قیمت کامپوزیت کامل فک بالا و پایین • تصویر از مجله زندگی

کامپوزیت دندان توسط پزشک قرار می گیرد و شکل می گیرد. به جرأت می توان گفت که زیبایی کامپوزیت شما به دندانپزشک بستگی دارد و باید در نظر داشته باشیم که هر چه پزشک تجربه بیشتری داشته باشد دستمزد او نیز بیشتر خواهد شد.

ایده آل ترین لبخند در این نوع کامپوزیت کامل وجود دارد و دلیل آن این است که به دلیل هماهنگی، یکنواختی و هماهنگی رنگ دو فک، زیبایی چند برابر می شود. قیمت کامپوزیت کامل فک بالا و پایین به طور متوسط ​​5000000 تا 50000000 تومان است و معمولا 10 تا 14 کامپوزیت برای یک نفر ساخته می شود.

عوامل موثر بر قیمت کامپوزیت کامل

ساخت یک کامپوزیت کامل در حجم و کیفیت بالا می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد که پرداخت آن کمی سخت است. ساخت کامپوزیت های ارزان می تواند منجر به عوارض زیادی شود و به دندان های طبیعی شما آسیب برساند. علاوه بر این، کامپوزیت های ارزان قیمت زیبایی قابل قبولی ندارند و به راحتی می توانند ترک یا پر شوند. حالا راه حل چیست؟

هزینه کامپوزیت دندان

قیمت کامپوزیت کامل

به طور کلی قیمت کامپوزیت فول دندان نسبت به لمینت کمتر است و دلیل آن این است که لمینت های دندان به صورت سفارشی توسط آزمایشگاه ساخته می شوند و مواد اولیه آن گران تر است. علاوه بر این لمینت دندان نیاز به دو تا سه جلسه درمانی دارد و زیبایی و استحکام بیشتری دارد.

تعداد یونیت های کامپوزیت بر اساس نوع، تعداد فک، تعداد دندان در طرح لبخند، میزان حساسیت و بودجه شما می باشد که با مشورت پزشک تعیین می شود.

علامت مرکب

دندان های فک پایین به طور کلی به واحدهای کامپوزیت کمتری نیاز دارند و در برخی موارد حتی کامپوزیت برای فک پایین ساخته نمی شود. هزینه کامپوزیت فک پایین حدود 4000000 تا 18000000 میلیون است. به طور متوسط ​​بین 4 تا 6 عنصر کامپوزیت برای یک کامپوزیت کامل فک پایین ساخته می شود.

دلیل هزینه کمتر کامپوزیت این است که مواد اولیه آن ارزانتر بوده و در یک جلسه قابل تکمیل است و باید در آزمایشگاه تولید شود. البته کامپوزیت دندان مزایای خاص خود را دارد و شاید حتی در برخی موارد کامپوزیت انتخاب بهتری برای شما باشد.مجله ازدواج

هزینه کامپوزیت کامل 8 عددی حدود 4000000 تا 40000000 تومان خواهد بود. هزینه کامپوزیت کامل به طور مستقیم به تعداد واحدها و برند کامپوزیت بستگی دارد.

همچنین به خاطر داشته باشید که اگر کامپوزیت دندان به درستی انجام نشود، می تواند عوارضی را برای شما به همراه داشته باشد.

هزینه درمان های ثانویه

هزینه های کامپوزیت معمولاً به ازای هر واحد ذکر می شود و قیمت کامل ترکیبی به تعداد واحدهایی که باید تولید شوند بستگی دارد. اگر می خواهید از قیمت کامپوزیت روزانه هر واحد و همچنین برندها و اقساط مختلف مطلع شوید، می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

برای به دست آوردن اطلاعات دقیق از قیمت کامپوزیت باید نوع آن به طور دقیق مشخص شود. به همین منظور شما را با انواع کامپوزیت دندان آشنا می کنیم.

کامپوزیت کامل فک بالا

کامپوزیت کامل فک بالا

کامپوزیت کامل فک پایین

قیمت کامپوزیت کامل

قیمت کامپوزیت کامل چنده؟

به خاطر داشته باشید که کامپوزیت فک پایین را نمی توان بدون انجام آن برای فک بالا انجام داد.

کامپوزیت کامل فک بالا و پایین

همانطور که خواندید، هزینه های کامپوزیت کامل محدوده قیمتی متوسطی دارند. حالا ممکن است این سوال را از خود بپرسید که دلیل این تفاوت قیمت چیست؟ عوامل مختلفی بر قیمت کامپوزیت دندان تاثیرگذار است که همه آنها را بررسی می کنیم.

عوامل موثر بر قیمت کامپوزیت کامل

تعداد واحدهای مرکب

کامپوزیت دندان درمانی زیبایی است که عیوب دندان را پوشش می دهد و لبخندی زیبا و منظم به شما هدیه می دهد. اگر قصد انجام کامپوزیت کامل را دارید برای نحوه محاسبه، هزینه تقریبی و قیمت روز با ما همراه باشید.

شما می توانید از شرایط پرداخت سایت مرکز ایمپلنتولوژی در صورت نیاز به سهولت پرداخت علاوه بر کیفیت و زیبایی از آن استفاده کنید.

قیمت کامپوزیت فول بالاتر است یا لمینت؟

تعداد واحدهای کامپوزیت مهمترین عامل در قیمت تمام شده کامپوزیت است. به عنوان مثال، اگر از 12 واحد کامپوزیت برای فک بالا و پایین استفاده کنید، هزینه آن بیش از 8 واحد کامپوزیت برای فک بالا است.

همانطور که گفته شد هزینه کامپوزیت به ازای واحد بوده و انواع مختلفی دارد. تفاوت قیمت هر واحد کامپوزیت عمدتا به دلیل کیفیت برند کامپوزیت است. برندهای کامپوزیت هر کدام دارای کیفیت، مزایا، استحکام و تنوع رنگ متفاوتی هستند که هر چه کمیت بیشتر باشد هزینه آن نیز بیشتر می شود. امروزه مارک های کامپوزیت توسط کشورهای مختلفی مانند آمریکا، سوئیس، آلمان و … تولید می شود.

دستمزد دکتر

کامپوزیت کامل فک بالا دارای دندان های قابل رویت بیشتری در طرح لبخند است و به همین دلیل به کامپوزیت های بیشتری نیاز است. به همین دلیل هزینه کامپوزیت کامل فک بالا بیشتر از فک پایین است و هزینه آن حدود 6000000 تا 24000000 تومان می باشد. به طور متوسط ​​6 تا 8 یونیت دندان کامپوزیت برای فک بالا ساخته می شود.

به طور کلی درمان های خاصی مانند عصب کشی، جرم گیری و غیره. ممکن است قبل از کامپوزیت دندان ضروری باشد. مواردی هستند که مستقیماً در هزینه مرکب کامل محاسبه نمی شوند.

قیمت کامل کامپوزیت ارزان