فواید اسکوتر برای نوزادان • تصویر از مجله Life

– استفاده از اسکوتر فقط روی سطوح صاف انجام شود، اسکوتر و کودک را از پله ها دور نگه دارید و به این مشکل توجه کنید.

– اسکوترها فقط باید در مکان هایی استفاده شوند که برای کودکان ایمن است. به عنوان مثال، اشیاء خطرناک مانند نوشیدنی های گرم، بخاری، کابل های برق، مواد شیمیایی و غیره نباید وجود داشته باشد. در مسیر کودک

اسکوتر

مزایای اسکوتر کودک چیست؟

اسکوتر

آخرین کلمه

– اسکوترهای قفل دار را حتما بخرید، این مدل اسکوتر در صورت لزوم از حرکت جلوگیری می کند و دارای مکانیزم ترمز می باشد.

همانطور که در بالا ذکر شد، اسکوتر یکی از بهترین وسایلی است که به راه رفتن کودکان دلبند شما کمک می کند. راه رفتن مهمترین مشکل در روند رشد کودکان است. بنابراین استفاده از تجهیزاتی مانند اسکوتر ضروری و مفید خواهد بود. با این حال، هنگام استفاده از اسکوتر، ایمنی باید در سطح بالایی حفظ شود. اگر ایمنی رعایت نشود، استفاده از اسکوتر بسیار خطرناک خواهد بود. بنابراین به موارد زیر به دقت توجه کنید:

یکی از خاطرات شیرین و به یاد ماندنی همه والدین فرزندانشان در دوران کودکی دیدن آنها در حال راه رفتن و قدم برداشتن است. این خاطره زیبا برای همیشه در ذهن والدین حک شده است، اما وقتی فرزندانشان راه رفتن را یاد می گیرند، استرس زیادی را تحمل می کنند. چون ممکن است فرزندشان بیفتد و زخمی شود.
با این حال، امروزه دستگاه‌های مختلفی در دسترس هستند که می‌توانند به والدین کمک کنند بچه‌ها را راه بروند. اسکوتر این یکی از آن وسایل بسیار کاربردی برای پیاده روی کودک است و حتما باید این محصول را با کالسکه مسافرتی و کریر نوزاد خریداری کنید.

– استفاده از اسکوتر قبل از نشستن کودک اکیدا ممنوع است.

یکی از مشکلاتی که نوزادان در روند رشد خود با آن مواجه هستند، علاقه شدید به کشف و دانستن اطلاعات مختلف پیرامون خود است. همه نوزادان بین 12 تا 17 ماهگی راه رفتن را شروع کردند، اما روند راه رفتن آنها با یکدیگر متفاوت بود. زیرا برخی از آنها تحمل ریسک بالاتری دارند. این مشکل باعث می شود برخی از کودکانی که خطر کمتری دارند، روند راه رفتن خود را تا 17 ماه به تاخیر بیاندازند.
حتما دیده‌اید که بچه‌های کوچک قبل از اینکه خوب راه رفتن را یاد بگیرند، با پاها و دست‌های باز گام‌های بلند و سریع برمی‌دارند، سعی می‌کنند تعادل خود را حفظ کنند و زمین نخورند، اما معمولاً شکست می‌خورند. در ابتدای راه رفتن، بچه ها نمی توانند سرعت خود را کنترل کنند، گاهی آنقدر تند راه می روند که به سختی می ایستند و زمین می خورند.
بدون شک کودکان اگر زیاد راه بروند خسته می شوند و بهتر است وسایلی روی اسکوتر وجود داشته باشد تا کودک شما را با آن سرگرم کند. ابزارهایی مانند کلیدهای موسیقی، اسباب‌بازی‌های داخلی، بافت‌ها و اشکال برجسته همگی در ابزارهای سرگرمی کودکان گنجانده شده‌اند.

همانطور که می دانید اسکوتر برخلاف کالسکه مسافرتی و کریر کودک وسیله ای است که برای حرکت کودک ساخته شده است، بنابراین کودک باید بتواند به راحتی آن را جابجا کند. این سوال بسیار مهم است؛ به همین دلیل در هنگام خرید این محصول باید به وزن آن، نحوه اتصال چرخ، جنس چرخ و … توجه کرد. همه این موارد باید به گونه ای باشد که باعث اصطکاک بیش از حد نشود. اسکوتر دوریس بیبی استار در این زمینه به خوبی عمل کرده و بسیار محبوب است.

ساختار و مواد مورد استفاده در ساخت اسکوتر

– یک اسکوتر بخرید که استانداردهای ایمنی را داشته باشد.

اسکوتر

هنگام خرید اسکوتر به چه نکاتی باید توجه کرد؟

ایمنی یکی از مهم ترین ویژگی های یک اسکوتر استاندارد است، تمام قسمت های این دستگاه باید دارای ضربه گیر باشد تا کودک دچار آسیب نشود. معمولا اسکوترهایی با کف ضخیم تر و پهن تر نسبت به سایر اسکوترها ایمنی بالاتری دارند. همچنین لازم به ذکر است که چرخ های اسکوتر دارای لنت ضد لغزش بوده و همچنین دارای ترمزهای کاهش سرعت می باشد، داشتن ترمزهای کاهش سرعت باعث می شود کودکان هنگام بازی با این وسیله از سرعت خاصی تجاوز نکنند. خوشبختانه اسکوترهای بیبی استار این ویژگی ها را دارند و بسیار ایمن هستند.

اسکوترهای قابل تنظیم

یکی از سوالات مهم در انتخاب اسکوتر ارتفاع آن است، ارتفاع اسکوتر باید به گونه ای باشد که پای کودک با زمین تماس داشته باشد. هرگز نباید دوچرخه ای را انتخاب کنید که خیلی کوتاه یا خیلی بلند باشد. با رشد کودکان، البته همیشه نمی توانید یک اسکوتر جدید برای کودک خود بخرید، بنابراین بهتر است اسکوتر قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد. علاوه بر این باید به نشیمنگاه اسکوتر دقت کنید، صندلی اسکوتر باید این ویژگی را داشته باشد و با توجه به قد کودک تنظیم شود.

توانایی حرکت نرم و آسان را داشته باشد

بهتر است بدانید بچه ها دوست دارند آزادانه و بدون دخالت بزرگترها راه بروند، البته با مشغله های امروزی والدین نمی توانند مدام فرزندان خود را دنبال کنند و از زمین خوردن او جلوگیری کنند. بنابراین در این صورت خرید یک اسکوتر استاندارد می تواند در این زمینه کمک زیادی کند.
البته برای استفاده از اسکوتر باید ایمنی را در نظر گرفت و محیط را به خوبی بررسی کرد و از نبود پله یا اشیاء خطرناک در سر راه اسکوتر اطمینان حاصل کرد. اما اگر شما به عنوان والدین به فکر خرید اسکوتر برای فرزند دلبندتان هستید، حتما خرید اسکوتر بیبی استار دوریس را به شما پیشنهاد می کنیم. با این حال حتی در صورت خرید اسکوتر از بیبی استار نیز باید به نکاتی که در ادامه به آن اشاره می شود توجه کنید.

امنیت

بدون شک مواد اولیه در ساخت اسکوتر از مهم ترین نکاتی است که در خرید این دستگاه باید به آن توجه کرد. برخی از پلاستیک های استفاده شده در ساخت این محصولات یا حتی رنگ های شیمیایی به کار رفته برای تنفس کودک مضر است. علاوه بر این، تمام ابزار و لوازم سرگرمی اسکوتر، مانند کلیدهای موسیقی، جغجغه ها یا عروسک ها، نباید از دستگاه جدا شوند. زیرا ممکن است کودک آنها را جدا کند و در دهان بگذارد.
لازم به ذکر است که برند بیبی استار برای تولید تمامی محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده می کند و تمامی محصولات آن بر اساس استانداردهای بهداشتی جهانی تولید می شود.

قبل از اتمام کار، به یاد داشته باشید که استفاده بیش از حد از وسایل مختلف می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. بنابراین بهتر است استفاده از اسکوتر متعادل باشد. امیدواریم هنگام خرید پوشاک و تجهیزات بچگانه مانند اسکوتر، کالسکه مسافرتی یا کریر نوزاد برند بیبی استار را به خاطر بسپارید.مجله ازدواج

– در حالی که کودک در حال استفاده از اسکوتر است، سعی کنید آن را نزدیک خود نگه دارید تا در صورت برخورد با مشکلات خطرناک، از آسیب احتمالی جلوگیری کنید.

– به یاد داشته باشید که استفاده از اسکوتر نیز محدود است و بهتر است کودک خود را بیش از 15 دقیقه روی اسکوتر رها نکنید.

اسکوتر

دستورالعمل های لازم برای ایمنی اسکوتر