فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (مهر) • تصویر از مجله زندگی

وی با بیان اینکه متقاضیانی که دارای پلاک فعال هستند نیز می توانند در فروش لیزینگ شرکت کنند، بر عدم خرید از خودروسازان داخلی در 18 ماه گذشته تاکید کرد و گفت: برای مشتریان خودروساز خوب تا پایان اقساط سه ساله این امر انجام می شود. بیمه و گارانتی
مدیرعامل لیزینگ ایران خودرو مزیت های این روش را برای مشتریان برشمرد و گفت: در شرایطی که مشتریان امکان کسب اعتبار برای خرید خودرو را ندارند، شرکت ایران خودرو در کنار مشتری می ایستد و شرایط مطلوبی را برای خرید ارائه می کند. خودرو بدون واسطه و اقساطی.

فروش اقساطی سایر محصولات ایران خودرو

وی تصریح کرد: نصب 300 میلیون تومان در مدت سه سال با سود 21 درصد بلاعوض و در قالب 9 فقره چک سه ماهه پیش بینی شده است و سند خودرو در رهن شرکت لیزینگ ایران خودرو تا پایان سال جاری خواهد بود. اقساط

با توجه به تاکید مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو بر ایجاد شرایط برای عرضه خودرو به مشتریان واقعی، با عرضه هایما اس 5 در 15 مهرماه مصادف با ربیع الاول اول، فروش اقساطی خودرو به شرکت لیزینگ ایران خودرو آغاز می شود.
گزارش تصویر پایگاه خبری زندگی مدیرعامل لیزینگ ایران خودرو با اعلام این خبر گفت: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از سودجویی واسطه ها از فرآیند فروش محصولات، اقدام به فروش لیزینگ کرده است.

جزئیات فروش اقساطی هایما S5

فروش اقساطی ایران خودرو

آغاز فروش اجاره ایران خودرو از 15 مهر 1401

وی خاطرنشان کرد: در مراحل بعدی فروش بسته به شرایط بازار خودرو، سایر محصولات ایران خودرو به صورت اقساطی به مشتریان عرضه می شود.
وی از فروش لیزینگ خودروهای فرسوده در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این قسمت از فروش لیزینگ محدود به محصولات ایران خودرو نبوده و محصولات سایر خودروسازان را نیز شامل می شود.
شعبانی از آمادگی خود برای فروش لیزینگ در سایر حوزه های غیرخودرویی از جمله لوازم خانگی خبر داد و گفت: هماهنگی های لازم با شرکت ایران خودرو موتور برای فروش لیزینگ موتورسیکلت انجام شده است.
وی تصریح کرد: در طرح های فروش لیزینگ هماهنگی های لازم برای تضمین اعتبار انجام می شود و نیازی به مراجعه مشتریان به بانک ها و موسسات مالی نیست.
شعبانی در پایان گفت: هماهنگی فروش سایر محصولات خودروسازان از طریق لیزینگ ایران خودرو انجام شده است و نوع محصول و شرایط عرضه آن در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.مجله ازدواج

شعبانی افزود: مشتریان برای خرید این محصول می توانند با مراجعه به درگاه فروش اینترنتی ایران خودرو و یا نمایندگی های مجاز نسبت به ثبت نام اقدام کنند و پس از تایید اعتبار، مراحل دریافت مدارک، ثبت نام نهایی و تحویل خودرو به متقاضی انجام می شود. .

» از آخرین اخبار خودرو در 24 ساعت گذشته بدانید

محدودیت پلاک خودرو فعال را اجرا نکنید

حمید فلاح شعبانی با بیان اینکه از 15 مهرماه بخشی از تولید روزانه هایما S5 به صورت اقساطی عرضه می شود، گفت: در این طرح فروش هایما S5 با اعطای تسهیلات 300 میلیون تومانی به متقاضیان تعلق می گیرد.

300 میلیون وام خودرو با سود 21 درصد