فال هفتگی میلادی از ۱۵ تا ۲۲ آگوست و طالع بینی هفته آینده (۲۲ تا ۲۸ مرداد)

☕️فال قهوه☕️

♏ فال هفته میلادی برای متولدین آبان:

این هفته شما بسیار احساساتی خواهید شد و ممکن است واکنش های بسیار شدیدی از خودتان نشان دهید. حالت تهاجمی درونی شما باعث می شود که بخواهید خودتان کنترل همه چیز را در دست بگیرید. اما این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که این هفته تقریبا همه عصبی هستند و خیلی زود از کوره در می روند و باید خودتان را برای مقابله با آنها آماده کنید. هفته شلوغ و پر مشغله ای خواهد بود، اما شما هیچ اعتراضی ندارید و در واقع از انرژی در جریان لذت هم می برید. هفته جاری شما هیچ علاقه ای به بحث های پیش پا افتاده ندارید و ترجیح می دهید در مورد موضوعات عمیق و جدی صحبت کنید، فقط یادتان باشد که ذهنی باز داشته باشیدمنبع

❤️❤️❤️

♋ فال هفتگی میلادی برای متولدین تیر:

❤️❤️❤️

♌ فال هفتگی میلادی برای متولدین مرداد:

این هفته شما در برقراری تعادل بین کارهای زیادی که در محل کارتان در انتظار هستند و مسائل شخصیتان با مشکل مواجه خواهید شد. حتی اگر لحظه ای در طول ساعاتی که در محل کارتان هستید هم بخواهید به مسائل شخصیتان بپردازید وظایفی که به عهده دارید و اشخاصی که بالای سرتان ایستاده اند فرصتی برای شما باقی نخواهند گذاشت. این وظیفه ی شماست که بین این دو تعادل برقرار کنید و اگر کارهای شخصیتان ناتمام باقی مانده باشند هم به دیگران هیچ ربطی ندارد. اتفاقات زیادی در اطرافتان در جریان هستند و خیلی چیزها دارند تغییر می کنند، این تغییرات شما را بسیار هیجان زده خواهند کرد، اما حواستان باشد از جریان امور غافل نشوید.

Your Weekly Horoscope

فال هفته آینده (هفته چهارم مرداد)

♈ فال هفتگی میلادی برای متولدین فروردین:

❤️❤️❤️

♉ فال هفتگی میلادی برای متولدین اردیبهشت:

این هفته تا جایی که می توانید ذهن خودتان را روی چیزهای مثبتی که در زندگیتان در جریان هستند متمرکز کنید. شاید در طول روز با چالش ها و مشکلاتی مواجه شوید و حتی درگیر بحث و دعواهایی شوید که اصلا انتظار آنها را ندارید. اجازه ندهید این مشکلات ذهنیت شما نسبت به خودتان و زندگیتان را تغییر دهند. این مشکلات بخشی جدانشدنی از زندگی روزمره هستند. با اعتماد به حس ششم خود از پس خیلی از آنها برخواهید آمد، همچنین دیدار با شخصی تأثیرگذار به حل مشکلاتتان کمک خواهد کرد و کارها را به روال عادی خود باز خواهد گرداند. این هفته اگر کارهایتان را به صورت گروهی و با کمک دیگران انجام دهید خیلی موفق تر خواهید بود.

ارزشمندترین و بزرگترین منبعی که شما در اختیار دارید داشته های مادیتان نیستند، بلکه افرادی هستند که از شما و رویاهایتان حمایت می کنند. این هفته شما هدیه ای از یکی از این عزیزان خود دریافت خواهید کرد که شاید هم هدیه ی مادی نباشد و بیشتر جنبه ی معنوی داشته باشد، شاید حتی این هدیه جمله ای باشد که می تواند روی ذهنیت شما اثرات بزرگی بگذارد. در حال حاضر برای رسیدن به هدفی که در سر دارید مهمتر از حساب بانکیتان، مهارت افرادی است که در این مسیر شما را همراهی می کنند. آغاز یک رابطه ی کاری جدید می تواند زمینه ساز رشد شخصیتان باشد، پس حواستان را خیلی خوب جمع کنید.

در بخش انواع فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی در کنار فال هفته پی ام سی و فال هفته عشق❤️ با فال هفتگی میلادی  در خدمت شما همراهان همیشگی مجله هستیم. سعی می کنیم اول هر هفته این فال رو برای شما آماده کنید تا بتونید نیم نگاهی به فال هفته آینده و اتفاقاتی که شرایط کیهانی براتون رقم میزنه داشته باشید.

فال هفتگی میلادی

چند وقتی است که شرایط زندگی برایتان سخت شده اما به زودی تمام آنها را پشت سر می گذارید. شما تجربه هایی دارید که اطرافیان تان ندارند، بهتر است از آنها به شیوه ای درست استفاده کنید. شما سالیان سال در یک موقعیتی گیر افتاده بودید اما حال به خوبی می دانید که نباید پایتان را بار دیگر در آن دام بگذارید. این هفته فرصت های تازه ای به خصوص در زمینه شغلی به شما پیشنهاد می شود که تغییرات بزرگی به زندگی تان خواهد داد. شما فرد ملاحظه کاری هستید اما در رابطه عاطفی بهتر است که رک و رو راست حرف های دلتان را به شریک زندگی تان بزنید. این هفته شانس آن را دارید تا نظر شریک زندگی تان را برگردانید و او را متقاعد کنید تا راهی را که شما می خواهید، انتخاب کند. پس از این فرصت استفاده کنید.

❤️فال سال❤️

♐ فال هفته میلادی برای متولدین آذر:

یادتان نرود که این هفته لبخند بزنید. با این کار تاثیر بیشتری بر دیگران خواهید گذاشت. روحیه کنجکاوانه شما فوران کرده و دوست دارید که از همه چیز سر در بیاورید اما حواس تان باشد که در این کار زیاده روی نکنید زیرا موجب سوتفاهم هایی برایتان خواهد شد. در رابطه عاطفی خود احساس نارضایتی می کنید. دلیل آن هم مسئولیت هایی است که یک تن بر دوش کشیده اید. شما آنقدر غرق شریک زندگی تان شده اید که خود را فراموش کرده اید. اگر کمی به این رفتارتان تعادل دهید، احساس بهتری پیدا خواهید کرد. اگر می خواهید اتفاقات خوب هر چه سریع تر برایتان رخ دهد، جسورتر باشید. طرف مقابل تان نیز منتظر چنین رفتاری از شماست.

❤️فال هفتگی عشق❤️

♓ فال هفته میلادی برای متولدین اسفند:

این هفته انگار همه ی دنیا عصبی شده اند، اما خوشبختانه شما به اعصاب خود مسلط خواهید بود، پس به همین روند ادامه بدهید و اجازه ندهید خشم و بی حوصلگی اطرافیانتان روی شما هم تأثیر بگذارد و حال و هوایتان را تغییر دهد. مواظب افرادی که به نظر می رسد ترس و وحشت انگیزه ی آنها برای انجام کارهایشان است باشید. همراهی با آنهایی که با اعتماد به نفس و از روی اراده تصمیم گیری می کنند برایتان خیلی بهتر خواهد بود. این هفته ایده های جدید و فوق العاده ای در سر دارید و دلتان می خواهد این ایده های خلاقانه را به هر نحوی که شده است عملی کنید. قبل از آن که خیلی دیر شود و یک نفر دیگر پیش دستی کرده یا ایده هایتان را بدزدد دست به کار شوید.

این هفته باید احساسات تان را کنار بگذارید و منطقی تر عمل کنید. اگر تا به حال از زندگی تان راضی نبودید و فکر می کردید که شانس با شما همراه نیست، از این به بعد باورتان تغییر می کند و شما از زندگی لذت بیشتری خواهید برد. زندگی شما وارد مرحله حساسی شده است که باید از قبل برای لحظه لحظه آن برنامه ریزی کنید. به زودی آتش عشق در شما شعله ور می شود و روزهای خوشی را در کنار شریک زندگی تان تجربه خواهید کرد. اما حواس تان باشد زیرا با یک اشتباه در آتش عشق خواهید سوخت. بیشتر با اطرافیان تان ارتباط داشته باشید زیرا پیشنهادهای کاری زیادی به شما خواهد شد که موقعیت شغلی تان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. در اواخر هفته اتفاقی که انتظارش را ندارید برایتان خواهد افتاد.

❤️فال روزانه❤️

♍ فال هفتگی میلادی برای متولدین شهریور:

❤️❤️❤️

♒ فال هفته میلادی برای متولدین بهمن:

شما در حال حاضر دارید در زمینه های مختلف زندگی خود رشد و پیشرفت را تجربه می کنید. درست است که تغییرات زیاد و ناگهانی باعث ایجاد فشار و استرس می شوند، اما همین تغییرات فرصت از بین رفتن بسیاری از تنش هایتان را هم برای شما فراهم خواهند کرد. شما نباید منتظر اتفاقات خوب بنشینید تا خودشان به سراغتان بیایند؛ به نفعتان است که به جای این کار چشم هایتان را باز کرده و گنجی که درست در برابر چشمانتان قرار دارد را ببینید. خوشبختانه این هفته عملکرد شما خیلی بهتر از روزهای اخیر خواهد شد و با انرژی و سرعتی بیشتر از قبل دارید کارهایتان را انجام می دهید. خیالتان راحت باشد، زحماتتان بی نتیجه نخواهند ماند!

این هفته تنش و انرژی منفی اطراف شما را فرا خواهد گرفت، اما برای این که از این وضعیت جان سالم به در ببرید باید در قلب این همه چالش و تنشی که اطرافتان را در بر گرفته است بتوانید فرصت هایی که برایتان وجود دارند را پیدا کنید. وقت آن فرا رسیده است که نگرش خود را نسبت به بعضی چیزها تغییر دهید. اندکی تغییر درونی به شما کمک خواهد کرد که تغییرات زیادی را در زندگی خود تجربه کنید. فرصت هایی برای پیشرفت حرفه ای شما فراهم خواهند شد که مستلزم این هستند که زمان بیشتری را در محل کارتان بگذرانید، اما شما اصلا دوست ندارید که زندگی شخصیتان را قربانی کارتان کنید. اگر نتوانید بین این دو تعادل برقرار کنید اصلا به رضایت دست نخواهید یافت.

اگر در جستجوی قدرت هستید، بهتر است که این قدرت را در درون خودتان جستجو کنید، زیرا آن را به مقادیر فراوان خواهید یافت. اجازه بدهید قدرت و احساسات درونیتان این هفته کنترل شما را در دست بگیرند، زیرا با تکیه بر این ویژگی های درونی خود می توانید به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کنید. اصلا نگران این نباشید که شاید دارید زیاده روی می کنید، زیرا این هفته بخت با شما یار است و می توانید بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید. باید وضعیت اقتصادی خود را به طور جدی مورد بررسی قرار دهید، شاید چیزی که شما را متوجه این موضوع می کند هزینه های پیش بینی نشده ای باشد که این هفته برایتان پیش می آیند، در هر صورت اهمیت این موضوع را دست کم نگیرید.

❤️فال ابجد روزانه❤️

♊ فال هفتگی میلادی برای متولدین خرداد:

در حال حاضر رابطه ی بین شما و نردبان موفقیت بسیار خوب است و بدون هیچ گونه مشکل و سختی خاصی می توانید پله های ترقی را یکی یکی طی کنید. با این حال هر چند اتفاقات غیر منتظره به نفع شما تمام می شوند به نفعتان است که شانس خود را به خطر نیندازید. اگر اعتماد به نفستان بیش از اندازه بالا برود به یک باره با موانعی روبرو خواهید شد که اصلا انتظارشان را نداشته اید. بهترین سلاحی که این هفته می توانید داشته باشید تواضع و فروتنی است. اگر این کار را بکنید شخصیت قدرتمند و سرزنده ی شما همه را به خود جذب خواهد کرد. با خیال راحت حرف هایتان را بزنید و مطمئن باشید که گفته هایتان مورد استقبال دیگران قرار خواهند گرفت.

❤️فال ماهانه❤️

♎ فال هفته میلادی برای متولدین مهر:

❤️فال شمع❤️

♑ فال هفته میلادی برای متولدین دی: