متولدین کدام ماه دروغگو هستند!! • تصویر مجله زندگی

اوت ماهی ها اعتماد به نفس دارند. آنها مهارت های زیادی دارند و وارد شغلی می شوند که قبلاً در آن هیچ تجربه ای نداشته اند و احتمالاً در آن زمینه به شما دروغ می گویند و برای ادعای چیزی شبیه به آنها اظهار می کنند که قبلاً در این زمینه تجربه دارند. نظم و انضباط داشت معمولاً وقتی در مورد دیگران صحبت می کنیم، در پشت حرف های آنها دروغ هایی نیز می یابیم.

♍ متولد شهریور

ماهی ها فراموشکارتر از دروغگو هستند. این بدان معناست که شما باید چندین بار نام خود را به آنها بگویید تا یاد بگیرند. وقتی می خواهند از بحث و جدل دوری کنند به شما دروغ می گویند. وگرنه زیاد تمایلی به دروغگویی ندارند.

♏ متولد آبان

چقدر این مقاله در مورد شما و افرادی که می شناسید درست است، آن را از قسمت نظرات در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.مجله ازدواج

بهمن بیش از هر یازده ماه دیگر رخ می دهد. دلیل آن تفاوت عاطفی بین آنها و دیگران است. آنها معمولاً وانمود می کنند که آسیبی ندیده اند، اما از درون می سوزند. چون همیشه تظاهر به خوب بودن می کنند، در ردیف اول دراز می کشند.

♓ متولد اسفند

متاسفانه گاهی شرایط برای همه ما به گونه ای پیش می رود که مجبوریم دروغ بگوییم. حالا این شرایط برای هر کدام از ما متفاوت است، اما افرادی هستند که در هیچ شرایطی دوست ندارند دروغ بگویند و دیگران دقیقا برعکس هستند و سعی می کنند حتی برای چیزهای بی اهمیت دروغ بگویند. در این قسمت با توجه به طالع بینی خواهیم گفت که چرا متولدین ماه های مختلف سال دروغ می گویند و درباره چه چیزی.

متولدین کدام ماه بیشتر دروغ می گویند

آبان ماهی ها حقیقت را اثبات می کنند، اما دروغ نمی گویند. آنها به صداقت بسیار اهمیت می دهند و دوست دارند حتی بدترین اخبار را به صادقانه ترین شکل ممکن بدهند و هرگز برای خوشحالی شما دروغ نمی گویند.

♐ متولد آذر

دروغگویی در افراد متفاوت است، برخی زیاد دروغ می گویند، برخی کم، جالب است بدانید میزان دروغگویی شما به ماه تولدتان نیز بستگی دارد.

مه ماهی ها، اگر ببینند که یک مشکل عاطفی به شما آسیب رسانده است، دروغ می گویند تا شما را از این مشکل منحرف کند و توجه شما را به چیزهای دیگر معطوف کند. از طرفی گاهی از حسادت می سوزند، اما به دروغ می گویند که اصلا حسادت نمی کنند، اما عموماً افراد صادقی هستند.

♊ متولد خرداد

اول آوریل دوست ندارند دیگران به آنها نگاه تحقیر آمیزی کنند. در نتیجه چیزهای غیر واقعی می گویند تا مطمئن شوند حال دیگران خوب است. آنها در مورد انگیزه ها یا دلایل اعمال خود دروغ می گویند و معمولاً چیزها را آنطور که واقعاً هستند ارائه می دهند.

♉ متولد اردیبهشت

افراد کمان همیشه به دروغ می گویند که وابسته نیستند و به کسی نیاز ندارند، اما در واقع آنها افراد وابسته به حساب می آیند، اما سعی می کنند خلاف آن را نشان دهند. اگر دچار آسیب روحی و روانی شوند، وانمود می کنند که خوب هستند. اگر تحت فشار زیادی باشند.

♌ متولد مرداد

حتی اگر از چیزی خوششان نیاید، ماهی ها آن را تحسین می کنند و این یکی از انواع دروغگویی در این افراد محسوب می شود، زیرا می خواهند با این روش اعتماد لازم را از طرف مقابل بگیرند و با این کار آنها آنها متوجه می شوند که احساس بهتری خواهند داشت، اما این یک دروغ تلقی می شود.

♋ متولد تیرماه

ماهی آذر برای تغییر روحیه قصه می گویند. آنها ممکن است در مطالب خود اغراق کنند و در داستان های خود دروغ بگویند، اما به طور کلی مردم دروغگو نیستند. آنها ممکن است به قول خود عمل نکنند زیرا احساس خوبی ندارند، اما معمولاً دلایل و توجیهات نادرستی برای آن ارائه نمی کنند.

♑ متولدین در

وقتی همه چیز از کنترل خارج شود، ماهی ها دروغ می گویند، به این معنی که وانمود می کنند که آسیبی ندیده اند و هیچ چیزی به آنها صدمه نزده است. آنها همیشه می خواهند نشان دهند که خیلی خوب از خودشان مراقبت می کنند و همه مشکلات را به بهترین شکل ممکن حل می کنند، اما بیشتر اوقات اینطور نیست.

♒ متولد بهمن

ماهی ها دوست دارند زمان زیادی را با دوستان خود بگذرانند و زمانی که می خواهند آنها را خوشحال کنند دروغ می گویند. معمولاً می توانند از اطرافیان خود تعریف های جعلی دریافت کنند وگرنه کار زیادی انجام نمی دهند و دروغگو نیستند.

هر علامت زودیاک بیشتر در مورد چه چیزی دروغ می گوید

♈ متولد فروردین

ماهی شهریور همیشه دوست دارد برای دیگران الگو باشد و همه درباره آن صحبت می کنند. گاهی اوقات آنها دروغ می گویند زیرا نمی خواهند شما را ناراحت کنند. برای مثال، اگر آن‌ها نمی‌خواهند با شما صحبت کنند، احتمالاً به دروغ می‌گویند که وقتی شما تماس گرفتید به من وابسته بودم، در غیر این صورت ترجیح می‌دهند صادق باشند.

♎ متولد مهر