مازیار لرستانی می تواند با این وضعیت مقابله کند • تصویر از مجله زندگی

امروزه لرستانی به نماد تغییر در برخی از باورها و هنجارهای جامعه ایرانی و زیربنای پذیرش فرهنگی مردمی تبدیل شده است که به دلایل مختلف علمی و ژنتیکی باید بقیه عمر خود را با هویتی متفاوت از هویت خود سپری کنند. زندگی سابق افرادی که در این سفر با اعمال، حساسیت ها و نوع جامعه آنها مواجه می شوند و همچنین هضم و درک کلی آنها از این موضوع می تواند بر روحیه و انتخاب آنها تأثیر بگذارد.

اخبار مرتبط با مازیار لرستانی:

شهر لرستانی یکی از بازیگران زن مشهور سینما و تلویزیون ایران، چندی پیش پس از طی مراحل قانونی و شرعی تاریخ زن خود. مازیار لرستانی تغییر هویت و جنسیت. اگرچه این رویداد پیش از این در تاریخ ایران سابقه داشت، اما برنامه ریزی این رویداد برای یک چهره مشهور و مشهور فرهنگی بازتاب بسیار بیشتری در دنیای مجازی و واقعی ایران داشت.

تنها چند روز پس از اعلام رسمی خبر تغییر جنسیت شهره لرستانی شایعاتی مبنی بر بایگانی آثار وی در تلویزیون مطرح شد و طی پیگیری های تلویزیونی مشخص شد که این خبر از روی دروغ بوده و تصمیمی برای آرشیو آثار لرستانی گرفته نشده است و منعی برای توزیع وی وجود ندارد. آثار. در رسانه ملی اتفاقا شبکه آی فیلم همزمان با بازی او سریال «مختارنامه» را روی آنتن برد.

تقریبا دو ماه از آن روزها می گذرد و لرستانی در کانون توجه مردم و هنرمندان قرار گرفته است. او چندی پیش در صفحه مجازی خود با نمایش عکسی از برگه آزمایش خود از شروع هورمون درمانی خود خبر داد و روز گذشته نیز با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی خود روز ملی سینما را به هنرمندان ایرانی تبریک گفت.

تغییر هویت جنسیتی مشکلی است که طی چند سال گذشته برای افراد مختلف در ایران رخ داده است و تشخیص تیم های پزشکی بر روی این افراد همواره مورد تایید علما و شرع مقدس بوده است. برخی این موضوع را یکی از توانایی های اصلی و نشانه مدرن شدن فقه شیعه می دانند.مجله ازدواج

این بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با خبرنگار تسنیم درباره بازگشتش با هویت جدید به سینما و تلویزیون می گوید: من هیچ منع قانونی برای ادامه کار ندارم و منتظر قانونی شدن هویت جدید هستم و به محض اینکه اجازه بگیر انشالله دوباره کار میکنم. . در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

این بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون می گوید بازگشتش به عرصه سینما و تلویزیون و سایر رسانه ها منوط به مراحل تایید حقوقی هویت جدیدش است و به محض دریافت مجوز دوباره شروع به کار خواهد کرد.
به گزارش تصویر زندگی به نقل از تسنیم، بازیگر و کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون مراحل قانونی و قضایی تغییر هویت خود را طی می کند اما در این بین سوالات مختلفی مطرح می شود که مازیار (شهره) لرستانی چه زمانی برمی گردد. به صحنه سینما؟