قاتل عروس کیست؟ • تصویر مجله زندگی

.

.

در این مقاله از سری تست های هوش و پازل سوال هوش بصری جالب و چالش برانگیزی را آماده کرده ایم. آیا فکر می کنید همیشه در پاسخ به سوالات هوشی یک سر و گردن بالاتر از بقیه هستید؟ در تست شناسایی قاتل عروس باید بتوانید با یک نگاه قاتل را شناسایی کنید. شما می توانید با کمک رمز جنایت پیدا کردن قاتل عروس، توانایی های شناختی خود را آزمایش کنید.

پلیس متوجه شد که همه مهمانان عروسی قبل از ورود به تالار عروسی به طور کامل مورد بازرسی قرار گرفتند و هیچ سلاح گرمی مجاز نبود. در هر صورت پلیس چند نفر را متهم به قتل دستگیر کرد. در واقع باید گفت یکی از متهمان قتل عروس را کشته است. پلیس با کمک برخی شواهد توانست قاتل را دستگیر کند.

.

کارآگاه جنایی برای یافتن قاتل عروس

معمای جنایت پیدا کردن قاتل عروس

همانطور که گفته شد، مهمانان در بدو ورود به سالن عروسی مورد بازرسی قرار می گیرند. بنابراین امکان بردن تجهیزات و سلاح وجود نداشت. بنابراین قاتل باید وسیله قتل را پنهان کرده و وارد اتاق شده باشد. به تصویر عروس روی زمین دراز کشیده دقت کنید. سوزنی را می بینید که انتهای آن پر قرمز است. این سوزن احتمالاً سمی بوده و زن قرمزپوش توانسته است این وسیله را با استفاده از پرهای روی شانه‌های خود مخفیانه وارد سالن کند.مجله ازدواج

.

به نظر شما مدرک چه بود؟ قاتل کی بود؟ به عکس تست شناسایی قاتل عروس با دقت نگاه کنید و این معما را حل کنید. به یاد داشته باشید که زمان شما برای سخت تر کردن پازل محدود است.

همانطور که گفته شد برای قبولی در آزمون شناسایی قاتل عروس باید از تمام حواس خود استفاده کنید. اگر هنوز پاسخ را پیدا نکرده اید، می توانید بالا بروید و 10 ثانیه دیگر از آن بگذرید.

.

جواب معمای جنایت قاتل عروس

.

.

شما فقط 10 ثانیه فرصت دارید.

.

.

.

قاتل عروس کیست؟

.

در این عکس با صحنه قتل روبرو هستید. وقتی عروس برای تعویض لباس به اتاق کناری سالن رفت، او را به قتل رساندند. پزشکی قانونی پس از بررسی جسد عروس متوجه وجود سم در خون عروس شد.

.

.