مشخصات، قیمت و خرید باتری موتورسیکلت پی ام اس مدل 12V9Ah فروشگاه اینترنتی مسترکاسکت-مستر انرژی پلاس

پیشنهاد میکنیم جهت بررسی توضیحات مربوط به باطری فرسوده موتور سیکلتبر روی لینک درج شده کلیک کنید. این موضوع بر روی عملکرد باتری اثر بدی می‌گذارد که برای جلوگیری از این مشکل باید همه اتصالات موتور مورد بررسی قرار بگیرند تا از این امر مطمئن شویم که موتور وضعیت خوبی دارد. وقتی قرار است برای مدت طولانی از موتورسیکلت استفاده نکنید، باتری را از موتور خارج کرده و آن را به طور کامل شارژ نمائید. پیشنهاد میکنیم در مواقعی که نمیخواهید چند روزی از موتور سیکلتتان استفاده نکنید، حتما سوکت های باطری را جدا کرده تا از داغ شدن آن جلوگیری نمائید. ۱- ابتدا تمامی فیوزهای مربوط به باطری را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که در مدار به درستی متصل شده‌اند.

مشخصات، قیمت و خرید باتری موتورسیکلت پی ام اس مدل 12V9Ah فروشگاه اینترنتی مسترکاسکت-مستر انرژی پلاس

پس از اتمام این فرآیندها ، موتور سیکلت و باتری می توانند راه اندازی شده و آماده استفاده شوند. اول از همه ، قبل از انتخاب مدل باتری موتورسیکلت ، تحقیق در مورد گزینه های محصول ارائه شده و به دست آوردن اطلاعات دقیق و ارزیابی معیارهایی مانند ویژگی های فنی ارائه شده در بین گزینه های محصول باتری مهم است. اگرچه انواع باتری موتورسیکلت تحت یک عنوان جمع‌آوری می‌شوند ، اما در بسیاری از عوامل تعیین‌کننده مانند مواد تولید ، الگوهای استفاده ، سطح قدرت و انرژی تنوع دارند و امکانات استفاده متفاوتی را ارائه می‌دهند. یکی از مهم‌ترین لوازم مصرفی موتورسیکلت باطری است که قلب موتور تشبیه می‌شود.

انواع باطری موتور سیکلت

در صورت تنظیم نبودن رگولاتور یا ارسال ولتاژ زیاد باتری داغ می‌کند. مثلا قیمت باطری موتور سیکلت 12 آمپر با قیمت باطری 7 آمپر موتور سیکلت و قیمت باطری 9 آمپر موتور سیکلت فرق دارد. مثلا قیمت باطری موتور سیکلت راپیدو با قیمت باطری اتمی موتور سیکلت 150 و قیمت باطری موتور سیکلت پالس و همچنین قیمت باطری موتور سیکلت باکسر فرق می کند. پس از قطع ، باتری داخل موتورسیکلت باید با احتیاط از سیستم خارج شود و محصول جدید باتری موتورسیکلت در همان محل قرار گیرد. هنگام انجام تعویض باتری ، کاربر باید اطمینان حاصل کند که سیستم خاموش است و کار نمی کند.

باتری ups صبا باتری 4.5آمپر (12sb4.

استارت زدن موتورسیکلت با باتری خالی یکی از مشکلاتی است که در مدل‌های قدیمی راحت تر برطرف می‌شد؛ اما در موتورسیکلت‌های مدرن با با وسایل الکترونیکی زیاد پیچیده‌تر mrenergyplus است. اگر باتری موتورسیکلت شما بسیار خالی است؛ مثلاً چراغ‌های جلو بسیار کم نور هستند؛ بهتر است قبل از شروع، دو باتری را مدتی به هم متصل کنید. در ادامه هر یک از دلایل خرابی باتری موتورسیکلت را توضیح خواهیم داد. بروز هر کدام از این نشانه‌ها احتمالاً ناشی از این است که باتری موتورسیکلت دچار مشکل شده است.

  • چون در صورت خاموش بودن موتورسیکلت اگر از ابزارهای مربوط به باتری استفاده کنید ممکن است موتور روشن نشود.
  • این باتری برای استفاده در انواع موتور سیکلت های داخلی و خارجی مناسب میباشد.
  • © “کیان باتری” یک علامت تجاری ثبت شده است و تمام حقوق آن محفوظ میباشد.
  • سلام، خسته نباشید، روی باتری موتور من نوشته gel technology و maintenance free ولی بالاش یه درب داره و چندتا سوراخ که داخلش رو نگاه کردم خشک بود، وقتی نو خریدم صدای آب میداد از داخل، الان برای تعمیرش باید چیکار کنم؟ ممنونم.
  • خروجی این باتری‌ها جریان کافی برای راه اندازی یک کامیون بزرگ تا ۳۰ بار با شارژ کامل دارد و در صورت خاموش بودن شارژ آن را تا ۱۲ ماه نگه می‌دارد.

این باتری ها به طور معمول دارای روکش مشکی، آبی یا خاکستری و یک قسمت رویه مشکی، آبی یا خاکستری هستند. این نوع باتری ها با اسید حالت ژل پر می شوند و در هنگام ساخت مهر و موم می شوند و به هیچ گونه افزایشی نیاز ندارند. در باتری های ژل اسید یا ژل پر شده، تعداد باتری معمولاً با پیشوند YT، CT، GT یا YTZ، CTZ یا GTZ شروع می شود (به عنوان مثال YT9B-4 یا YTZ10-S). موارد دیگری نیز وجود دارد که باعث خراب شدن باتری وسیله نقلیه شما می‌شود. به همین دلیل بهتر است با توجه به این نکات از بروز این مشکل جلوگیری نمایید.