محدودیت هایی برای سهمیه بندی و گاز رایگان تعیین شده است • تصویر از مجله زندگی

وی با بیان اینکه معمولا اکثر مردم در هر سوخت گیری کمتر از 40 لیتر بنزین دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: اجرای این طرح مشکلی برای مردم ایجاد نمی کند.

356 جایگاه عرضه بنزین و گاز با بیش از چهار هزار نازل و 164 جایگاه CNG با 700 نازل در استان اصفهان فعال است.مجله ازدواج

گیتی منش با اشاره به اینکه سهمیه بنزین ماهیانه خودروها تغییر نکرده است، بیان کرد: اجرای این طرح از چند ماه گذشته در بسیاری از استان ها آغاز شده است و اصفهان جزو آخرین استان هایی است که این طرح در آن اجرا می شود.

عبدالله گیتی منش مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان اصفهان از اجرای طرح جدید تغییر میزان سهمیه بندی و اخذ رایگان بنزین در این استان خبر داد.
ایرنا: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان از اجرای طرح جدید تغییر میزان سهمیه بندی و برداشت رایگان بنزین در این استان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح سقف سوخت گیری با یک کارت شخصی 40 لیتر بنزین برای هر چهار ساعت و حداکثر سه بار در روز خواهد بود.

محدودیت برداشت گاز

وی ادامه داد: در این طرح همچنین امکان سوخت گیری هر بار 30 لیتر بنزین برای کارت های سوخت رایگان که در اختیار جایگاه داران قرار می گیرد، وجود دارد.

گیتی منش خاطرنشان کرد: برخی از شبکه های اجتماعی گفته اند که این محدودیت برای هر بار سوخت گیری در 24 ساعت صحت ندارد، اما سقف سوخت گیری با کارت شخصی 40 لیتر بنزین در هر چهار ساعت و حداکثر تا سه بار در روز است.

عبدالله گیتی منش گفت: اجرای طرح مذکور با هدف مدیریت مصرف و جلوگیری از قاچاق سوخت و ترغیب مردم به استفاده از کارت سوخت شخصی از هفته جاری در استان اصفهان آغاز شد.