موسیقی در نگاه فرشید حمید به ایران • مجله تصویر

راه های ردیابی و ارتباط با فرشید حمید ایران

ترکیب و تنظیم چهار عنوان فوق، توسط فرشید حمید ایرانانجام دادن.

در نهایت اگر به آهنگ و موسیقی علاقه دارید فرشید حمید ایران از طریق لینک می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید یوتیوبGoogle Knowledge و Spotify، این هنرمند با استعداد و محبوب را دنبال کنید.مجله ازدواج

ساده فرشید حمید ایران

اسم آهنگ اول آلبوم رفتار بی پروا، شبیه نام آلبوم است. این آهنگ با استفاده از آلات موسیقی پیشرفته هماهنگ شده و بسیار منحصر به فرد است.

 1. آهنگ زیبای وسوسه

فرشید حمید ایران، در زمینه ویولن سل نوازندگی پیانو نیز فعالیت می کند. به تازگی این هنرمند با استعداد، تکنوازی پیانو از ابی و پیانوی ویولن سل در انتظار شماست توسط عارف عارف کیا منتشر شده است. تکنیک و آکورد به کار رفته در این دو قطعه سبک جاز است.

ارائه آلبوم سوم فرشید حمید ایران

آخرین قطعه از آلبوم رفتار بی پروا، آهنگ مومن بی کلام شرق نسخه اصلی آهنگ باور کن توسط گوگوش و آهنگسازی واروژان اجرا شد فرشید حمید ایراناین آهنگ را با محیطی فانک و بدون متن تفسیر مجدد کرد.

فرشید حمید ایرانیکی از نوازندگان و خوانندگان با استعداد ایرانی است.

علاوه بر این، آهنگ Eager مجددا توسط فرشید حمید ایرانهماهنگ و اجرا شده با آکوردهای جاز در قالب تک نوازی پیانو با تنظیمی منسجم.

تنظیم آهنگ کابوس توسط فرشید حمید از ایران برای علی رهام انجام شده است.

اکنون با نام آهنگ های آلبوم سوم فرشید حمید ایرانآشنا هستید، هر آهنگ را جداگانه بررسی می کنیم.

 1. آهنگ زیبای رفتار بی پروا

فقط هارداسان همچنین یک آهنگ محلی آذربایجانی با سبک جاز است.

آهنگ ها فرشید حمید ایرانبه زبان های آذری، فارسی یا بدون کلام اجرا می شوند.

ویولن سل پیانو توسط فرشید حمید ایران

فعالیتهای دیگر فرشید حمید ایران

قطعه هشتم از آلبوم رفتار بی پروا، آهنگ آذربایجانی بدون متن از ساری گلین شرق سبک این موسیقی جاز است و با ویولن سل سینت سایزر و پنجه آذری شیرین نواخته می شود.

 1. آهنگ باور کن

فرشید حمید ایرانفعالیت های دیگری داشت که در این بخش به اختصار به آنها می پردازیم.

 1. ارکستراسیون آهنگ مرگ تدریجی در سال 1370: ارکستر زهی ویولن این اثر را پیام تونی و گیتار کلاسیک را بهنام حکیم می نوازد. صدابرداری این اثر نیز شبانه است.
 2. Nightmare Song Arrangement: Nightmare Song Arrangement توسط فرشید حمید ایران این کار برای علی رهام انجام شد. این اثر به سبک بسناوا است و بهنام حکیم نیز در تنظیم آن همکاری داشته است.

در این بخش آهنگ ها آلبوم رفتار بی پروا ما به شما ارائه خواهیم کرد. البته این آلبوم در ابتدا شامل پنج آهنگ بود و پس از مدتی چهار آهنگ دیگر به آن اضافه شد. پنج آهنگ اول آلبوم رفتار بی پروا مطابق ذیل؛

 1. رفتار بی پروا
 2. وسوسه
 3. بی توجهی
 4. بی حرف
 5. نینمک

یک قطعه دیگر آلبوم رفتار بی پروا، آهنگ وسوسه است. این آهنگ دارای سبک آر اند بی است.

 1. آهنگ زیبای غفلت

تنظیم آهنگ Nightmare توسط فرشید حمید ایران این کار برای علی رهام انجام شد.

ارائه آلبوم دوم فرشید حمید ایران

همانطور که در پاراگراف های قبل ذکر شد، فرشید حمید ایران وی فعالیت هنری خود را از سال 1368 آغاز کرد اما این نوازنده از سال 1383 به آهنگسازی و تنظیم پرداخت و اولین آهنگ او در سال 1390 با نام مرگ گرادادی منتشر شد.

چهار آهنگ که آلبوم رفتار بی پروا همچنین اضافه شده است؛

 1. صبر کن به من رحم کن
 2. پرسیس
 3. ساری گالین
 4. باور کن

هنوز دو ماه تا انتشار این آلبوم باقی مانده است و پیش بینی می شود در این دو ماه آهنگ های دیگری نیز به آلبوم اضافه شود.

فرشید حمید ایران، نوازنده، آهنگساز، خواننده و رهبر ارکستر اردبیلی است و فعالیت خود را از سال 1368 آغاز کرد.این نوازنده توانا در کنار فعالیت هنری تحصیلات دانشگاهی خود را ادامه داد و دارای مدرک دکترای DBA است.

آهنگ های آلبوم سوم فرشید حمید ایران

فرشید حمید ایراناو علاوه بر آلبوم هایش تاکنون سه آهنگ منتشر کرده است. اسامی این تک آهنگ ها عبارتند از; Hardasan، انجمن و .Aorta

فرشید حمید ایران، فعالیت هنری خود را با ساز قارمون آغاز کرد اما به مرور ساز خود را به سینت سایزر، کیبورد و پیانو تغییر داد. در ادامه این مطلب شما را با آلبوم ها و تک آهنگ های او آشنا می کنیم. اگر می خواهید اطلاعات خود را در مورد آلبوم ها و آهنگ های این هنرمند عمیق تر کنید، تا انتها با ما همراه باشید.

فرشید حمید از ایران یکی از نوازندگان و خوانندگان توانای ایرانی است.

مدتی پس از انتشار آلبوم کارتالزمان انتشار آلبوم دوم فرا رسیده است فرشید حمید ایران اخذ شده. این آلبوم اسکله نام داشت. آلبوم اسکلت همچنین به عنوان آلبوم کارتال، موفقیت های زیادی کسب کرده و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. این آلبوم شامل 4 آهنگ زیبا و مهیج است که در ادامه تقدیم شما عزیزان می کنیم.

 1. بارانداز
 2. باید چکار کنم؟
 3. آی قیز
 4. رقص ایرانی

قطعه پنجم از آلبوم رفتار بی پروا، آهنگ Neynemek است. این آهنگ بی کلام و سبک فانک است. تنظیم، میکس و مسترینگ این آهنگ توسط فرشید حمید ایران انجام دادن.

فرشید حمید از ایران نیز در رشته پیانو فعالیت دارد.

تمام آهنگ های بالا، آهنگسازی و تنظیم توسط فرشید حمید ایران انجام دادن.

تدایی، تک آهنگ رقص ایرانی ۸/۶ آهنگسازی و تنظیم فرشید حمید ایران شرق میکس و مسترینگ این آهنگ به تازگی منتشر شده توسط مسعود جهانی انجام شده است.

شروع فعالیت در زمینه آهنگسازی و تنظیم

فقط آئورت – شریان بزرگاین موسیقی ریتمیک است و با سبکی بدیع تفسیر شده است.

فرشید حمید از ایران نیز در رشته پیانو فعالیت دارد.

 1. صبر کن ترانه به من رحم کن

آلبوم کارتال، اولین آلبوم این هنرمند تواناست و در سال 1401 منتشر شد. کارتال شامل 10 آهنگ است. برخی از این آهنگ ها به زبان آذری و برخی به زبان فارسی بدون متن منتشر شده است. در این بخش تمامی آهنگ های این آلبوم را ارائه خواهیم داد.

 1. الماس
 2. هرجور عشقته
 3. گردباد
 4. توت آغاجی بویونجا
 5. حلقه های شفاف
 6. باشگاه قرمز
 7. رقص قرمز
 8. ناز ایلام
 9. مشتاق
 10. سانی گوراندا

معرفی

ارائه اولین آلبوم فرشید حمید ایران

آلبوم سوم فرشید حمید ایران، تا دو ماه آینده منتشر می شود. آهنگ های آلبوم سوم مانند آلبوم های قبلی بسیار زیبا و منحصر به فرد پیش بینی می شود.

یک قطعه دیگر آلبوم رفتار بی پرواآهنگ زیبایی هست به نام صبر کن به من رحم کن این آهنگ به زبان ترکی اجرا شده است. صدای مخملی فرشید حمید ایران به علاوه، به جذاب‌تر شدن این آهنگ کمک کرد.

 1. آهنگ پرسیس

قطعه هفتم از آلبوم رفتار بی پروا، آهنگ پرسیس یا استقامت است. این آهنگ به زبان فارسی است. فرشید حمید ایرانعلاقه خاصی به این آهنگ دارد و آن را یکی از بهترین آهنگ های این آلبوم می داند.

 1. آهنگ ساری گالین

قطعه چهارم از آلبوم رفتار بی پروا، آهنگ Speech Less است. این آهنگ با سایر قطعات این آلبوم کمی متفاوت است. استفاده از مقیاس مینور هارمونیک سبکی غمگین در این آهنگ ایجاد کرد.

 1. آهنگ زیبای Neynemek

نام این آلبوم که تا دو ماه آینده منتشر خواهد شد، رفتار بی پروا است. در ادامه این مطلب شما را با آهنگ های این آلبوم آشنا می کنیم و در مورد هر کدام توضیح مختصری می دهیم.

آهنگ های فرشید حمید از ایران به زبان های آذری، فارسی و بدون متن اجرا می شود.

قطعه سوم از آلبوم رفتار بی پروا، آهنگ غفلت است. سبک این موسیقی ترنس است.

 1. تک آهنگ Speech Less