معرفی دو انیمیشن محبوب کودکانه • تصویر از مجله زندگی

https://www.digitoon.tv/animations/Masha-and-the-Bear-Series-2009-1730

در فیلم پاندای کونگ فو کار ۲، با شرور دیگری آشنا می شویم که برای جلوگیری از یک پیشگویی، تمام پانداهای شهر را نابود کرد. در این قسمت پاندا قبل از آمدن به بابا شولپز از گذشته خود مطلع می شود و در قسمت سوم با خانواده اش آشنا می شود.

پاندا اکنون باید با Tailang که یک مبارز افسانه ای است، روبرو شود. سال ها پیش، پس از تمرین سخت و شکست در تبدیل شدن به یک جنگجوی اژدها، Tailang عصبانی می شود و با اربابان خود از جمله Shifu و Odoi مبارزه می کند.

ایمیل: [email protected]

ساخت انیمیشن مناسب سن کودک و خردسال کار ساده ای نیست و باید عناصر و نکات مهم را بررسی کرد. ماشا و میشا، کارتون نویسان، اساس هر قسمت را با بررسی رفتارهای کودکان خردسال و واکنش آنها به درس های ساده زندگی مانند اعتماد، همکاری، با هم بودن و غیره می نویسند و جزئیات را با الهام از برخی روانشناسان کودک بازنویسی می کنند.

کارتون پاندا کونگ فو کار اراده و میل را نشان می دهد. پاندا با تمام وجود می خواست به یک جنگجوی اژدها تبدیل شود و بهترین راه را برای آن انتخاب کرد. راه خودش! پاندا سعی نکرد مانند آتش پنج باشد و با عشق خود به غذا بزرگ شد. یکی از سکانس های جالب کارتون پاندای کونگ فو کار صحنه ای است که پاندا با استاد شیفو برای به دست آوردن فرم نرم در پایان تمرین مسابقه می دهد و موفق می شود.

دلایل محبوبیت کارتون پاندای کونگ فو کار

در طول این جشن، استاد بزرگ کونگ فو، اودوی، پاندا را به عنوان یک جنگجو انتخاب می کند. در حالی که پو هیچ تکنیک کونگ فو بلد نیست و هرگز مبارزه نکرده است! اتفاقی که داستان کارتون پاندای کونگ فو کار را جذاب تر می کند فرار از زندان تایلانگ است.

کارتون پاندا کونگ فو کار

کارتون پاندا کونگ فو کار یک انیمیشن جذاب با داستان سرایی دقیق و حساب شده است که به بچه ها یاد می دهد برای آنچه می خواهند تلاش کنند و بهترین راه برای رسیدن به هدف تغییر نکردن شخصیت است.

صداپیشه ها و کارتون های پاندای کونگ فو کار از جمله پرکارترین و شناخته شده ترین بازیگران هالیوود هستند. جک بلک در نقش پو یا پاندا، آنجلینا جولی در نقش ببر، داستین هافمن در نقش شیفو، جکی چان در نقش میمون و چند بازیگر معروف دیگر نقش های فرعی را در کارتون پاندای کونگ فو کار دوبله کردند.

انیمیشن ماشا و میچا

یکی از این انیمیشن ها کارتون ماشا و میشا است که علاوه بر داستان ساده، هر قسمت دارای مدت زمان کوتاهی است و داستان هر قسمت مجزا و کاملا مستقل است. شخصیت ها کاملا قابل درک هستند و بچه ها می توانند با هر یک از آنها همذات پنداری کنند.

شخصیت ماشا به دلیل لجبازی و گاهی شیطنت هایش مورد نقد منفی برخی منتقدان قرار گرفت اما سازندگان با توضیح و توضیح این شخصیت در کارتون ماشا و میشا به مخاطب و منتقد نشان دادند که ماشا مانند اکثر فرزندانش عادی رفتار می کند. سن و بدخواهی آن بر اساس شخصیت اوست.

آدرس: تهران، خردمند جنوبی، کوچه ملکیان، پلاک 1

پلتفرم دیجیتون را با نمایش بهترین، جدیدترین و با کیفیت ترین کارتون ها و انیمیشن ها تجربه کنید.

ارتباط دادن: دیجیتون (digitoon.tv)

در حالی که بچه ها مبارزه پاندا برای تبدیل شدن به یک جنگجوی اژدها را تماشا می کنند، ناامیدی از موفقیت و لحظه طرد شدن از آتش پنج را درک می کنند و با پو همذات پنداری می کنند.

پاندا یا پو، شخصیت اصلی داستان، در یک نودل فروشی کار می کند و عاشق پنج آتشین است که در کونگ فو بسیار خوب هستند. یک روز اعلام می شود که در یک مهمانی بزرگ قرار است او را به عنوان جنگجوی اژدها معرفی کنند و او راز راز جنگجوی اژدها بودن را متوجه می شود.

کارتون ماشا و میشا را از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

برای تماشای انیمیشن های جذاب جدید با دوبله فارسی می توانید در سایت یا اپلیکیشن دیجیتون ثبت نام کنید و هزاران ساعت انیمیشن تماشا کنید.

برای اطلاعات و تماشای کارتون ماشا و میشا اینجا کلیک کنید:

افسانه باستانی ماشا و میشا نیز دستمایه ساخت فیلم (گلنار) شد. در این فیلم که در سال 1367 توسط کارگردان کامبوزیا پرتویی ساخته شده است، دختر جوانی در جنگل گم می شود و توسط خرس اسیر می شود. در انیمیشن ماشا و میشا داستان اصلی کمی نرمتر است و دختر با خرس دوست می شود و در جنگل زندگی می کند. این تغییر داستان برای کودکان خردسال بیشتر مناسب و آموزنده است.

تلفن: 02142570570مجله ازدواج

در اکثر قسمت ها ماشا حیوانات جنگل را مجبور می کند با او بازی کنند و میشا برای مقابله با این رفتار ماشا همیشه در صحنه حضور دارد و در برابر بد رفتاری های کودکانه ماشا مانند یک پدر از ماشا و حیوانات جنگل مراقبت می کند.

تلنگ در یک زندان ویژه در دامنه کوه ها زندانی شد و به طور اتفاقی توانست قفل های زندان را خراب کند و با پر اردک یک پستچی فرار کند تا انتقام بگیرد و با قدرت راز جنگجوی اژدها را به دست آورد. .

تلاش پاندا برای یادگیری کونگ فو در کارتون پاندای کونگ فو کار یکی از دلایل محبوبیت این انیمیشن است. شخصیت پردازی دقیق و حساب شده قهرمانان و نقش منفی، Tailang، خط داستانی استاندارد با فراز و نشیب های هیجان انگیز، توانست انیمیشنی محبوب برای کودکان بسازد.

کارتون ماشا و میشا، دوستی یک دختر چهار ساله و یک خرس

کارتون ماشا و میشا یک کارتون ساخت روسیه و بر اساس یک افسانه محلی برای کودکان خردسال است.

پس از محبوبیت و فروش بالای کارتون پاندای کونگ فو کار، دریم ورکس شروع به ساخت فیلم های زیر کرد و حتی سری پاندای کونگ فو کار را ساخت.