مهلت بارگذاری مدارک در سامانه نمره دهی معلمان تمدید شد

وزارت آموزش و پرورش در متن این اطلاعیه آمده است: با توجه به درخواست تعداد زیادی از همکاران که به دلیل ایاب و ذهاب و یا مشکلاتی از جمله عدم دسترسی به مدارک از ثبت نام و بارگذاری کامل مدارک کوتاهی نکرده اند. که در سیستم رتبه بندی معلمان در صورتی که در مهلت مقرر نباشند، مهلت ثبت نام (بدون تشخیص کد ملی) تا پایان روز یکشنبه 20 شهریور ماه تمدید می شود.

وزیر آموزش و پرورش 31 مرداد اعلام کرد که سامانه رتبه بندی معلمان از امروز باز شده و همکاران می توانند به صورت آزمایشی کار خود را انجام دهند اما این سامانه از 5 مرداد ماه به طور رسمی آغاز به کار می کند.

در ادامه معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش هشتم مردادماه به خبرنگار ایرنا گفت: رتبه بندی فرهنگیان به مرحله پرداخت رسیده است.

همچنین یوسف نوری سوم مرداد اعلام کرد: دولت با تلاش بی وقفه نظام رتبه بندی را اجرا کرده و در این راستا به زودی مبالغی به حساب معلمان مشمول طرح واریز می شود.
بر اساس اعلام وزیر آموزش و پرورش حدود 810 هزار معلم در رتبه بندی فرهنگیان قرار می گیرند.

به گزارش ایرنا، آیین نامه اجرایی طبقه بندی معلمان پس از چندین سال مطالبه گری فرهنگیان در دولت سیزدهم 21 تیرماه امسال به تصویب رسید. این آیین نامه در 24 مرداد ماه سال جاری پس از رفع ایرادات اعلام شده از سوی کمیسیون تلفیق مجلس نهایی شد.

این اطلاعیه می افزاید: برای رفاه حال همکارانی که از امکانات فیزیکی کافی برای تهیه تصاویر مدارک و بارگذاری آن برخوردار نیستند، مدیران تسهیلات مدرسه را برای همکاران خود فراهم کنند.

در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است: همکارانی که ثبت نام نهایی را انجام داده اند ولی قصد تغییر اطلاعات خود را دارند می توانند در بازه زمانی تمدید شده مجددا اطلاعات خود را اضافه یا کم کنند.مجله ازدواج

دیدن: آخرین اخبار از ارزشیابی معلمان در 24 ساعت گذشته