فال ایتالیایی بر اساس تاریخ تولد • تصویر از مجله زندگی

عشق مهمترین چیز در زندگی اوست و دوست دارد عاشق شود. برخی از افراد این گروه از صداقت فردی که به او علاقه مند هستند چندان مطمئن نیستند. از بودن با دوستان لذت می برید و همیشه سعی می کنید یک دوست وظیفه شناس باشید. شما به سختی می توانید احساسات و عواطف خود را کنترل کنید که البته گاهی اوقات یکی از نقاط ضعف شما محسوب می شود. کسی که بر قلب و ذهن شما تأثیر می گذارد، این روزها کمک زیادی به شما خواهد کرد.

⚡️ فال روزانه
☀️فال هفته
💥 طالع بینی
⭐️فال سال
❤️ فال عاشقانه

طالع بینی ایتالیایی گروه B

در فال ایتالیایی گروه شما با توجه به روز تولدتان مشخص می شود. تولد خود را از جدول زیر انتخاب کنید و توضیحات گروه خود را بخوانید.
بسته به روز تولد فردی که می خواهید، می توانید بسیاری از حالات و شخصیت های طرف مقابل را بشناسید یا بسته به روز تولد خود می توانید از رازهای درونی خود بیشتر بدانید. اگر تاریخ تولد خود را نمی دانید، به وب سایت مراجعه کنید time.ir بازدید کنید و تاریخ تولد شمسی خود را به گریگوری تغییر دهید.

طالع بینی ایتالیایی

باند تولد (در پس از میلاد)
آ 1 6 11 16 21 26 31
ب 2 هفت 12 17 22 27
در مقابل 3 8 13 18 23 28
D 4 9 14 19 24 29
E 5 ده 15 20 25 30

طالع بینی ایتالیایی گروه الف

فال ایتالیایی بر اساس ماه تولد

طالع بینی و طالع بینی جالب ایتالیایی

طالع بینی ایتالیایی گروه D

طالع بینی ایتالیایی گروه E

رویاها و جاه طلبی های شما از مهمترین مسائل زندگی شما هستند و برای رسیدن به آنها می توانید هر کاری انجام دهید. شما به عشق اهمیت می دهید، اما ترجیح می دهید به دنبال فرد ایده آل باشید. شما به سختی به دیگران اعتماد دارید. شما به دوستان خود اهمیت می دهید، اما چیزهای زیادی را از آنها پنهان می کنید. شما متفکر هستید و همیشه دو روی سکه را می بینید. شما می توانید شریک زندگی خود را خوشحال کنید.

شما همیشه هدفی برای دنبال کردن در زندگی دارید و همیشه آماده اید تا به تحقق رویاهای کسانی که دوستشان دارید کمک کنید. دوستان شما برای شما بسیار مهم هستند و شما همیشه آماده کمک به آنها هستید.
شما به ندرت می توانید احساسات خود را کنترل کنید و بنابراین گاهی مجبور می شوید دوباره کاری را انجام دهید.

شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید عاشق باشید. شما تصمیمات احساسی را به تصمیمات منطقی ترجیح می دهید. شما فقط در حین خوش گذرانی زندگی را می بینید و طرفدار دوستیابی هستید.
رویاهای زیادی در سر دارید اما برای رسیدن به آنها تلاش زیادی نمی کنید و این ممکن است یکی از نقاط ضعف شما باشد. شما با فردی آشنا خواهید شد که برای شما مناسب است.مجله ازدواج

شما همیشه تصمیمات منطقی را به تصمیمات احساسی ترجیح می دهید، به همین دلیل است که دوستان زیادی دارید. شما زندگی را یک موهبت الهی می دانید. گروهی از افراد هستند که ایده آل شما هستند و می خواهید زمان زیادی را با آنها بگذرانید. شما می توانید احساسات خود را به خوبی کنترل کنید، اما گاهی اوقات تصمیمات شما بر شریک زندگی یا دوستانتان تأثیر منفی می گذارد. شما بسیار علاقه مند هستید که شریک زندگی خوبی برای همسرتان باشید.

طالع بینی ایتالیایی گروه C