فروش ویدئو وال و نکاتی که باید برای خرید ویدئو وال و تجهیزات آن بدانید | asilight

از این رو قیمت ویدئو وال در مقایسه با مانیتور صنعتی بسیار بالاتر بوده و هزینه های نگهداری آن نیز به مراتب هزینه بر است. امروزه کلیه مراکز اداری، تفریحی و اقتصادی (دولتی و خصوصی) برای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مشتری در رقابتی روز افزون با یکدیگر می باشند. در این راستا اطلاع رسانی به مشتری از طریق روشهای نوین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در کشورهای پیشرفته، مشتریان روزانه با تعداد زیادی از نمایشگرهای تصویری احاطه میشوند و سیستم های اطلاع رسانی دیجیتال جایگزین سیستم های سنتی (پوسترها، بروشورها و اعلامیه های چاپ شده و …) شده اند.

فروش ویدئو وال و نکاتی که باید برای خرید ویدئو وال و تجهیزات آن بدانید | asilight هرچند، ویدئو وال قادر به ارائه ی تصاویر با تعداد پیکسل 9 برابر بیشتر نسبت به تصاویر پروژکتور است. این افزایش رزولوشن که از تراکم پیکسلی بالاتر نشأت گرفته، ارائه ی تصاویر در سه ردیف بالایی را با حداکثر رزولوشن ممکن می سازد، در حالی که در تصاویر پروجکت شده در سه ردیف بالا تنها رزولوشن 640 ×360 به دست می آید. ویدئو وال ها در ابتدا فقط توسط شرکت های بزرگ و با اهداف مالی به منظور توجیح قیمت قابل توجه این دستگاه ها استفاده می شدند. پیشرفت هایی که در تکنولوژی های نمایشگرها و پردازش ویدئو ها حاصل شد، درکنار افزایش توان مالی برای خرید نمایشگرهای صفحه تخت و پروژکتورها، باعث گسترده شدن دامنه ی کاربرد ویدئو وال ها شد. یک ویدیووال به طور معمول احتیاج به سرمایه‌گذاری ویژه دارد، زیرا در واقع گرانترین بخش سیستم AV محسوب می‌شود. درحالی که ویدیووال در کل نقش یک نمایشگر را دارد، این نکته همیشه حائز اهمیت است که ویدیووال یک سیستم است نه فقط یک دستگاه.

  • پردازنده ی ویدئو وال به طور اتوماتیک ورودی را با ابعاد پنجره بهینه می کند.
  • فرض کنید قرار است یک ویدیو وال را در مرکز تجاری بر روی ارتفاع 3 متری نصب کنید.
  • وقتی یک تصویر که از یک پروژکتور تکی به نمایش درآمده، بزرگ شود، تراکم پیکسلی کاهش می یابد.
  • ویدئو وال ها تقریبا می توانند در هر شکل، جهت و فاکتور فرم دلخواهی باشند.

حال آنکه سایر تجهیزات نمایش تصاویر عموما از متریال و اجزا با کیفیت کمتر ساخته می شوند. همچنین این تجهیزات به ندرت توانایی کارکردهای بی وقفه و طولانی مدت را دارند. Video wall نسبت به مانیتورهای معمول حساسیت کمتری نسبت به فشار و ضربه دارد. به طوری که برخی از مدل های آنها را می توان بر روی زمین و محل رفت و آمد افراد نصب نمود.

بنابراین بیننده می تواند در فاصله نزدیک تری نسبت به نمایشگر بایستد و از تصاویر با کیفیت لذت ببرد. برخلاف پنل‌های استفاده‌ شده در دستگاه‌های تلویزیون، نمایشگرهای LCD دارای یک حاشیه بسیار باریک هستند که فاصله بین پنل‌ها را به حداقل می‌رساند و باعث می‌شود که در کل مثل یک بوم بزرگ باشد. ویدئو وال LCD برای استفاده طولانی‌مدت طراحی شده‌‌اند و اقدامات ویژه‌ای برای محافظت از آنها اعمال می شود تا اجازه دهد سالها در شرایط بهینه عمل کنند. اغلب اوقات، به طور پیوسته در حالت 24/7 کار میکنند، به این معنی که به ندرت ویدئو وال خاموش می شوند. باید با بررسی محیط نصب و اطلاعات تخصصی انجام شود که شاید کار ساده ای برای شما نباشد.

از روشنایی صفحه مناسب استفاده کنید

این برند نیز برای شکست نخوردن در رقابت با برند های دیگر در پنل های OHD-LCD خود از تکنولوژی های هوشمند برای ساده تر شدن محیط کاربیری خود استفاده میکند. بیمارستانها، مراکز درمانی، مراکز پزشکی، آزمایشگاهها، رادیولوژیها، داروخانه ها، ایستگاههای پرستاری (اطلاع رسانی و نوبت دهی) و … شما با تماس با تیم پشتیبانی و تیم فروش با توجه به نیاز شما مدل ها و قیمت ها را اعلام و ارسال خواهند نمود. شاید در ابتدا هزینه خرید این محصول کمی بالا باشد اما در دراز مدت صرفه اقتصادی برای مراکز دارد. یک دیوار ویدیویی پیشرفته تر شبکه خالصی است که در آن سرور هیچ نیازی به کارت گرافیک ندارد.

اجاره باند بلوتوثی،دی جی خانم و آقا،اجاره رقص نور