فال ورزشی متولدین هر ماه در کدام رشته ورزشی موفق خواهد شد؟ • تصویر مجله زندگی

آیا می دانید چه ورزش هایی برای متولدین ماه های مختلف مناسب است و متولدین ماه های مختلف از کدام فعالیت های ورزشی بیشتر لذت می برند؟

♈ فال ورزشی متولدین فروردین (قوچ)

فرشته که سرشار از ذوق و استعداد است به دنبال ورزش هایی می گردد که ذهنی با انگیزه و علاقه زیادی به تناسب اندام داشته باشند و ورزش هایی مانند بسکتبال، ژیمناستیک، یوگا و وزنه برداری بسیار مناسب این افراد است.

قوچ با بدن قوی انرژی زیادی را صرف ورزش می کند. فعالیت های ورزشی مانند دوی سرعت، ایروبیک پیشرفته و تایبو برای متولدین این ماه ایده آل است.

♉ فال ورزشی متولدین اردیبهشت (ثور)

عقرب جهنده و حیله گر از ورزش هایی لذت می برد که توانایی آنها را آزمایش می کند و نیاز به استقامت و استراتژی دارد. شطرنج یا دو ماراتن ورزشی ایده آل برای این افراد است.

♏ فال ورزشی متولدین آذر (کوس)

گاو قوی و عضلانی دارای ساختار و استقامت بسیار بالایی است که برای ورزش هایی مانند قایقرانی، وزنه برداری، طناب کشی، راگبی و کریکت بسیار مناسب است.

♊ فال ورزشی برای متولدین خرداد (جوزا)

جمینی با استعداد و انعطاف پذیر، از ورزش های جفتی و ورزش هایی که نیاز به استفاده از مهارت های استدلالی دارند لذت می برد. تنیس دونفره، کروکت (نوعی بازی با توپ کروکت و حلقه)، بیلیارد و اسب سواری برای متولدین این ماه بسیار مناسب است.

♋ طالع بینی ورزشی برای متولدین ثور (سرطان)

کمانداران جسور و پرانرژی در ورزش های تیمی و استقامت بسیار با استعداد هستند. ورزش هایی مانند بیس بال، اسب سواری، اسکواش و البته تیراندازی با کمان برای آنها مناسب است.

♑ فال ورزشی برای متولدین آن روز (برج جدی)

متولدین این ماه در جدیدترین ورزش هایی شرکت می کنند که اکثر مردم حتی نام آن را نشنیده اند. آنها برای ورزش هایی مانند اسنوبورد، موج سواری، پرش با اسکی و پرش مناسب هستند.

♓ فال ورزشی متولدین اسفند (ماهیان)

بز پایدار تمایل طبیعی به بالا رفتن از کوه ها و صخره ها دارد. ورزش های تیمی مانند فوتبال نیز محیط رقابتی را برای آنها فراهم می کند که علاقه زیادی به آن دارند.

♒ فال ورزشی متولدین بهمن ماه (دلو)

☀️ بخش طالع بینی و طالع بینی مجله ازدواج ما تعداد زیادی طالع بینی شگفت انگیز داریم ☀️

♎ فال ورزشی متولدین مهر (تور میزان)

خرچنگ ها که عنصر وجودشان آب است، علاقه زیادی به شرکت در ورزش های گروهی که در آب انجام می شود، دارند، بنابراین ورزش هایی مانند واترپلو، قایقرانی و هاکی روی یخ بسیار مناسب هستند.

♌ فال ورزشی متولدین مرداد (سرب)

متولدین این ماه که ذاتاً رهبر هستند، قواعد و استقامت قوی دارند و علاقه و تمایل زیادی به ورزش های رقابتی دارند. قایق سواری، گلف، اسکی و اتومبیل رانی از ورزش های محبوب آنهاست.

♍ فال ورزشی برای متولدین شهریور ماه (کوس)

ماهی آب دوست ما در ورزش های آبی مانند اسکی روی آب، ماهیگیری، قایق سواری در رودخانه و البته شنا مهارت های خاصی دارد.مجله ازدواج

متولدین این ماه به دنبال ورزش های فکری هستند که به صورت دو نفره انجام شود و از طریق آن تعادل خود را محک بزنند. ورزش هایی مانند ژیمناستیک، اسکیت، هندبال و اسکیت برای آنها مناسب است.

♏ فال ورزشی برای متولدین آبان (عقرب)