فرهنگ قدردانی و هدیه به شرکت کنندگان به این شکل! • تصویر مجله زندگی

هر روز صبح که از خواب بیدار می شویم، نعمتی است که به دلیل روزمرگی آن را نادیده می گیریم. چنان که سعدی بزرگ نیز به آن اشاره کرده و می فرماید: «هر نفسی که نازل می شود عمر را طولانی می کند و چون بالا می رود روح را شاد می کند». پس در هر نفسی دو نعمت است و شکر بر هر نعمتی واجب است. آیا تا به حال به این نعمت بزرگ اما معمولی فکر کرده اید؟ عزیزان و عزیزانتان چطور؟ به عنوان مثال، در لحظه ای که افسرده هستید، با یک تماس تلفنی ساده یا پیامی که به دوست یا خواهر یا برادری می دهید، حال خود را تغییر می دهید. شاید گاهی اوقات حضور آنها در زندگی شما آنقدر عادی شده باشد که حتی آنها را به عنوان نفس کشیدن و بیدار شدن تصور نکرده باشید.
حالا از خود بپرسید آیا تا به حال از کسی در زندگی خود سپاسگزار بوده اید؟ آیا در تمام طول روز لبخند بر لبان کسی نشسته اید؟ و شما، آیا تا به حال مورد تشکر عزیزانتان قرار گرفته اید؟ برای اینکه احساس مفید بودن کنی و خودت را آدم رنگارنگ زندگی اش ببینی؟!

مادر بالسا، تصمیم گرفته ایم فرهنگ قدردانی را یک مسئولیت اجتماعی بدانیم و به همین منظور تصمیم داریم به مناسبت روز کارگر در راستای انجام وظیفه اجتماعی از همکاران و کارگران تشکر کنیم. امیدواریم کم کم این فرهنگ به عنوان یک مسئولیت در بین همه ما جا بیفتد و در سایه آن از عنایات این عزیزان بهره بیشتری ببریم.

برای اینکه شما به این فرهنگ کمک کنید، مسابقه ای را برای شما ترتیب داده ایم تا تجربه سپاسگزاری خود را با ما به اشتراک بگذارید. خاطره ای از تجربه قدردانی شخصی خود را برای شانس برنده شدن در جایزه ما با ما به اشتراک بگذارید. به 5 نفر از بهترین خاطرات غیر قرعه کشی هدایایی تعلق می گیرد. خاطره شیرین خود را با ما در میان بگذارید شاید شما برنده این مسابقه شوید! شرکت در این مسابقه برای همه آزاد است!
برای شرکت در مسابقه اینجا را کلیک کنید.

وسایل ارتباطی

گاهی اوقات تلاش ما برای دیگران یا تلاش دیگران برای ما دور از چشم می ماند. به طوری که نه تنها دیده نمی شود، بلکه حتی می توان آن را وظیفه آن شخص دانست. مثلاً وقتی مادر یا همسرمان در خانه مشغول آشپزی و نظافت است، ممکن است توجه نکنیم که او چقدر برای اعضای خانواده فداکاری می کند. اما همانطور که همه می دانیم پشت سر هر مرد موفقی زنی پشتیبان و سخت کوش وجود دارد که بدون او موفقیت یک مرد ممکن است اصلا امکان پذیر نباشد. زیرا تلاش این زن حامی معمولاً پشت پرده است و گاهی ممکن است در مقابل او احساس وظیفه و زندگی روزمره کند. در حالی که اینطور نیست و باید محبت کورکورانه اش را نشان داد، از آنها تشکر کرد.

بالسا برندی شناخته شده در زمینه تولید و عرضه اقلام اتاق خواب مانند سرویس خواب، لباس شب، تزیینات و لوازم جانبی می باشد که همواره ارتقای کیفیت زندگی شما را وظیفه خود دانسته است. ما در بالسا سعی می کنیم با تمرکز بر فرهنگ مفید، علاوه بر افزایش آرامش در هنگام خواب، کیفیت زندگی شما را هنگام بیدار شدن نیز ارتقا دهیم! همانطور که از شعار ما مشخص است، توجه به جزئیات یکی از موارد اصلی در دستور کار ما است. ما کسب و کار خود را چیزی فراتر از فروش می بینیم و معتقدیم که ایجاد یک فرهنگ سالم مسئولیت ما به عنوان یک مسئولیت اجتماعی است. به همین دلیل لازم دیدیم که تمام تلاش خود را برای ایجاد فرهنگ مثبتی مانند فرهنگ قدردانی انجام دهیم.

هدف اشاعه فرهنگ قدردانی

فرهنگ قدردانی در کار

به جزئیات توجه کنید!

در فرهنگ ما ایرانیان، عمل شکرگزاری از قدیم الایام وجود داشته و همواره توصیه شده است. قدردانی یک چیز به ظاهر ساده است که تأثیر زیادی بر همه ما دارد. پس اگر به غفلت ادامه دهیم، نمی توانیم از برکت حضور اطرافیان و نقش آنها در زندگی خود بهره مند شویم. یا حتی کاری کنیم که عزیزانمان نسبت به ما احساس بی ارزشی کنند.

فرهنگ قدردانی در کار

اشاعه فرهنگ قدردانی، مسئولیت اجتماعی بالسا

هدف کمپین قدردانی نزدیکتر کردن دل به عزیزان بوده است که امیدواریم به بهترین نحو این کار را انجام داده باشیم و در گسترش آن موفق بوده باشیم. صمیمیت علاوه بر جنبه جسمانی، بعد معنوی نیز می طلبد. گاهی پیش می آمد که به خاطر مشکلات کوچک دل ما از هم جدا می شد. با یک تشکر ساده از همسرتان یا یکی از نزدیکانتان، دل هایتان را جمع کنید و تاثیر آن را در زندگی خود ببینید!

مسابقات و هدایا

فرهنگ قدردانی در خانواده

شکرگزاری، راز عشق

فرهنگ سپاسگزاری

تاثیر شکرگزاری بر احساس بین ما و اطرافیان

بالسا برای رفاه حال مشتریان خود راه های زیادی برای آشنایی بیشتر با محصولات خود ارائه کرده است که در ادامه به آنها می پردازیم:

  • وجود شعبه های فراوان در تهران و شهرستان ها به شما این امکان را می دهد که از نزدیک با محصولات بالسا آشنا شوید و خدمات دریافت کنید.
  • همچنین برای مشاهده آنلاین سرویس خواب و محصولات خواب مورد نظر خود از بالسا به وب سایت ما به آدرس Balsachoob.insta com و هندل اینستاگرام مراجعه کنید.
  • برای ارتباط با کارشناسان بالسا می توانید با شماره 72093000 تماس بگیرید.
  • برای فرهنگ سازمانی بالسا، به آدرس لینکدین مجموعه مراجعه کنید.مجله ازدواج

یکی از نزدیک ترین افراد به ما همسرمان است. عهدی که از روز اول با همسرمان می بندیم، عهد مقدسی است و جایگاه ویژه ای دارد. زیرا با هم سوگند یاد می کنیم که در سختی ها و روزهای خوب یار و یاور باشیم. برای ارج نهادن به این همراهی، بهتر است از همسرمان تشکر کنیم و به او یادآوری کنیم که قدر همراهی او را می‌دانیم و خواهان حضور او در زندگی‌مان هستیم.