فیلم مداحی مصطفی راغب خواننده پاپ در یزد محرم امسال • مجله تصویر زندگی

این خواننده جوان که خود مدرس آواز ایرانی می باشد. فعالیت رسمی خوانندگی خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده وی تاکنون آهنگ هایی مانند، همینه عشق، چشم های تو، صدای باران، نرو، شب یلدا و… را منتشر کرده است.

مصطفی راغب ( با نام هنری راغب) در سال ۱۳۶۸ در تهران متولد شده است، وی بزرگ شده شهر تاریخی یزد خواننده جوان و خوش صدای پاپ ایرانی می باشد. از ۶ سالگی با خوانندگی و نقاشی و بازیگری وارد دنیای هنرشد. راغب در جشنواره های مختلفی موفق به کسب بیش از بیست عنوان برتر در زمینه های مختلف شده است. تمامی حقوق مرتبط و فعالیت های هنری راغب متعلق به موسسه ی فرهنگی هنری آوازی نو می باشد.

آثار راغب با همکاری هنرمندانی چون علی قمصری، فرید سعادتمند، عبدالجبار کاکائی، بابک بابائی و… تولید شده است. راغب در رتبه ۸۸ لیست پرطرفدارترین خواننده های ایرانی در اینستاگرام قرار دارد. بهنام بانی هم در ماه محرم امسال در زادگاه خود در شهر دامغان به مداحی و عزاداری پرداخت. مداحی بهنام بانی رو ببینید

در این ویدیو مداحی مصطفی راغب را در شهر یزد در شب هفتم محرم را مشاهده می کنید.منبع

راغب در ابتدا با قرائت کلام وحی و با توجه به تسلط بر مقام های موسیقی عرب و ایرانی توانست ضمن کسب رتبه های متعدد کشوری در زمینه های قرائت نظر اساتید خود را جلب نماید.