قیمت خرید و مشخصات غذاساز حرفه ای MCM3200 بوش بابیروز | سناپویان

برای مثال دیسک چیپس ساز یک طرف آن چیپس های نازک و طرف دیگر چیپس هایی با برش ضخیم تر، ایجاد میکنند. یک پایه ی نگهدارنده برای پایداری بیشتر دیسک ها در داخل محفظه، به همراه غذاساز بوش مدل mc میباشد. با نصب محفظه بر روی دستگاه و جایگذاری پایه نگهدارنده و دیسک مورد نظر در داخل محفظه و بستن درپوش، میتوانید کار رنده کردن را شروع بکنید. مواد غذایی را باید از لوله ی تغذیه و به وسیله ی اهرم آن به داخل وارد کرد. با برخورد مواد به دیسک (در حالت روشن بودن) در کمترین زمان مواد در اندازه ی دلخواهتان به صورت یکدست برش داده میشوند. و به خاطر حجم بالای محفظه، میتوانید حجم زیادی از مواد را در هر بار استفاده برش داد.

  • این ظرف ظرفیت 2.3 لیتری دارد و با تیغه‌های استیل ضد زنگ و فوق العاده محکمی که دارد امکان خردکردن انواع مواد غذایی را به سادگی برای شما فراهم کرده است.
  • این دستگاه از دو قسمت تشکیل شده قسمت پایین موتور دستگاه داخل بدنه از پلاستیک و بالای دستگاه خردکن قرار دارد.
  • مخلوط کن دستگاه نیز با ظرفیت 1.5 لیتر از جنس پلاستیک Tritan میباشد که در مدت زمان محدودی انواع نوشیدنی و اسموتی را تهیه می نماید.
  • با کمک غذا ساز می توانید انواع مواد غذایی را فقط در چند ثانیه و به بهترین شکل ممکن مخلوط نمایید.

قیمت خرید و مشخصات غذاساز حرفه ای MCM3200 بوش بابیروز | سناپویان

پس مقدار و تنوع لوازم جانبی همراه غذاسازها در قیمت آن تاثیر مستقیم دارند. غذاساز بوش ساخت اسلوونی مدل MC812W620 هم دارای چندین قطعه و لوازم برای انجام بیش از 50 کارایی مربوط به پخت و پز است. محفظه ی اصلی که هر غذاسازی به همراه دارد، در غذاساز بوش مدل MV ظرفیت 3/9 لیتر دارد.

مشخصات و قیمت غذاساز بوش مدل MCM4250

این غذاساز  دارای موتور قدرتمند با توان ۸۰۰ وات می‌باشد که شما می‌توانید با دو حالت سرعت آن را تنظیم کنید، از این رو یکی از بهترین غذاساز بوش بازار است. غذاساز بوش دارای ۲ عدد دیسک رنده، یک رنده ریز و یک رنده چیپس ساز با ضخامت نازک و کلفت می‌باشد. دستگاه غذاساز چندکاره ی بوش مدل mc812w620 با داشتن پارچ مخلوط کن 1/5 لیتری امکان تهیه ی آب میوه و اسموتی های تازه را در منزل برایتان مهیا میکند. با داشتن تیغه های استیل ضد زنگ قابلیت درست کردن انواع نوشیدنی هایی مثل اسموتی، معجون و… را دارد. همچنین قابلیت خردکردن یخ را هم دارد، برای سرد کردن نوشیدنی های خود میتوانید یخ را با آن خرد و یکدست بکنید.

به کمک این غذاساز چندکاره شما می توانید بیشتر مواد غذایی را در مدت زمان کمتر و با کیفیت بالاتر رنده، آسیاب و یا ورقه نماید. توان غذاساز MCM3200 بوش 800 وات است و مصرف انرژی پایینی دارد. این دستگاه مجهز به پارچ مخلوط کن است که از آن برای تهیه انواع نوشیدنی ها و سس ها می توانید استفاده نماید. پایه های دستگاه ضد لغزش می باشد و در حین کار با دستگاه، امنیت را برای شما تضمین می کند. ظرفیت کاسه خرد کن و مخلوط کن 1 لیتر است که به راحتی می تواند جوابگوی خانواده های کم جمعیت و متوسط باشد. با خرید این محصول می توانید غذاهای خوشمزه و آب میوه های تازه را همراه با خانواده میل فرمایید.

که با این مقدار حجم زیاد برای خانواده های پرجمعیت هم کاربرد فراوانی دارد. پس طبیعتا باید از جنس مقاوم و مرغوبی باشد.جنس محفظه اصلی از پلاستیک مقاوم و شفاف است. و از استحکام بالایی برخوردار است و قابلیت مشاهده ی مواد داخل آن از بیرون فراهم است. جنس درپوش آن نیز از همین جنس است و دارای یک لوله تغذیه همراه با اهرم میباشد. همچنین این محفظه دستگیره با طراحی آرگونومیک دارد و استفاده از آن را آسان تر میکند. محفظه ی دیگری که به همراه غذاساز مدل MC812W620 بوش است، پارچ مخلوط کن میباشد.

غذاساز بوش مدل MCM320IB