فردا چهارشنبه تعطیله؟ • تصویر مجله زندگی

جلسه کارگروه اورژانس آلودگی هوا با حضور اعضا برگزار شد. بر اساس مصوبات این کارگروه، مهدکودک ها و پیش دبستانی ها روز چهارشنبه ۱۸ آذرماه در تمامی شهرستان های استان تهران و البرز به جز پردیس، دماوند و فیروزکوه تعطیل و مقطع ابتدایی به صورت غیرحضوری و مجازی افتتاح می شود.

همچنین فعالیت های ورزشی در فضاهای باز در روزهای پنجشنبه ممنوع است. از شهروندان درخواست می شود از تردد غیرضروری خودداری کنند.

مدارس اصفهان و 8 شهر استان غایب بودند

کلیه مقاطع ابتدایی، مهدکودک ها و مهدکودک های مناطق شش گانه آموزشی شهر اصفهان فردا تعطیل است.مجله ازدواج

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان: با توجه به پیش‌بینی رکود هوا، افزایش غلظت آلاینده‌های هوا و موافقت کمیته اضطرار آلودگی هوای اصفهان، مدارس و مهدکودک‌های اصفهان و فلورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، بخش مرکزی شاهین شهر، بخش مرکزی نجف آباد و بخش مرکزی لنجان و فولادشهر غایب خواهند بود.

اخبار تعطیلی - خبر تعطیلی رسمی ادارات و مدارس
پیشنهاد جدید شورای شهر این است که در صورت پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در تیم ملی فوتبال آمریکا، دولت چهارشنبه را تعطیل رسمی اعلام کند.
اعتماد آنلاین: مهدی پیرهادی امروز در جلسه شورای شهر تهران به دولت پیشنهاد داد در صورت پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در بازی امشب مقابل تیم ملی فوتبال آمریکا در جام جهانی جام حذفی قطر، روز چهارشنبه تعطیل رسمی اعلام شود.

مدارس ابتدایی در استان های تهران و البرز روز چهارشنبه غایب بود.