مشاوره تلفنی ازدواج

مشاوره تلفنی ازدواج چگونه به افراد کمک می کند؟ درمان تلفنی می تواند به کم کردن این تنش ها کمک کند. علاوه بر این، از آن جایی که درمان را در منزل خود دریافت خواهید کرد، استرش ناشی از مراجعه به مطب یا کلینیک از بین می رود. همچنین اگر خود شما یا همسرتان در حال حاضر بیماری روانی درمان نشده ای مانند اسکیزوفرنی، بیماری دوقطبی،شیدایی و یا افسردگی داشته باشد باید از این نوع درمان خودداری کنید. اگر افراد در مورد مراجعه به یک درمانگر شک داشته باشند، ممکن است کار سخت شود. اما یک پیشنهاد قابل اعتماد برای یک مشاور می تواند راه خوبی برای شروع باشد. صحبت از مشکلات موجود می تواند آن ها را قابل کنترل نشان دهد و زوج ها بیشتر می توانند احساس کنند که یک تیم با هم کار می کنند تا در ارتباط باقی بمانند. این مشاوره همچنان می تواند به تعیین اینکه آیا یک رابطه از راه دور قابل دوام است یا خیر به طوری که هر دو طرف آسیب نبینند کمک کند.

گاهی اوقات وضعیت یک رابطه بدتر و بدتر می شود تا جایی که به یک رابطه ی سمی تبدیل می شود. جلسات مشاوره تلفنی ازدواج معمولا از 30 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد، اما انعطاف پذیری هم در این تماس ها وجود دارد. بنابراین، وظیفه یک روانشناس این است که جلسات شما را به گونه ای هدایت کند که به هر دوی شما بفهماند که باید به جای مقابله با یکدیگر، برای حل تعارض با یکدیگر همکاری کنید. جای تعجب نیست که نرخ طلاق بالا است و بسیاری از زوج هایی که ازدواج می کنند در نهایت از رابطه خود ناراضی هستند. اغلب منجر به کاهش احساس استرس و پریشانی، حل مشکلات خاص و یک رابطه قوی تر و رضایت بخش تر می شود. دو هفته قبل از ریکاوری برنامه ریزی شده، شما یک پرسشنامه در مورد سابقه خانوادگی و روابط خود را تکمیل می کنید و ارزیابی هایی را انجام می دهید که به روانشناس درک کاملی از پیشینه شما و ماهیت مسائلی که با آن روبرو هستید می دهد. بسیاری از ما رابطه خود را با این باور نادرست آغاز می کنیم که وقتی “عاشق شدید” همه چیز به خودی خود درست می شود. در حالی که ما به زوج ها توصیه می کنیم که از فرصت دور شدن از هم استفاده کنند و حواس پرتی و نگرانی های روزمره را پشت سر بگذارند تا بتوانند بهتر روی رابطه تمرکز کنند.

یکی دیگر از مزایای مشاوره تلفنی این است که استرس اضافه ای را که به رابطه شما وارد می شود از بین می برد تا برنامه شما با همسرتان هماهنگ شود. اکثر زوج ها مسافتی را طی می کنند تا به مراکز مشاوره مراجعه کنند. هدف مشاوره تلفنی ازدواج کمک به زوج هایی است که با درگیری های شدید روبرو هستند، آنها را به روشی سازنده حل کنند. آن ها در مورد هر چیزی بحث می کنند، صرف نظر از این که آن موضوع چقدر بی اهمیت و ناچیز است. برای زوج هایی که در بحران هستند و نیاز به کمک فوری دارند، آن هایی که با مشکلات پیچیده و یا چندگانه دست و پنجه نرم می کنند، یا کسانی که کار فشرده دارند و وقتی برای تعهد به جلسات هفتگی ندارند، ما یک وقفه ی دو روزه برای زوج ها پیشنهاد می کنیم. بنابراین می توانید جلسات مشاوره تلفنی کوتاه تر یا طولانی تری را متناسب با نیاز های خاص خود داشته باشید. با این حال، بر خلاف جلسات سنتی در مطب یا کلینیک، تلفن درمانی از طریق تلفن انجام می شود. چگونه درگیری یا دعوا را در جلسات مدیریت می کنید؟ آیا هر کدام از طرفین را به تنهایی نیز ملاقات می کنید؟

هرروز به مدت دو روز متوالی در یک تماس به مدت دو جلسه ملاقات خواهید کرد. مشاوره بر ایجاد یک فضای امن و بدون قضاوت متمرکز است که در آن زن و شوهر می توانند آشکارا در مورد مسائلی که آنها را آزار می دهد مجله خبری wedlockmag صحبت کنند. بنابراین، کار فقط برای کسانی مناسب است که می توانند احساسات ناخوشایند را در طول فرآیند مشاوره تحمل کنند. از مشاور چه سوالاتی را می توان پرسید؟ مشاوره فشرده چیست و چه کاربردی دارد؟ آموزش شما در زمینه مشاوره زوجین چیست؟ زوج درمانی تلفنی به شما آزادی بیشتری نسبت به روش های مشاوره حضوری و سنتی می دهد. می توانند با تماس تلفنی نیز یاد بگیرند تا چگونه با استرس، اختلافات مالی، مشاجره ها و یادگیری مهارت های ارتباطی بهتر کنار بیایند. به عنوان یک فرد، زوج ها می توانند با درمانگر ها تماس تلفنی بگیرند تا جلساتی داشته باشند که به آن ها کمک می کند زندگیو روابط خود را در دسیر درست هدایت کنند. خوشبختانه اکثر درمانگران یک مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند تا به شما کمک کنند تا متوجه شوید آیا مشاور مناسبی برای شما هستند یا خیر.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مجله خبری wedlockmag.