متن دعای صوتی سه شنبه سماواتی و فرهمند با ترجمه • تصویر از مجله زندگی

دانلود دعای سه شنبه فرهمند سماواتی

دعای سه شنبه با ترجمه و معنی

حمد و ستایش مخصوص خداست و حمد و ستایش او را چنانکه سزاوار است، و از شر نفسم به او پناه می برم، پروردگارم، و به او پناه می برم از شر شیطان که با یک گناه تو را زیاد می کند وٍّ قَهِرٍ. اللهُمَّ عجْعَلْنی مِنْ سربازان شما که سربازان شما پیروزند و مرا حزب خود قرار دهید که حزب شما سعادتمندان است.

و مرا از دوستانت درود فرست، بر دوستانت بیمی مباش و غمگین نشوند، خدایا دینم را که مایه امان و دوری من از گناه است ترتیب ده، و آخرتم را نیکو گردان. ، آنجا که خانه پایدار من و پناهگاه من از همسایه دون اینها صفات توست و جانم را افزون بر هر نیکی و مرگم را آرامش هر گزشی، بار خدا بر محمد خاتم پیامبران است.

به نام خدا
به نام خداوندی که رحمتش بزرگ و خیرش جاودانه است

سه شنبه را ذکر کنید

جلال زندگان، بلند مرتبه، جلال خداوند، جلال خداوند، جلال خداوند، جلال خداوند، جلال خداوند، جلال خداوند، جلال خداوند، جلال خداوند، اوه، من آن را نگرفتم.

به نام خدا

ای مهربان ترین آمرزنده

تسبیح سه شنبه

سبحانی ضی الاعظم الشمبین المبین، سبحانی الجلال البزاعی الزاظم، سبحان الجلال الفاخر الفخیمی او صدای دنیا پیامبر و راهب است. .

» دانلود

دانلود صوتی دعای سه شنبه استاد سماواتی

و در ملکوت ابدی، خداوند او را بیامرزد و به او آرامش دهد. (البلد الامین، کفعمی، ذکر تسبیح الایام)مجله ازدواج

و مرا از اولیای خود قرار ده که اولیای تو نه ترسی بر آنان دارند و نه اندوهگین می شوند. زندگی را برای من در مجموع خیر و الوفاح سلام الله علیها از همه بدی ها فراوان گرداند. ای محمد ختم پیامبران.

منزه است کسی که اربابان خود را نشان نمی دهد، جلال بر کسی که در مورد یکی مشورت نمی کند، منزه است کسی که خدای دیگری ندارد. سبحان الله اکبر، سبحان الله و حمد لله.

یکی از عباداتی که ثواب زیادی دارد، خواندن نماز است. در این مقاله نماز سه شنبه با صدای دو استاد بزرگ فرهمند و ساماواتی می توانید به صورت آنلاین گوش کنید و دانلود کنید.

» دانلود

و همه اهل رسول و صالحان و پاکان و اصحاب اجابت کننده و مرا به گناه سرزنش نکنید، او را می بخشم و غمی نیست جز او را عذاب می کنم و اندوهی نیست دشمنی جز اینکه او را تکذیب می کنم. بسم الله حسن اسماء ْفعُ كُلَّ مكْرُوهٍ اََّلُهُ سخَتُهُ و استجلب همه محبوب اولاً خشنودی او، پس مهر مغفرت بر من بدار ای ولی بخشنده.

سبحان الغنی الحمید، سبحان الوسیع العلی، سبحان الله و تعالی، سبحان منریکشف الظور و او صمد الفرد قدیم، سبحان علوفه هوا است.

یا ارحم الرحیم

و تعداد رسولان را کامل کن و بر خاندان پاک و پاکش و بر اصحاب برگزیده اش درود فرست و سه حاجت مرا در روز سه شنبه برآورده کن: گناهی برایم مگذار مگر اینکه مرا بیامرز و اندوهی جز آن که برکنی و دشمنی نکنی مگر تو برگردی. دور، به نام خداوندی که بهترین نام هاست، به نام خداوند پروردگار زمین و آسمان، رفع هر گونه ناراحتی که آغاز آن خشم خداوند است و برآورده شدن هر مشکلی را خواستارم. محبوبی که آغازش رضای اوست، آنگاه عاقبتش از جانب من است، غفران سرچشمه خیر است. (مفاتیح الجنان، شیخ عباس قمی، دعای ایام حجه)

دانلود صوت دعای سه شنبه استاد فرهمند

الحمدلله و سپاس او را به شايسته حضرتش، حمد و ستايش بزرگ و از شر نفس خود به او پناه مى برم، چه نفسى كه به زشتى بسيار امر مى كند، مگر پروردگارم رحمت كند، و به خدا پناه مى برم. نیش شیطان که مرتکب گناه من است. او می افزاید، و با قدرت او می خواهیم از هر ظالم شرور، پادشاه ستمگر و دشمن انتقام جو اجتناب کنیم. خدایا مرا جزء لشکر خود قرار ده، زیرا فقط لشکر تو پیروز است و مرا جزء حزب خود قرار ده، زیرا تنها حزب تو نجات یافته است.

سبحان او در اوج معرفت، سبحان او در عالم بلند، سبحان او در پرتو نور، سبحان او در ملکوت عظیم، ستایش جمیل.