معرفی اپلیکیشن کالری شمار بروکلی • تصویر از مجله Life

در کنار یک رژیم غذایی متعادل، فعالیت بدنی و ورزش منظم همیشه بخشی از یک سبک زندگی سالم است. قطعا تلاش شما برای کاهش وزن را افزایش می دهد. اما ورزش مزایای دیگری برای سلامت جسمی و روانی دارد.

برای برخی افراد، شمارش و ردیابی کالری ضروری است و می تواند به فرد در رسیدن به اهداف سلامتی خود کمک کند. ممکن است برای افزایش یا کاهش وزن نیاز به شمارش کالری داشته باشید، یا ممکن است بخواهید طبق توصیه مربی بدنسازی خود رژیم بگیرید. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید و می خواهید کالری مصرفی خود را در طول روز اندازه گیری کنید، قطعا به یکی از این اپلیکیشن های کالری شمار نیاز دارید.مجله ازدواج

اپلیکیشن کالری شمار

کالری شمار چیست؟

هنگام تلاش برای کاهش یا افزایش وزن، رژیم غذایی شما باید همیشه دارای تعادلی از مواد مغذی مورد نیاز بدن باشد. پروتئین های سالم، کربوهیدرات ها و چربی ها، سبزیجات، غلات کامل، میوه ها، لبنیات کم چرب مقادیری هستند که می توانید بخورید. کالری شمار کلم بروکلی بررسی. اگر یک گروه غذایی را به طور کامل از رژیم غذایی خود حذف کنید یا مقادیر زیادی ویتامین یا مکمل مصرف کنید، تنظیم و تعادل غذا و بدن از بین می رود.

انعطاف پذیری غذایی

اپلیکیشن کالری شمار

رژیم متعادل

با توجه به بسیاری از رژیم های غذایی که وعده کاهش وزن سریع و سایر نتایج باورنکردنی را می دهند، تشخیص اینکه کدام یک از آنها واقعی هستند، دشوار است و برخی از رژیم ها در واقع بیشتر ضرر دارند تا مفید.

هر فردی رژیم غذایی مناسبی برای خود دارد. حتی اگر نتایج شگفت انگیزی از یک رژیم غذایی مشاهده شود، به این معنی نیست که رویکرد یکسان برای همه مفید خواهد بود.

کالری واحد اندازه گیری انرژی است که برای محاسبه انرژی غذا و محصولات خوراکی استفاده می شود. کالری برای عملکردهای ضروری بدن مانند تنفس و تفکر و همچنین فعالیت های روزانه مانند راه رفتن، صحبت کردن و غذا خوردن استفاده می شود.

ورزش منظم خطر ابتلا به بیماری های زمینه ای مانند بیماری قلبی، دیابت نوع 2، چاقی و برخی سرطان ها را کاهش می دهد و همچنین باعث افزایش آمادگی جسمانی می شود. با استفاده از این اپلیکیشن های کالری شمار، می توانید میزان کالری از دست رفته در حین ورزش و فعالیت بدنی را محاسبه کنید. در اینجا چند روش رژیم غذایی برای کاهش وزن آورده شده است.

مردم را به خوردن غذاهای کامل و فرآوری نشده از منابع با کیفیت تشویق می کند. البته به رژیم حذفی نیز معروف است. آنچه این رژیم را از سایر رژیم ها متمایز می کند، بازه زمانی خاص آن است. همانطور که از نام آن پیداست فقط برای 30 روز در نظر گرفته شده و انجام می شود.

در یک رژیم غذایی سالم، باید مصرف کالری مانند نوشیدنی های الکلی و غذاهای شیرین را محدود کنید. رژیم غذایی نباید آنقدر سفت و سخت باشد که اجازه ندهد گاهی اوقات زیاده روی کنید. رژیم غذایی انعطاف پذیر منجر به کاهش وزن بهتر برای افراد دارای اضافه وزن یا چاق می شود.

عاشق غذاهای رژیمی

امروزه روش های زیادی برای بررسی سلامت بدن طراحی شده است که اپلیکیشن های کالری شمار یکی از این روش هاست. با استفاده از اپلیکیشن کالری شمار کلم بروکلی می توانید لیست غذاهای خورده شده و مقدار آنها را وارد کنید تا اپلیکیشن به صورت خودکار میزان کالری مصرف شده را ثبت و اعلام کند. سپس، بسته به رژیم غذایی خود، می توانید از اطلاعات ثبت شده استفاده کنید تا بدانید که برای کاهش یا افزایش وزن باید در کدام مسیر حرکت کنید.

اگر هدف شما استفاده از اپلیکیشن های کالری شمار برای کاهش وزن است، با بررسی کالری مصرفی در طول روز متوجه خواهید شد که برای سوزاندن کالری دریافتی به چه میزان ورزش نیاز دارید. تلاش برای پیروی از جدیدترین و بهترین رژیم کاهش وزن همیشه گیج کننده است. با ما همراه باشید تا راه را برای شما هموار کنیم.

برنامه کالری شماری بروکلی را دانلود کنید به شما کمک می کند کالری غذا را بهتر اندازه گیری کنید و رژیم غذایی خود را به درستی انتخاب و مدیریت کنید. کالری شمار کلم بروکلی یک مشاور روزانه معتبر است که به خوانندگان توصیه های تغذیه ای سریع و سالم و شمارشگر کالری ارائه می دهد و از مردم برای انتخاب آگاهانه در مورد غذا، تغذیه، سلامت و سبک زندگی خود پشتیبانی می کند. با کلم بروکلی می توانید مقدار دقیق کالری دریافتی خود را دریافت کنید، وعده های غذایی خود را متعادل کنید، به وزن ایده آل خود برسید و سالم غذا بخورید.

آخرین کلمه

اگر تعداد کالری هایی که مصرف می کنید بیشتر از کالری هایی باشد که در یک روز می سوزانید، به مرور زمان باعث افزایش وزن شما می شود. شمارش کالری هر وعده غذایی که روزانه مصرف می کنید، کالری شماری نامیده می شود که با استفاده از آن می توانید میزان کالری مصرفی خود را محاسبه کرده و به وزن ایده آل خود برسید.

در رژیم لاغری به دنبال چه چیزی هستید؟

اپلیکیشن کالری شمار

یادداشت مهم

چند ویژگی کلیدی وجود دارد که همه رژیم های غذایی موفق و ایمن دارند. قبل از اینکه وقت و انرژی خود را صرف رژیم غذایی کنید، نکات زیر را در نظر داشته باشید.

ممکن است بتوانید یک غذای خاص را برای مدت کوتاهی تحمل کنید. اگر آنچه را که می خورید دوست دارید، به احتمال زیاد از رژیم غذایی پیروی می کنید. البته می توانید کاهش وزن طولانی مدت داشته باشید.

آیا ورزش تاثیری دارد؟

به این نوع رژیم، سکونت تروگلودیت نیز گفته می شود. در این رژیم، هدف این است که غذاهای کامل گیاهی و حیوانی مصرف شود و هیچ نوع غذای فرآوری شده مصرف نشود. این یک رژیم غذایی سالم به نظر می رسد، اما برخی از منتقدان می گویند که از نظر کالری کمی محدود کننده است. زیرا مواد مغذی را که معمولاً از محصولات لبنی غنی از کلسیم و غلات کامل غنی از فیبر دریافت می کنید، از بین می برد.

رژیم غذایی کامل C

اپلیکیشن کالری شمار

رژیم کتوژنیک

این نوع رژیم برای مدتی طولانی داغ ترین روند در دنیای کاهش وزن بوده است. این رژیم غذایی پرچرب و کربوهیدرات بسیار کم به عنوان راهی سریع برای اصلاح و در عین حال لذت بردن از غذاهای فوق العاده سیرکننده معرفی شده است. نکته کلیدی در القای کتوزیس است که بدن را تشویق می‌کند به جای شکر، چربی بیشتری برای انرژی بسوزاند. با وجود محبوبیت زیاد این رژیم، معایبی نیز دارد که می توان از عوارض احتمالی کتوزیس نام برد.

رژیم پالئو

در این رژیم، گروه های غذایی خاصی حذف می شوند و این کار فقط برای یک دوره یک ماهه انجام می شود. کاهش وزن هدف ثانویه این نوع رژیم غذایی است و هدف بزرگتر کمک به شما در درک بهتر این است که کدام غذاها برای سلامتی شما بهتر عمل می کنند.