معرفی سه انیمیشن با قهرمانان مختلف در دیجیتون • مجله ازدواج

کارتون اکشن سونیک یک مجموعه انیمیشنی است که پیرامون بازی معروف و دیدنی کنسول سگا ساخته شده است. این کارتون با شخصیتی سریع و پر جنب و جوش این انیمیشن را در بین کودکان و بزرگسالان محبوب کرده است. این سریال ماجراهای سونیک جوجه تیغی آبی با موهای سیخ دار و دوستانش را دنبال می کند که با دکتر اگمن شیطان صفت و عوامل روباتیک او مبارزه می کنند. تعقیب و گریزهای پرسرعت، نبردهای شدید و لحظات کمدی این سریال را به یکی از اصلی‌ترین بازی‌های دنیای انیمیشن تبدیل کرده است.

او حتی وضعیت بدنی خوبی ندارد و قدرت بدنی کافی دارد. ابتدا سعی می کند مانند پنج آتش نشان تمرین کند، اما موفق نمی شود و طرد می شود و در نهایت استاد شیفو راه دیگری برای آموزش او پیدا می کند. روشی مبتنی بر انگیزه و اشتهای سیری ناپذیر پو!

کارتون قرمز

در کارتون پاندای کونگ فو کار، تایلانگ یکی از شاگردان با استعداد استاد شیفو بود که پس از رد شدن به عنوان یک جنگجوی اژدها، خشم و غرور خود را به شهر و مردم آن حمله کرد. پس از فرار تصادفی و هیجان انگیزش از سیاه چال، او برای انتقام به شهر می رود و پو را به عنوان یک جنگجوی اژدها ملاقات می کند.

کمیک سونیک

کارتون سونیک داستان یک بازی

در این مقاله سه انیمیشن محبوب و جذاب را به شما معرفی می کنیم که پیام مهمی را در دل داستان به بچه ها آموزش می دهند.

انیمیشن دنیایی متفاوت و رنگارنگ است که بیشتر برای کودکان جذابیت دارد. این دنیای خیالی و جادویی روز به روز گسترش می یابد و رشد می کند. امروزه بسیاری از شرکت ها و انیماتورها اقدام به تولید انیمیشن های جدید و بهتری می کنند تا علاوه بر ظاهر زیبا، داستانی جذاب نیز داشته باشند.

کارتون پاندا کونگ فو کار

کمیک سونیک چندین بار در قالب انیمیشن و فیلم سریالی ساخته شده است. سریال کارتونی سونیک در سال 1993 در یک فصل 66 قسمتی به نمایش درآمد. شخصیت های تیلز و دکتر رباتیک نیز در این مجموعه کارتونی سونیک حضور داشتند. تاکنون مجموعه های زیادی از سونیک ساخته شده است که جدیدترین آنها Sonic Prime است. در این سری جدید، سونیک یک منشور را از بین می برد و خود را مجبور می کند با دوستانش به جهان های موازی سفر کند و ماجراجویی های مختلفی را برای بازگشت به دنیای خودشان زندگی کند.

نکات اخلاقی کارتون قرمز خیلی جدید بود کارگردان کارتون «قرمز» بخش مهمی از زندگی نوجوانان را بررسی کرد و از کلیشه های انیمیشن فاصله گرفت. بلوغ و تغییری که در دوران نوجوانی ایجاد می شود موضوع بسیار مهمی است که هر کودک و نوجوانی باید بداند که چگونه به آن واکنش صحیح نشان دهد.مجله ازدواج

سرخ شدن یک فیلم پویانمایی از مجموعه محبوب پیکسار است که دختر نوجوانی به نام می لی یا میلین را دنبال می کند که متوجه می شود عصبانیت او باعث قرمز شدن بدنش می شود. همانطور که می با چالش های دبیرستان و فراز و نشیب های نوجوانی روبرو می شود، باید یاد بگیرد که احساسات خود را در زندگی کنترل کند و قبل از اینکه تغییر شکلش دائمی شود، خودش را پیدا کند. کارتون «قرمز بودن» انیمیشنی مناسب برای دختران نوجوان در آستانه بلوغ است که به نوعی شامل آموزش نکات مربوط به بلوغ و تغییرات مرتبط با آن در دختران می شود.

می توانید از سایت و اپلیکیشن دیجیتون برای تماشای هزاران کارتون، انیمیشن و فیلم کودکان استفاده کنید. دیجیتون یک پلتفرم پخش آنلاین انیمه است و تعداد زیادی کارتون و انیمیشن با صداگذاری انحصاری و موزیکال های جذاب ارائه می دهد.

کارتون قرمز، داستان تغییر

پیام اصلی کارتون سونیک برای مخاطبان کوچکش مبارزه بین خیر و شر است. این مبارزه بین سونیک و پروفسور اگمن اتفاق می افتد. اگمن در تلاش است تا مردم را در سراسر جهان نابود کند.

کارتون پاندای کونگ فو کار، وقتی معجزه اتفاق می افتد

در کارتون پاندای کونگ فو کار، پو پاندایی است که برخلاف میل خود در مغازه نودل فروشی پدرش کار می کند. او از طرفداران یک گروه مبارز به نام Fiery Five است که در کونگ فو مهارت دارند. او متوجه می شود که جشنی برای انتخاب جنگجوی اژدها برگزار می شود و با یک دیگ سوپ به بهانه فروش غذا به مهمانی می رود. در طول برخی رویدادها، او مانند یک بمب وارد صحنه اصلی می شود و استاد بزرگ، اودوی، او را به عنوان یک جنگجوی اژدها انتخاب می کند. اما پو چیزی در مورد کونگ فو نمی داند!

تلاش پاندا برای یادگیری کونگ فو در کارتون پاندای کونگ فو کار یکی از دلایل محبوبیت این انیمیشن است. شخصیت پردازی دقیق و حساب شده قهرمانان و نقش منفی، Tailang، خط داستانی استاندارد با فراز و نشیب های هیجان انگیز، توانست انیمیشنی محبوب برای کودکان بسازد.

تاریخ کارتون پاندا کونگ فو کار این یک مسئله اعتقادی است. وقتی پو خودش را باور می کند و اعتماد به نفس مبارزه و رویارویی با تایلانگ را پیدا می کند، توانایی لازم را در خود پیدا می کند.