فال عشق و احساس سه شنبه 14 تیر 1401 (عشق در نگاه متولدین هر ماه) • مجله تصویر زندگی


متولد چه ماهی از سال هستید؟ دیدگاه شما نسبت به عشق چیست ؟ متولدین ماه های مختلف سال ، عشق را چگونه می بینند؟ عشق در نگاه طرف مقابل شما چگونه است؟

فال عشق و احساس متولدین هر ماه

عشق در نگاه متولدین فروردین ماه : قلبا عاشق است و در عشق پا بر جاست. از عشق داستانی سوزناک می سازد که شعله هایش همیشه در قلبش روشن خواهد ماند. عشقی بی ریا و واقعی دارد که حاضر نیست با هیچ چیز دنیا عوضش کند البته تا زمانی که این عشق دوطرفه باشد.

عشق در نگاه متولدین اردیبهشت ماه : عاشقی بی قرار است و کمرو ولی پرشهامت. عشق را در چشمان من بنگر. چهره ی بر افروخته ام را ببین و عشق را حس کن به صدای نفس های من گوش کن و بشنو ترانه ی عشق را

عشق در نگاه متولدین خرداد ماه : بهترین عاشق دنیاست و گفتارها و دل او پر ز رویاهای عاشقانه‌هاست. با من به رویا بیا به رویای عشق بیا تا بر فراز بلندترین کوه گام نهیم بیا تا در ژرف ترین اقیانوس شنا کنیم بیا تا به دورترین ستاره ها پر کشیم بر عشق ما هیچ چیز ناممکن نیست

عشق در نگاه متولدین تیر ماه : بهشت هیچ است در برابر گام برداشتن در کنار تو در شبی زیبا زیر نور ماه

عشق در نگاه متولدین مرداد ماه : عاشق پیشه است و بی عشق زندگی نمی کند. گویی خورشید گرمای خود را از دست داده است و گل های سرخ عطری ندارند و ستارگان دیگر نمیخوانند آن گاه که چشم می گشایم و می بینم با تو نیستم

عشق در نگاه متولدین شهریور ماه : عشق او شعله ای کوچک ولی جاودان است و در پی عشقی حقیقی است. شاید که عاشق نیستم شاید که نمی توانم عاشق باشم شاید حتی نمی خواهم عاشق باشم ولی نه در برابر عشقی مانند عشق من به تو که تا آخرین لحظه عمر آن را در قلبم نگاه خواهم داشت.

عشق در نگاه متولدین مهر ماه : با پر شورترین گفتارهای عاشقانه با فداکاری هایم در راه عشق به تو خواهی دید که چگونه دوستت دارم. در امور عشقی ورزیده است و زندگی اش پر از ماجراهای عاشقانه است.

عشق در نگاه متولدین آبان ماه : هیجان عشق برای او زیبا و پر جاذبه است و در عشق صادق است. در التهاب شنیدن ترانه ی گام های تو هستم که به سوی من می آیی و عاشقم بر انتظار آن لحظه که تو را در کنار خود حس کنم دوستت دارم.

عشق در نگاه متولدین آذر ماه : نگاهی شاعرانه به عشق دارد. نجوایی از سوی تو نگاهی کوتاه از چشمان زیبای تو لبخندی شیرین بر لبان زیبایت و من غرق در عشق

عشق در نگاه متولدین دی ماه : قلبی گرم و پر ز عشق دارد. روزها ماه ها و سال ها می گذرند و شاید هیچ چیز عوض نشود جز من که بیش از پیش عاشق گشته ام

عشق در نگاه متولدین بهمن ماه : عشق خود را دیر ابراز می کنی و عاشق آزادی است. می خواهم آزاد زندگی کنم بسان پرندگان مهاجر ولی قفسی ساخته از عشق تو جایی است که همواره روبه آن خواهم داشت.

عشق در نگاه متولدین اسفند ماه : جذاب و پر نشاط است و در عشق بی نظیر است. من آنی نیستم که بی عشق زندگی را سر کنم آن گاه که در رویایی عاشقانه هستم و چشمانم را میگشایم و عشق رویایی ام را در تو می بینم.

فال عشق امروز

♈ فال عشق متولدین فروردین

شخص احساسیتون لجبازه وهم مغرور برخلاف دل مهربون و نیت پاکی که داره علیرغم میل باطنیش کمی بهتون پشت کرده یا سرد شده ولی دوستت داره و بهت فکر میکنه.


♉ فال عشق متولدین اردیبهشت❤️

اطرافتون هستند کسانی که به شما و این رابطه حسادت میکنند .خیلی زود باهم یک دیدار زیبا دارید.


♊ فال عشق متولدین خرداد ❤️

شخص احساسیتون دوستتون داره و بهتون وفاداره به زودی اتفاقات مثبت و عالی در مسیر رابطتون دیده میشه.


♋ فال عشق متولدین تیر ❤️

یک پیشنهاد جدید و تازه خوشحالتون خواهد کرد اگر رقیب احساسی دارید به زودی پوچ خواهد شد. یک پیروزی در این رابطه دارید.


♌ فال عشق متولدین مرداد ❤️

اگر باهم قهرید و یا دورید خیلی زود به سمتت برمیگرده و سوتفاهمات برطرف خواهد شد تا یک وعده ی زمانی دیگه.


♍ فال عشق متولدین شهریور ❤️

دوست داشتنتون دوطرفه ست به زودی بینتون هدیه رد و بدل خواهد شد و یک سوپرایز خواهید داشت.


♎ فال عشق متولدین مهر ❤️

از طرفش با پیام یا تماسی خوشحال خواهید شد و به زودی رابطه ی سردتون تبدیل به یک رابطه ی گرم خواهد شد.


♏ فال عشق متولدین آبان ❤️

خودتون با اینکه دوستش دارید ولی بیشتر لجبازی میکنید و احساساتتون بروز نمیدید به زودی باهم دیدار دارید و میتونه یک دیدار اتفاقی هم باشه.


♐ فال عشق متولدین آذر ❤️

آرامشتون تواین رابطه دچار تغییرات وازبین رفتگی شده ولی به زودی اون آرامشی که میخوای دوباره به رابطه برمیگرده دوست داره توجه و ابراز علاقشو نسبت بهت نشون بده و میده.


♑ فال عشق متولدین دی ❤️

نسبت بهت بدقولی میکنه و کمی با شما سرد و سنگین برخورد و یا رفتار میکنه ولی قلبا دوستت داره.


♒ فال عشق متولدین بهمن ❤️

توی رابطتون سرد و گرمی زیاد و یا به هم ریختگی زیادی دیده میشه ولی با گذشت کمی زمان فاصله و سردی و بهم ریختگی از بین خواهد رفت.


♓ فال عشق متولدین اسفند ❤️

به زودی باهم دیدار دارید چون شخص احساسیتون نسبت به شما دلتنگه و بیقراری تواین رابطه دیده میشه.منبع