مرکز خرید اسب فروش اسب سیلمی قیمت اسب اصیل کره اسب فروش نریان مادیان در بازار آنلاین اسب چارپا | RoyalHorse

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی اسب.ایران فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع فروش اسب شهریار است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فراهم ارتباط (فروشگاه آنلاین اسب.ایران) می‌باشد. نژاد بربر به‌عنوان، اسب نظامی و برای مصارف کشاورزی استفاده می‌شود. این اسب‌ها برای اهداف عمومی‌سواری نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. بهترین سن برای خرید اسب، 5 تا 15 سال است که در این سن اسب بسیار سرحال و شاداب است.

  • ارسال آگهی تنها برای اعضای سایت امکان پذیر می‌باشد.
  • این اسب اغلب به رنگ خاکستری دیده می شود، اما رنگ های مشکی، خلیج، شاه بلوطی و سیاه نیز دیده می شود.
  • میثم از نسل سزار و غرور – یاقوت از نسل اسد و شوکا به رنگ زیبای قره کهر.
  • برای پیدا کردن اسب پرخون سر و دمگیر ارزانترین سایت خرید فروش اسب.
مرکز خرید اسب فروش اسب سیلمی قیمت اسب اصیل کره اسب فروش نریان مادیان در بازار آنلاین اسب چارپا | RoyalHorse یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغات در اینترنت، آگهی اینترنتی است. بازه قیمتی این حیوان در 100 تا 300 میلیون تومان قرار دارد. جنس و سن اسب در قیمت آن تاثیر مستقیم داشته و اسب‌های نر و جوان، از قیمت بیشتری برخوردار می‌باشند. یکی از مواردی که قبل از خرید یک اسب باید به آن دقت کرد، نوع تغذیه و نگهداری آن است، حتما از مهارت بالا در این زمینه برخوردار باشید.

سیلمی و کشش

دستگاه گوارش اسب به غذای فاسد حساس است، که باعث سوء هاضمه حاد یا مزمن، به ویژه در هوای گرم می شود.کار زیاد و غفلت ممکن است اسب را مستعد ابتلا به ذات الریه و روماتیسم کند. اسبها در معرض تعدادی از بیماریهای مسری مانند آنفولانزا، خفگی، غدد، انسفالومیلیت اسب و کم خونی عفونی اسب (تب باتلاقی) می باشند. پوست آنها تحت تأثیر انگل ها از جمله کنه ها و شپش ها قرار می گیرد. افرادی که پوست حساسی دارند به ویژه در معرض اگزما و آبسه قرار دارند که ممکن است ناشی از غفلت یا آلودگی باشد.

اسب ترکمن اخال تکه مادیان 1.5 ساله

هر کدام از اسب‌ها با رنگ خاص، دارای ژن مخصوص به خود بود بوده و می‌توان با روش‌های آمیزش مطلوب، انواع مختلف از این اسب‌ها را پرورش داد. مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای این فروشگاه محفوظ است. لطفا جهت ورود به یک میوه شماره موبایل خود را وارد کنید. مشکلی در دریافت اطلاعات رخ داده است، لطفا صفحه را دوباره بارگذاری کنید. ارسال آگهی تنها برای اعضای سایت امکان پذیر می‌باشد.