ماه مورد علاقه شما چیست؟ • تصویر مجله زندگی

در پشت چهره خیرخواه خود، اراده ای از جنس پولاد و شخصیتی بسیار قوی دارید که می تواند در برابر هر طوفان خشم، هرج و مرج و نفرت مقاومت کند.

شما همیشه آماده ریسک هستید و گاهی آنقدر شجاع هستید که دیگران را شگفت زده می کنید. اما نمی توانیم بگوییم که هیچ چیز نمی تواند شما را ناراحت کند.

شما به شلوغی عادت ندارید. شما آنقدر صادق هستید که گاهی از این صداقت صدمه می بینید. از تنهایی می ترسی. می ترسید همه دوستان و آشنایان شما را ترک کنند.

ماه نه تنها دل بسیاری از افراد را به خود جذب می کند، بلکه زیبایی خاص خود را دارد و تاثیر زیادی در روحیه ما دارد. این تست شخصیت، افکار پنهانی را آشکار می کند که ما حتی از آنها آگاه نیستیم.

این نقاط قوت و استعدادهای شماست که شما را شگفت انگیز و منحصر به فرد می کند. نباید اعتماد به نفس و عزت نفس خود را به دلیل انتقاد دیگران کاهش دهید. تنها کسی که مدیونی خودت هستی پس خودتان باشید و فقط به این دلیل که دیگران از شما انتقاد می کنند، تغییر نکنید.

ماه مورد علاقه من شماره 4 است

ماه مورد علاقه - تست شخصیت

شما بسیار به دیگران نزدیک هستید و اطرافیانتان را با خیرخواهی و نوع دوستی جذب می کنید. اما گاهی اوقات این ویژگی ها شما را ضعیف می کند و نمی توانید به دیگران نه بگویید. اما باید بدانید که گاهی اوقات باید نه بگویید.

شما می توانید تمام عشق خود را به کسانی بدهید که واقعا برای شما مهم هستند. اما شما خیلی خجالتی هستید که از آنها بخواهید به شما توجه کنند. شما می ترسید که آنها شما را به اندازه ای که شما دوستشان دارید دوست نداشته باشند، و گاهی اوقات این ترس باعث می شود از تلاش برای رسیدن به اهداف خود دست بردارید. شما از طرد شدن می ترسید و گاهی کسانی را دوست دارید که لیاقت عشق شما را ندارند.

اجازه ندهید رویاهایتان محو شوند.

ماه مورد علاقه من شماره 2 است

شما می دانید که چه می خواهید و آماده انجام هر کاری برای رسیدن به آن هستید. شما به دیگران تکیه نمی کنید، اما اغلب آنها از شما الگو می گیرند و شما را به عنوان رهبر خود می بینند که می تواند راه درست را به آنها نشان دهد.

تو آدم ضعیفی نیستی. از بیان احساسات واقعی خود نترسید، کسی که شما را دوست دارد به شما و احساسات شما احترام خواهد گذاشت.

ماه مورد علاقه من شماره 6 است

ماه مورد علاقه من شماره 1

نترس و سعی نکن کسی بشی که نیستی…

شما باید برای خودتان وقت بگذارید و از خودتان مراقبت کنید. بخشی از روح شما می خواهد همه کارها و وظایف خود را رها کند و کاری را انجام دهد که همیشه آرزویش را داشته است.

دیگران فکر می کنند که شما فردی بامزه و بی خیال هستید که نمی توانید آرامش داشته باشید. می ترسید کسانی که واقعا دوستشان دارید دیر یا زود شما را ترک کنند. در روابط عاشقانه احساس درماندگی می کنید و فکر می کنید هرگز با کسی که دوستش دارید ملاقات نخواهید کرد. شما بسیار وفادار هستید.

باید یاد بگیری افرادی را که بی ارزش هستند و آنقدر کارشان را انجام می دهند که فکر می کنند وظیفه توست دوست نداشته باشی.

سرنوشت شما به شما کمک می کند که خود را از دست ندهید و نه تنها به دیگران بلکه به خود وفادار باشید.مجله ازدواج

اطرافیان شما انتظارات زیادی از شما دارند و از رد درخواست آنها می ترسید. ترس شما از عصبانی شدن با خودتان گاهی آنقدر شدید است که شب ها شما را بیدار نگه می دارد.

شما فردی باهوش و شاد هستید که محال است کسی شما را دوست نداشته باشد، حتی سرنوشت شما را دوست دارد. پس ناامید نشوید و به تلاش ادامه دهید.

ماه مورد علاقه من شماره 5 است

اما شما نمی دانید که صداقت شما دقیقاً همان چیزی است که مردم را به اطرافتان می کشاند. گاهی دوست داری برای همیشه دروغ بگویی، اما نمی توانی، چون دروغ روحت را آزار می دهد. دوست دارید افراد خوبی در اطراف خود داشته باشید که برای نگه داشتن آنها مجبور نیستید دروغ بگویید.

با افرادی تماس بگیرید که همیشه می توانید برای کمک روی آنها حساب کنید. اطرافیان شما می دانند که چگونه در صورت نیاز از شما کمک بخواهند زیرا شما بدون هیچ انتظاری به آنها کمک می کنید. هنگامی که عزیزان شما در مشکل هستند، شما آماده اید که برای کمک به آنها همه چیز را کنار بگذارید. باید بدانید که شما رباتی نیستید که بتوانید بدون خواب و استراحت کار کنید.

یک ماه را برای کشف افکار و خواسته های پنهان خود انتخاب کنید

خود واقعی شما می خواهد تمام دنیا را پر از مهربانی کند. هر چند نمیتونی انجامش بدی، اما ناامید نباش، به خودت ایمان داشته باش، هر کاری میخوای بکن، روزی میرسه که هیچکس نمیتونه تو رو نادیده بگیره.

ماه مورد علاقه من شماره 3 است