متن صوتی نماز جمعه سماواتی و فرهمند با ترجمه • تصویر از مجله زندگی

خدایا بر محمد و آل محمد درود فرست، همانطور که دعا کردی و بر ابراهیم و آل ابراهیم درود فرست، تو حمید مجید (بلدالامین) هستی.

ذکر و تسبیح پیامبر اکرم (ص) در پایان روز جمعه

و بسمه تعالى و به ياد حق تعالى و به كلمات كامل و در پايان كلمات (حقيقت و انصاف) (سوره انعام، آيه 115).

خداوند محمد و آل محمد را بیامرزد

بسم الله الرحمن الرحیم

ستایش خدایی را که آغاز هستی است قبل از آفرینش و حیات، و پایان هستی پس از نابودی همه است، حکمتی که آنچه را به یاد می آورد به یاد می آورد و از شکرگزاری خود کوتاه نمی آید. کسی که آن را خوانده است ناامید مکن و امیدش را از او قطع نکن، بار خدا! من بر تو شهادت می‌دهم و تو به شهادت بسنده می‌کنی، و برای همه فرشتگانت و اهل آسمان‌هایت و اولیای عرش و رسولان و پیامبرانی که برانگیخته‌ای و همه شهادت می‌دهم. چگونه مخلوقاتی را که آفریده ای (به همه شهادت می دهم) که من ایمان دارم که تو خدایی، جز تو کسی شایسته پرستش نیست.

حرفاتو عوض نکن

حمد و ستایش مخصوص خداوند متعال و بزرگ و حمد مخصوص اوست.

نماز جمعه یکی از عبادات این روز مبارک است. ثواب عبادت شب جمعه بیشتر از سایر روزهای هفته است و در این روز استغفار و استغفار بسیار شده است. خواندن و خواندن دعا باعث آرامش قلب و آرامش می شود.

جلال بر کسی که به جلال و جلال اختصاص دارد و به آن افتخار می کند.

الحمدلله اولين پيش از آفرينش و ولادت و آخرين آن پس از هلاكت اشياء، داناي كلي است كه يادش را فراموش نمي كند و نه شكر او را به جا نمي آورد و از نمازش مأيوس نمي شود. و امید خود را قطع نخواهد کرد. , من شاهدم که تو خدا نیستی، خدایی جز تو نیست.

به نام خدا
به نام خداوندی که رحمتش بزرگ و خیرش جاودانه است

جمعه را ذکر کنید

» دانلود

تو پاک و منزّه هستی، خدایا معبودی جز تو نیست ای مهربان که آسمانها و زمین را آفرید.مجله ازدواج

و قلبم را بعد از اینکه مرا به نور هدایت روشن کردی گمراه مکن و رحمتت را به من عطا کن که تنها تو آمرزنده ای و بر محمد و آل محمد درود فرست و از پیروان و شیعیان او قرار ده و در گروه او مرا شاد کن و در انجام واجبات روز جمعه و اطاعتی که از من خواسته ای توفیقم ده و هدیه ای را که در قیامت برای مردم جمعه قرار دادی به من عطا کن که همانا تو قدرتمند و دانا هستی. یکی

دانلود دعای صوتی جمعه استاد فرهمند

و اینکه مرا سفارشی مجانی و خروجی قرار دهی و برای من غذای آسان و سالم به من بدهی.

درود خدا بر علی محمد و آل محمد

و دل من را پس از نصیحت من برنگردان و رحمتت را به من عطا کن که تو وهاب صلی الله علیه و آله و سلم هستی. احمق، و مرا از شاگردان و شیعیان او قرار ده، و به گروه او نزدیک کن، و واجب روز جمعه و آنچه را که بر آن واجب شده ام، به جا آوری.

سبحان الله، سبحان الله، سبحان الله، سبحان الله

و شریکی برای تو نیست و عدالتی نیست و گفتار تو برعکس نیست و تغییری نیست و اینکه محمد صلی الله علیه و آله و سلم خدای بنده و فرستاده توست. آن را نزد بندگان بیاور و در راه خدای تعالی و حق جهاد و اینکه او با آنچه بر من حق دارد انسان است بجنگ. ثواب و وعده حق عذاب، خدایا مرا در دین آنچه برانگیخته ام ثابت گردان.

یگانه شریکی نداری و در گفتارت تغییر و تخطی غیرقابل مقایسه نیست و اینکه محمد ـ صلی الله علیه و آله ـ بنده و فرستاده توست، او مأموریتی را که به بندگانت داده بودی انجام داد. در راه خدا به حق مجادله كرد و به پاداش حق بشارت داد و از عذاب حق بيم داد، خدايا! تا زنده ام مرا بر دینت ثابت قدم بدار.

سبحان زندگان، سبحان الرحمن الرحیم

حمد و ستایش برای کسی که عزّ را تحمل کند و او را ستایش کند.

ذکر جمعه شما را عزیز می کند.

تسبیح جمعه

از شما می پرسم چه چیزی مشکلات شما را توجیه نمی کند که می توانید برای محمد و آل محمد دعا کنید.

منزهی تو که معبودی جز تو نیست، ای حنان، ای مننان، ای خالق آسمانها و زمین، ای جلیل و بزرگوار.

دانلود دعای جمعه استاد فرهمند و سماواتی

نماز جمعه با متن و ترجمه

دانلود دعای صوتی جمعه استاد سماواتی

» دانلود

خدایا از تو می خواهم در مکان های اعلی عرش و پایان رحمت کتابت.

درود بر کسانی که همه چیز را با علم می سنجند.