فروش اقساطی سایپا (خودرو شاهین) آبان 1401 • تصویر از مجله زندگی


شرایط طرح فروش اقساطی شاهین ویژه مهر و آبان 1401 اعلام شد.

تاریخ و نحوه ثبت نام:

در این روش فروش، متقاضیان محترم می توانند از ساعت 11 صبح روز شنبه مورخ 30/07/1301 به سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا به آدرس پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت شناسه کاربری و رمز عبور
در سایت، خودرو را انتخاب کنید و ثبت نام/پیش ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که امکان پیش ثبت نام در طرح مرتبط با قانون حمایت از خانواده و جوانان جمعیت به مدت 7 روز فعال است.

شرایط عادی پیش فروش اعتبار و طرح قانون حمایت از خانواده و جوانان جمعیت

نام ماشین مبلغ پیش پرداخت مبلغ تسهیلات شرایط بازپرداخت نرخ نصب زمان تحویل
شاهین جی 172 میلیون و 723 هزار و 735 تومان صد میلیون تومان

هفتاد میلیون تومان

6 چک به مدت 4 ماه

3 چک به مدت 4 ماه

21% ژانویه و فوریه 1401
  • زمان تحویل خودروی مذکور طبق جدول فوق در «هفته چهارم» ماه های مذکور می باشد.
  • مشتریان گرامی می بایست پس از ارسال دعوتنامه پرداخت حداکثر تا ۷ روز به نمایندگی انتخابی مشتری مراجعه و مدارک مورد نیاز را ارائه و چک های ماهیگیری را ارائه نمایند. لذا در صورتی که مشتری محترم مدارک مورد نیاز را در مهلت مذکور به نمایندگی تحویل ندهد و یا مشخص شود اعتبار لازم در سامانه اعتبار سنجی بانک ها جهت دریافت نصب وجود ندارد، گروه خودروسازی سایپا هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت. در این رابطه. ، و موسسه متعلق به این گروه از مشتریان محترم می باشد. دریافت نخواهند کرد و تنها پس از ارسال دعوتنامه پرداخت، باید کل مبلغ اعلام شده در دعوتنامه را بابت مابه التفاوت نقدی پرداخت کنند.
نکات ویژه در مورد لایحه حمایت از خانواده و جوانان:
* گروه خودروسازی سایپا بر اساس ابلاغیه قانون حمایت از خانواده و جوانان مصوب 19/08/1300 شورای اسلامی، امکان ثبت تک واحدی محصولات را طبق تابلوهای اعلامی برای مادرانی که دوم و بعد از آن بچه ها بعد از تاریخ ذکر شده به دنیا آمدند. این بخشنامه فراهم می کند
* در طرح های قانون خانواده و حمایت از جوانان، پیش ثبت نام برای کلیه محصولات طرح مذکور انجام می شود و پس از شناسایی مادران واجد شرایط، ثبت نام نهایی و پرداخت امکان پذیر خواهد بود.
* در لوایح حمایت از خانواده و جوانان محدودیت پلاک فعال، داشتن حداقل 18 سال سن، داشتن گواهینامه رانندگی و عدم خرید کالا در 48 ماه گذشته برای مادران واجد شرایط لحاظ نمی شود.
* در لوایح حمایت از خانواده و جوانان، هر ملیت فقط مجاز به ثبت نام یک وسیله نقلیه در یکی از شرکت های خودروسازی است.

شرایط بخشنامه:

1- محدودیت کد ملی برای ثبت نام اعمال خواهد شد (هر کد ملی مجاز به ثبت نام خودرو می باشد).
2- حداقل سن داوطلبان خرید خودرو 18 سال تمام بوده و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی حداقل سال سوم می باشند.
3- امکان آرامش (انصراف از خرید) و انتقال خودرو با وکالت وجود ندارد.
4- شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که وجوه خرید خودرو در آینده از آنها به حساب شرکت خودروسازی واریز می شود، باید متعلق به متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست (شماره شبا) مسئولیت کامل بر عهده متقاضی ثبت نام شده خواهد بود.
5- شماره تلفن همراه اعلام شده باید متعلق به متقاضی باشد.
6- مشتریان محترم جهت نگهداری اولیه پس از طی 1000 کیلومتر و حداکثر 5 ماه از تاریخ تحویل خودرو به نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا مراجعه نمایند در غیر این صورت گارانتی خودرو از درجه اعتبار ساقط می شود.
7- ثبت نام برای مشتریان قانونی امکان پذیر نمی باشد.
8- چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام تا تحویل خودرو مشخص شود که اطلاعات متقاضی نادرست یا مغایر با شرایط بخشنامه باشد، ثبت نام متقاضی لغو می شود.
9- در صورتی که پس از عقد قرارداد بین کارفرما بنا به ضرورت یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و زیست محیطی به ویژه (سطح آلایندگی یورو 4، یورو 5 و …) شرکت ملزم به نصب تجهیزات یا لوازم جانبی اضافی می باشد. آپشن) روی خودرو یا تغییری در قسمت های خاصی از خودرو یا هرگونه افزایش هزینه ها (شماره گذاری، بیمه، مالیات، حق نقل و انتقال، عوارض و …) قبل از فاکتور خودرو، هزینه های مربوطه وصول می شود. مشتری.
10- در روش پیش فروش، قیمت خودرو نامشخص است، بنابراین قیمت نهایی خودرو در زمان ارسال دعوتنامه، قیمت روز شرکت بوده و بسته به قیمت آن محاسبه و فاکتور می شود. زمان تحویل مشخص شده در قرارداد مشتری
توجه داشته باشید: مبلغ سپرده توسط مصرف کننده به عنوان بخشی از قیمت معامله پرداخت شد. قیمت نهایی خودرو بر اساس قرارداد پس از صدور دعوتنامه توسط سازنده خودرو و پرداخت توسط مصرف کننده بر اساس قیمت زمان تحویل مشخص شده در قرارداد تعیین خواهد شد.
11- در روش پیش فروش، پس از صدور دعوتنامه پرداخت، رنگ خودرو با توجه به رنگ های موجود توسط مشتری انتخاب می شود.
12- در این بخشنامه از لحظه واریز تا لحظه تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.
13- در صورت تاخیر احتمالی در تحویل خودرو طبق شرایط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر روزانه معادل 12% در سال محاسبه و طبق شرایط پرداخت خواهد شد.

برای پیدا کردن: جدیدترین اخبار خودرو در 24 ساعت گذشته

14- امکان انتخاب سرویس ها و آپشن پک های اختیاری برای خودرو وجود دارد. در صورت انتخاب بسته، هنگام پرداخت مابه التفاوت مبلغ از مشتریان اخذ می شود. مشتریان محترم می توانند جهت مشاهده بسته ها و گزینه های خدمات به سایت www.saipayadak.org مراجعه کنند.
15- با توجه به اهمیت کنترل مدارک هویتی و سکونت مشتریان، آژانس موظف است طبق بخشنامه های مورخ 184314 مورخ 05/12/1400 و 186689 مورخ 13/05/13 نسبت به بررسی مدارک و اوراق مشتریان اقدام نماید. / 1400 و 424318 20/10/1400 و 469251 19/11/1400 و 142204 22/04/1401 جهت کنترل و اطمینان از صحت آن.
16- با توجه به دستورالعمل ابلاغی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در خصوص ثبت و به روز رسانی اطلاعات شخصی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری موارد ذیل مورد توجه قرار می گیرد.
الف) در صورتی که اطلاعات شخصی و مسکونی مشتری در سامانه شماره گذاری مفقود باشد و یا بیش از یک سال از آخرین به روز رسانی اطلاعات شخصی و آدرسی در سامانه شماره گذاری گذشته باشد، مشتری محترم جهت به روز رسانی و به روز رسانی به سامانه سخا مراجعه نماید. یا آخرین اطلاعات خود را ثبت کرده و پس از تایید پستی، تصویر آدرس ثبت شده در سامانه سخا را به نماینده محل ثبت نام خود تحویل دهید.
ب) در صورتی که مشتری دارای گواهی نشانی باشد، باید کارت مذکور را به نماینده محل ثبت خود بدهد که در غیر این صورت عواقب آن به عهده مشتری خواهد بود.
لازم به ذکر است تا زمانی که فرم تایید سکونت توسط مشتری به آژانس ارائه نشود و یا اطلاعات مورد نیاز برای شماره گیری به درستی ارائه نشود، شماره پذیرش مشتری در مرحله تخصیص وارد نخواهد شد و فاکتور صادر نخواهد شد و عواقب شکست فرآیند مذکور به عهده مشتری خواهد بود. همچنین علاوه بر اینکه بابت تاخیر در تحویل به دلیل عدم شماره گذاری هزینه ای دریافت نمی شود، هزینه پارک و نگهداری خودرو نیز از آنها اخذ می شود.
17- مشتریان محترم می توانند جهت مشاهده امکانات و تجهیزات محصول به سایت www.saipacorp.com مراجعه نمایند.
18- در فروش نسیه مبلغ مالیات بر ارزش افزوده به صورت نقدی محاسبه و وصول می شود.
19- اسناد خودرو تا تسویه حساب کامل در رهن شرکت می باشد.
20- چک ها و سایر مدارک لازم در زمان صدور دعوتنامه و تحقق پرداخت طبق این روش (فروش نسیه) با واسطه نمایندگی منتخب کارفرما دریافت خواهد شد.مجله ازدواج