لزوم افزایش حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری • مجله تصویر زندگی

منبع: خانه ملتمنبع

به گزارش پایگاه خبری تصویر زندگی، علیرضا زندیان اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمت کالاها در بازار، میزان تورم و کاهش قدرت خرید مردم، حقوق پرداختی به بازنشستگان کافی نیست و هزینه زندگی آنها را تامین نمی‌کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نمایندگان از ایجاد عدالت و افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری حمایت می‌کنند، خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد بازنشستگان این امکان را ندارند که مانند شاغلان از کارانه‌، اضافه کار و حق ماموریت‌ها برخوردار شوند بنابراین بهتر است بازنگری در زمینه افزایش حقوق این اقشار صورت گیرد و امیدواریم بتوانیم در این زمینه شاهد بهبود شرایط باشیم.

وی با اشاره به لزوم افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، ادامه داد: باید در میزان پرداخت حقوق به بازنشستگان لشکری و کشوری نیز تجدید نظر شود چرا که افزایش ۱۰ درصدی حقوق با نرخ تورم تناسبی ندارد، مخصوصاً برای بازنشسته‌ها با حقوق پایین.

افزایش حقوق بازنشستگان لشکری

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بر لزوم افزایش حقوق بازنشستگان لشکری تاکید کرد و گفت: بازنشستگان این امکان را ندارند که مانند شاغلان از کارانه‌، اضافه کار و حق ماموریت‌ها برخوردار شوند بنابراین بهتر است بازنگری در زمینه افزایش حقوق این اقشار صورت گیرد.