مرکز تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی Purifari Asa • تصویر از مجله زندگی

نیترات و نیتریت مضرترین ذرات موجود در آب آشامیدنی هستند که حتی می توانند منجر به کاهش اکسیژن خون و سرطان و در برخی موارد منجر به مرگ شوند. به همین دلیل توصیه می شود از انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کنید تا بتوانید کیفیت آب آشامیدنی خود را در منزل افزایش دهید و همچنین آب تصفیه شده را همیشه در دسترس داشته باشید.

تعویض فیلتر غشایی تصفیه آب

زمان تعویض فیلترهای آب فرا رسیده است

 • زمان تعویض فیلتر پروپیلن مرحله اول: هر چهار تا شش ماه یکبار
 • زمان تعویض فیلتر مرحله دوم کربن فعال: هر چهار تا شش ماه یکبار
 • زمان تعویض فیلتر کربن بلوک مرحله سوم: هر چهار تا شش ماه یکبار
 • زمان تعویض فیلتر مرحله چهارم ممبران: هر یک و نیم تا دو سال یکبار
 • زمان تعویض فیلتر مرحله پنجم ترمینال کربن خطی: هر سال تا یک سال و نیم
 • زمان تعویض فیلتر مرحله ششم معدنی: هر سال تا یک سال و نیم
 • زمان تعویض فیلتر قلیایی مرحله 7: هر سال تا یک سال و نیم
 • زمان تعویض فیلتر باکتری مولد اکسیژن مرحله هشتم: هر سال تا یک سال و نیم

خرید اینترنتی فیلتر آب

در مرحله اول فیلتر آب پلی پروپیلن از پنبه فشرده یا پلی پروپیلن فشرده ساخته می شود که وظیفه آن حذف رسوب، ماسه و گل می باشد. فیلتر پلی پروپیلن شماره یک از ایجاد سنگ کلیه در بدن انسان جلوگیری می کند و مواد جامد بزرگتر از 5 میکرون را حذف می کند. زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در مرحله اول هر چهار تا شش ماه یکبار است که معمولا هر شش ماه یکبار تعویض می شود.

 • فیلتر کربن فعال یا گرانول

معرفی مراحل تصفیه آب و فیلترها

مینروا تنها مدل تصفیه آب اکسیژن ساز 8 مرحله ای در بازار ایران است که دارای فیلتر باکتری اکسیژن ساز است که باکتری های مضر را از آب لوله کشی شهری حذف کرده و سطح اکسیژن آب آشامیدنی روزانه شما را افزایش می دهد.

با این حال، آب لوله کشی شهری حاوی نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و آهک و بسیاری از مواد مضر دیگر است که حتی با چشمانمان نمی توانیم آنها را ببینیم و فقط در آب محلول هستند. این مواد مضر ناشی از مواد شیمیایی موجود در هوا با باران اسیدی وارد خاک شده و در آب های زیرزمینی حل می شود که باعث کاهش کیفیت آب شهری خواهد شد.

فیلتر کربن فعال یا کربن فعال یا کربن اصلاح شده دانه ای در مرحله دوم دستگاه های تصفیه آب قرار می گیرد و وظیفه اصلی آن حذف کلر از آب آشامیدنی و جذب آن است. کلر موجود در آب آشامیدنی یک ماده شیمیایی است که باعث ریزش مو و چین و چروک پوست انسان می شود. حتی اگر به آب و مواد شیمیایی بسیار حساس هستید، می توانید دست و صورت خود را با آب تصفیه شده بشویید تا حساسیت خود را از بین ببرید. فیلتر کربن فعال شماره دو زمان تعویض فیلتر آن هر شش ماه است.

 • فیلتر کربن بلوک

شرکت تصفیه آسا نمایندگی انواع دستگاه های تصفیه آب با برندهای معتبر و همچنین عرضه کننده انواع فیلتر تصفیه آب اصل تایوانی می باشد. شما عزیزان می توانید برای خرید فیلترهای تصفیه آب آسا به وب سایت این شرکت مراجعه کنید که اطلاعات مفیدی در مورد نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب و آموزش تعویض فیلتر آب در اختیار شما قرار می دهد.

زمان تعویض فیلترهای آب فرا رسیده است

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه اب

فیلتر پست کربن خطی اصلاح شده یک فیلتر آب شیرین کن خانگی است که طعم، رنگ و بوی آب تصفیه شده را بهبود می بخشد. فیلتر پست کربن نیز به صورت گرانول پوسته نارگیل تولید می شود و زمان تعویض آن سالی یکبار با فیلترهای مرحله ششم تا هشتم می باشد.

 • فیلتر معدنی یا مواد معدنی

مرکز خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب آسا تصفیه خدمات تعویض فیلتر را با قیمت بسیار مناسب و با بهترین کیفیت ارائه می دهد و کلیه فیلترها با بالاترین کیفیت و درجه یک و با کیفیت مبدا تایوان می باشد. برای دریافت خدمات تعویض فیلتر و راهنمایی خرید نیز می توانید با کارشناسان فروش آسا تماس بگیرید تا در خرید فیلترهای مناسب دستگاهتان به شما کمک کنند.مجله ازدواج

با این حال، انواع فیلترهای آب تایوانی پس از مدتی نیاز به تعمیر و نگهداری دوره ای و تعویض خواهند داشت. تعویض فیلتر آب آسا در تمامی برندهای معتبر و مختلف در بازار توسط کارشناسان فنی مجرب این مجموعه با بهترین قیمت فیلتر آب انجام می شود. فیلترهای دستگاه تصفیه آب پس از مدت زمان مشخصی اشباع می شوند و هر کدام عملکرد و زمان خاص خود را برای تعویض فیلتر تصفیه آب دارند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

معرفی مراحل تصفیه آب و فیلترها

مراحل و فیلترهای دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس تا 8 مرحله فیلتراسیون به شرح زیر است:

 • فیلتر پلی پروپیلن PP

مرکز تعویض فیلتر دستگاه های تصفیه آب خانگی

آب شهری حاوی آلاینده های آلوده و مضر ممکن است برای بدن انسان و سطح امنیت سلامت بدن مضر باشد و بالعکس اگر آب تصفیه شده حاوی املاح محلول طبیعی و سالم بر اساس استاندارد بهداشت جهانی باشد می تواند سلامت انسان را افزایش دهد. بدن کمک بزرگی باشد

در دستگاه‌های اسمز معکوس، فیلتر ماوراء بنفش در مرحله هشتم دستگاه‌های فرابنفش برای ضدعفونی و ضدعفونی آب قرار می‌گیرد و در نهایت در دستگاه‌های اکسیژن ساز فیلتر مادون قرمز برای افزایش سطح اکسیژن توسط آب قرار می‌گیرد.

فیلتر کربن بلوک یا CTO نیز فیلتری ساخته شده از پوسته نارگیل و سبزیجات است و علاوه بر محافظت از غشای اسمز معکوس که در مرحله چهارم قرار می گیرد، کلر را نیز از آب آشامیدنی حذف می کند. این ماده ثانویه در واقع کلرامین است. زمان تعویض فیلتر در مراحل اول، دوم و سوم هر شش ماه یکبار می باشد که می توانید با شماره 02177167717 تعویض فیلترهای کف تصفیه آب خود را از کارشناسان تصفیه آسا درخواست نمایید.

فیلتر غشایی اسمز معکوس قلب اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب می شود که تمام املاح مضر آب آشامیدنی لوله کشی شهری را به پساب فاضلاب هدایت می کند و مولکول آب را از مواد محلول موجود در آن جدا می کند. فیلتر غشایی 13 لایه ریز بافت فیلمتک بهترین برند فیلتر دنیا محسوب می شود که در برخی از دستگاه ها در بازار ایران نیز موجود است. سختی آب آشامیدنی توسط فیلتر ممبران کاهش می یابد که طبق استاندارد بهداشتی بین المللی بین 30 تا 90 می باشد. تا زمانی که کتری شما رسوب نکند یا سختی آب زیر 100 نباشد، نیازی به تعویض فیلتر غشایی تصفیه آب نیست.

 • فیلتر کربن خطی

فیلتر قلیایی یک قلیایی کننده آب آشامیدنی است که باعث افزایش PH آب آشامیدنی و حذف سطح اسیدی آب می شود. افزایش خاصیت قلیایی آب فواید زیادی دارد که یکی از مهمترین آنها جلوگیری از ابتلا به دیابت و غنی بودن آن از آنتی اکسیدان هایی است که از رشد سلول های سرطانی در بدن انسان جلوگیری می کند.

 • فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن رسان
فیلتر معدنی معدنی که در دستگاه های تایوانی از سنگ دولومیت ساخته شده است، نمک های معدنی مفیدی را که در طی فرآیند تصفیه در آب آشامیدنی حذف شده اند حفظ کرده و از کاهش بیش از حد سختی آب تصفیه شده جلوگیری می کند.

 • فیلتر قلیایی