مبل سلطنتی و مصری مبل مصری مبل سلطنتی- خرید مبل سلطنتی مبل سلطنتی مبل-مبل سید

در قسمت های تاج ، دسته و پایه ها از منبت کاری های زیبا و با شکوه استفاده می شود و معمول ترین رنگ برای پوشش این قسمت ها رنگ طلایی و سفید است. مبل استیل جزء مبلمان گران قیمت و با ارزشی محسوب میشود که بنا به مدل آن از مقدار چوب بسیار بیشتر و با کیفیت تر، پارچه‌ی قیمت بالاتر و منبت کاری بیشتری استفاده شده است. مبلمان استیل معمولا برای استفاده‌ی طولانی مدت یا برای استراحت زیاد خیلی مناسب نبوده و اما برای پذیرایی از میزبان بسیار شکیل، زیبا و راحت است. اما با توجه به کیفیت ساخت و ظرافت و ریزه کاری‌های بیشتری که در این مبلمان صورت گرفته باعث شده تا قیمت آن‌ها به مراتب بالاتر برود. سرویس مبل استیل 7 نفره نسیم از چوب گردو و توسکا ساخته شده و در رنگ بندی محدودیتی وجود نداشته و می توانید هر رنگی را انتخاب نمایید. نشیمن مبل نسیم از فوم سرد می باشد و راحتی در نشیمن را ارائه می دهد.

مبل شیرنگ

مبل سلطنتی و مصری مبل مصری مبل سلطنتی- خرید مبل سلطنتی مبل سلطنتی مبل-مبل سید

اگر پس از مدت‌زمان کوتاهی و در حد چند ثانیه مبل به حالت اول برگشت، می‌توان گفت که فوم کیفیت مطلوبی دارد. اگر خانه شما کوچک‌تر است می‌توانید به سراغ مدل‌های کلاسیک بروید. مبل سلطنتی ترک یکی از مدل های پر طرفدار در بین ایرانی ها است که دارای زیبایی فوق العاده چشمگیری می باشد و بر روی بدنه آن منبت کاری های بسیار زیبایی به شکل های مختلف قرار دارد . در ساخت مدل های ترک از مواد اولیه بسیار با کیفیت استفاده می کنند به همین دلیل قیمت این مدل از مبلمان از مدل های دیگر بیشتر است و برای خانواده های با درآمد بالا که خانه های بزرگ با دکوراسیون های تجملاتی دارند مناسبند .

قابل سفارش بوده و برای خانه های کوچک ایرانی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. لازم دانستیم که اشاره‌ای کنیم به یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های تولیدی کشور در زمینه مبلمان و طراحی داخلی که محصولات خود را تماماً باکیفیت و استانداردهای جهانی عرضه می‌کنند. این مجموعه در شهر ارومیه فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر هلدینگ آن نیز در حال گسترش است.

مبل سلطنتی کلاسیک از مدل هایی است که در آن از ترکیب طرح های سلطنتی و کلاسیک استفاده شده باشد . مبل سلطنتی دارای تجملات و تزیینات زیادی است و بر روی بدنه چوبی آن منبت کاری های زیادی اجرا شده است و دارای تاج های بلندی می باشند . در مبل کلاسیک نیز منبت کاری و تزیینات استفاده شده است ولی کمتر از مدل های سلطنتی می باشد ، تاج این نوع مبلمان نیز کوتاهتر از مدل سلطنتی است و طرح ساده تری دارد . همراه انتخاب و خرید مبل برای منزل مخصوص اتاق پذیرایی از جمله مواردی هست که نمی توان از آن عبور کرد و شاید مجور به جستجو در بازار یافت آباد ساعت ها را طی کنیم . با اختصاصا زمان کوتاهی می توان با خرید اینترنتی از فروشگاه دیجی چوب مناسب ترین مبل را انتخاب نمایید.

مزایا و معایب مبل کلاسیک چیست؟

در نهایت اتفاقی که رخ می‌دهد این است که مبل شما ممکن است طرح و رنگ جذابی داشته خرید اقساطی مبل کلاسیک باشد. حتی المان‌هایی که روی آن استفاده شده‌اند خیلی خوب باشند. اما متأسفانه خیس بودن چوب می‌تواند عامل ترک خوردن باشد. به سراغ مبل‌هایی بروید که فوم و اسفنج مقاوم‌تری دارند.

  • لازم دانستیم که اشاره‌ای کنیم به یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های تولیدی کشور در زمینه مبلمان و طراحی داخلی که محصولات خود را تماماً باکیفیت و استانداردهای جهانی عرضه می‌کنند.
  • افرادی که به دنبال مبل های خاص و شیک می گردند قطعا به سراغ خرید مبل استیل می روند.
  • کیفیت چوب به‌کاررفته و پارچه‌ای که برای این مدل‌ها استفاده می‌شود معمولاً عالی است.

اگر جوابتان مثبت است پس هرچه زودتر برای خرید اینترنتی مبل سلطنتی جدید خود به سراغ فروشگاه اینترنتی دیجی چوب بروید تا یک خرید مطمئن و اقتصادی را تجربه کنید. در چیدمان مبل سلطنتی و راحتی با هم دقت داشته باشید که باید در فضایی از هم مجزا قرار گیرند. قرار گرفتن این دو مبل در کنار هم و نزدیک هم توصیه نمی شود.

قیمت و خرید مبل سلطنتی ترک چراغان

هر اندازه میزان نقوش و کیفیت در مبلمان سلطنتی بیشتر باشد قیمت بالاتر خواهد بود. به مبل استیل، باتوجه به ظاهر شیک و باشکوه آن، مبل سلطنتی گفته می‌شود. استیل برگرفته از کلمه استایل است که در زبان عامیانه برای راحتی استیل تلفظ می‌شود. به همین دلیل است که امروزه به مبلمان سلطنتی مبلمان استیل جدید اطلاق می‌شود. این نوع مبل‌‌‌ها از چوب مرغوب راش، گردو و برخی اوقات توسکا ساخته شده و توسط اساتید منبت‌کاری، نقوش برجسته بر روی آن حک می‌شود تا علاوه بر استحکام، زیبایی را به نمایش بگذارند. هراندازه میزان منبت‌کاری، برجستگی، عمق و تورفتگی‌‌‌های مبلمان بیشتر باشد، قیمت مبل سلطنتی بالاتر خواهد بود.