فال هفتگی عشق از ۸ تا ۱۴ مرداد ❤️ فال هفته آینده • مجله تصویر زندگی


اگر در رابطه عاطفی شما اختلافاتی هرچند کوچک وجود دارد اواسط هفته بولد خواهند شد. حتی اگر رابطه شما اخیراً خوب بوده است، اما چشم پوشی از این مشکلات برایتان آسان نخواهد بود. اواخر هفته مراقب شوخی هایی که می کنید باشید ممکن است به طرز باورنکردنی طرف مقابتان را ناراحت کند. تجربه های گذشته شما در روابط قبلی با وجود اینکه برایتان ناراحت کننده و چالش بر انگیز بوده؛ می تواند به پایداری رابطه فعلی کمک کند.

☕️فال قهوه☕️

♏ فال هفتگی عشق برای متولدین آبان:

این هفته با وجود اینکه می خواهید مثل همیشه از رفتار طرف مقابلتان که باعث رنجش شما می شود چشم پوشی کنید ولی این بار نمی توانید به این مسئله توجه نکنید. اواخر هفته از

لاک خود بیرون بیایید و خودتان را در کانون توجه قرار دهید. شما مثل همیشه در نگاه دیگران عالی به نظر خواهید آمد. در انتخاب کلماتی که به طرف مقابلتان می گویید احتیاط کنید چون می توانند مانند خنجری دل او را به درد آورند. شریک شما سزاوار این نیست.

❤️فال سال❤️

♐ فال هفتگی عشق برای متولدین آذر:

این هفته چالش جدی در رابطه احساسی خود خواهید داشت. قبل از اینکه تمام ماجرا را بدانید وارد این بازی نشوید. ممکن است موقعیتی پی بیاید که فرصتی برای جبران نداشته باشید.
بگذارید گذشته در گذشته بماند و آینده رابطه خود را قربانی گذشته نکنید. نیازی نیست برای اتفاق افتادن چیزهای خوب در رابطه تان تلاش زیادی بکنید کافیست دنبال نشانه هایی باشید که شما را به سمت خواسته هایتان سوق می دهد. آخر هفته این نشانه ها از هر زمان دیگری آشکارتر خواهند بود.

❤️❤️❤️

♑ فال هفتگی عشق برای متولدین دی:

شرایط کیهانی باعث می شوند این هفته به طور جدی برخی مسائل که رابطه تان را تحت تاثیر قرار داده با وجود ناخوشایند بودن آن ها باز کنید. فهمیدن اینکه ممکن است کسی شما را آنقدر که فکر می کردید دوست نداشته باشد دردناک خواهد بود. شما دوست ندارید اشتباهات خود را بپذیرید چه رسد به اینکه آنها را دوباره بازگو کنید. افراد مجرد: می توانید منتظر دریافت خبرهای خوب در آخر هفته باشید. شرایط کیهانی شما را در مسیر ملاقات با شخص خاصی قرار می دهند. بهترین چیزها زمانی اتفاق می‌افتند که انتظارشان را ندارید.

❤️❤️❤️

♒ فال هفتگی عشق برای متولدین بهمن:

کنجکاوی شما در اوایل هفته می تواند برای شما به قیمت پایان یافتن رابطه عاشقانه و پایدار شود. مراقب حرف هایی که می زنید و درخواست هایی که می کنید باشید.  این هفته فرصتی پیش می آبد که روابط گذشته را از نظر بگذرانید و پاسخ برخی از سوالات سخت را به خودتان بدهید. اگر مشاجره ای با طرف مقابل خود پیش آمد بهتر از عاقلانه رفتار کنید، زیر احتمال اینکه بعدا پشیمان شوید زیاد است.

❤️❤️❤️

♓ فال هفتگی عشق برای متولدین اسفند:

شما به دنبال کسی هستید که به شما اجازه دهد خودتان باشید. لحظات رمانتیک آخرین چیزهایی هستند که در یک رابطه به دنبال آن هستید و با اولین نشانه این نوع رفتارها عقب نشینی می کنید. به خاطر درونگرا بودن شما ارتباط گیری با افراد جدید برایتان دشوار است. با این حال شرایط کیهانی اواسط هفته نوید یک ارتباط شاد و  تجربه رابطه ای شیرین را می دهد. اسفند ماهی ها  از هر فرصتی که به دست می آورند برای چنگ زدن به سرنوشت خود استفاده می کنند. فرصتی که پیش می آید را از دست ندهید.منبع