لحظات خوبی را در زندگی با لوازم خانگی Xvision تجربه کنید • تصویر از مجله زندگی

اکثر مردم هنگام بازگشت از سفر خستگی جاده را به خانه می آورند. در چنین مواقعی، اولین و آخرین پناهگاه همه، یخچال است. مکانی برای لذت بردن از زندگی و یافتن روحیه خوب! گرم کردن غذاهای مورد علاقه خود، نوشیدن آب میوه از طبقه بالای یخچال، خوردن میوه های تازه و غیره. چیزهایی هستند که به ما احساس خوبی می دهند. اما آن زمان‌ها همیشه برای همه خوب پیش نمی‌رود. گاهی اوقات وقتی از سفر برمی گردید، وقت آن است که با یک یخچال پر از مواد غذایی فاسد روبرو شوید.

کتانی ایکس ویژن

ماشین لباسشویی ایکس ویژن بر اساس پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا تولید می شود. تنوع مدل، رنگ و ظرفیت درام ماشین لباسشویی Xvision به کاربران این امکان را می دهد تا بسته به میزان لباسشویی بهترین گزینه را انتخاب کنند.

با یخچال Xvision بیشتر سفر کنید

علاوه بر این، Xvision به مخاطبان خود یک قرعه کشی جذاب با یک جایزه بزرگ و فوق العاده ارائه کرد. سفر به ترکیه و تماشای جدیدترین اثر کریستوفر نولان با یکی از دوستانش هدیه ایکس ویژن به مخاطبان و مشتریانش است. برای شرکت در این مسابقه فراموش نکنید که به صفحه مراجعه کنید لندینگ ایکس ویژن بازدید کنید

مجله ازدواج

اخیرا کمپین جذاب جدیدی توسط Xvision راه اندازی شده است که بر روی معرفی سه نوع از محصولات جدید خود یعنی یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی تمرکز دارد. در ادامه به جزئیات کمپین X Vision خواهیم پرداخت.

ماشین‌هایی که بر اساس آخرین فناوری‌ها و پیشرفت‌های سیستم‌های ماشین ظرفشویی طراحی و تولید شده‌اند تا تجربه‌ای دلپذیر را در یک جلسه به شما ارائه دهند.

یخچال ویژن ایکس

یکی از دغدغه های میزبان در مهمانی ها شستن ظروف و وسایل آشپزی است. زیرا حضور در آشپزخانه و شستن ظرف ها اغلب به معنای از دست دادن فرصت گفتگو با مهمانان است. راه های مختلفی برای فرار از این کار و جمع آوری بیشتر وجود دارد، اما بهترین راه حل استفاده از جدیدترین ماشین ظرفشویی X-Vision است.

شستشوی دو منطقه ای، چرخه پیش شستشو و چرخه شستشوی فشرده از جمله ویژگی ها و قابلیت های ماشین ظرفشویی Xvision است.

ایکس ویژن در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ایرانی در صنعت لوازم خانگی است و در زمینه طراحی و تولید محصولاتی مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر و … فعالیت می کند. توسط نیروهای جوان و متخصص ایرانی.

با ماشین لباسشویی ایکس ویژن فیلم های بیشتری ببینید

احتمالاً بارها برای شما پیش آمده که تمام فعالیت های آخر هفته خود را برنامه ریزی کنید و فیلم تماشا کنید، اما صدای تپش ماشین لباسشویی همه چیز را خراب می کند. می توانید با افزایش صدای تلویزیون سعی کنید این مشکل را حل کنید، اما متوجه خواهید شد که کمکی نمی کند. راه حل این مشکل استفاده از جدیدترین ماشین های لباسشویی Xvision است.

برخی از ویژگی های ماشین ظرفشویی Xvision عبارتند از: تعادل خودکار، اضافه کردن لباس، موتور اینورتر و طراحی بدنه نازک.

یخچال های اس 7 ایکس ویژن با استفاده از آخرین تکنولوژی روز به راحتی می توانند فضای داخل یخچال را برای چند روز خنک نگه دارند و از فساد میوه ها، غذاها و سایر مواد غذایی جلوگیری کنند. این محصول دارای ظرفیت 556 لیتر بوده و مجهز به کمپرسور اینورتر، مینی بار، آب ریز و یخ ساز با امکان اتصال به آب شهری می باشد. به همین دلیل می توانید با یخچال Xvision بیشتر سفر کنید.

با ماشین ظرفشویی Xvision بیشتر جمع کنید

صنعت لوازم خانگی ایران در سال های اخیر تحولات خوب و مهمی داشته است. برندهای بزرگی نیز در این سال ها شکل گرفته اند که محصولات کاملا ایرانی را در بازار عرضه می کنند. یکی از این شرکت های بزرگ و تاثیرگذار در صنعت لوازم خانگی، برند X Vision است.

با شرکت در قرعه کشی Xvision فیلم نولان را در ترکیه تماشا کنید

در طول این کمپین، XVision چالش ها و مسابقات مختلف هر هفته پیج اینستاگرام او خودش را سازماندهی می کند و جوایزش شامل هدایای نقدی، کدهای تخفیف محصولات Xvision، لوازم آشپزخانه و غیره است.

ماشین ظرفشویی Xvision