
یک چرخه رشد برای همه وجود دارد. هیچ الزامی برای تغییر جنسیت وجود ندارد. چرخه رشد به این معنی است که افراد در جایی که هستند متوقف نمی شوند و سعی می کنند خود را بهبود بخشند. برای هر کسی چیزی برای بهبود وجود دارد.
برای من بود، شاید برای تو چیز دیگری باشد. تلاش برای انتقال جامعه به نسل آینده و احیای فرهنگ و سنت هایمان مهم است. من با همه شما بسیار صمیمانه هستم.

اولین فیلم مازیار لرستانی (شهره) بعد از تغییر جنسیت

خبر ازدواج مازیار لرستانی

اولین فیلم مازیار لرستانی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مازیار (شهره) لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران از بازی در فیلم جدیدی خبر داد. او با انتشار پیامی از پوستر خود سر صحنه فیلمبرداری نوشت: چند روز پیش نقش جدیدی در یک فیلم جدید گرفتم. پیشنهاد شده است …
من از کارگردانان و تهیه کنندگان برجسته و برجسته که مرا مانند امروز دوست دارند سپاسگزارم…
انشاالله با هم خاطرات جدیدی خلق خواهیم کرد.»

مازیار لرستانی (شهره لرستانی) نیز به سوال رایج فالوورهایش درباره اینکه چرا کلاه را روی سرش نمی گذارند پاسخ داد. او بدون هیچ توضیحی از فالوورهایش می خواهد که عجله نکنند و کلاه را نیز برمی دارد.

مازیار لرستانی همچنین گفت که بسیاری از دوستان، همکاران و پزشکان غیرمرتبط با او تصویر مشترکی دارند و این نمی تواند دلیلی بر مشکل خاصی باشد. اما برخی از افراد با استفاده از این تصاویر او را به دردسر انداخته و او را آزار می دهند.