فاصله وان تا ترابزون چقدر است؟ • تصویر مجله زندگی

فاصله وان ترکیه تا ترابزون حدود 633 کیلومتر و مسافت و زمان سفر با هواپیما حدود یک تا یک ساعت و نیم است. هزینه سفر نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد اما تا حدودی می توان هزینه هایی مانند هزینه بلیط هواپیما، هزینه اقامت در هتل و هزینه غذا و مصرف در طول سفر را ذکر کرد. همچنین برای سفر به ترابزون از دیدنی های این شهر می توان به دریاچه اوزنگل، جاده ای خاص با مناظر طبیعی زیبا و جاذبه های تاریخی مانند قلعه ترابزون و موزه تاریخی ترابزون اشاره کرد. ترابزون یکی از مهم ترین مراکز تولید و صادرات در شمال شرق ترکیه است و بازارهای محلی یکی از جاذبه های این شهر است. در نهایت برای سفر به ترابزون از آخرین شرایط سفر، نرخ ارز، قوانین و مقررات مرتبط با کرونا و سایر عوامل مرتبط با سفر و اقامت ترکیه مطلع شوید.مجله ازدواج

برای سفر از وان به ترابزون می توانید از راه های مختلفی استفاده کنید. یکی از گزینه ها سفر هوایی است که زمان سفر را کاهش می دهد. همچنین می توانید به صورت زمینی سفر کنید، که ممکن است بیشتر طول بکشد. ترابزون ارزش دیدن را دارد. اما بیشتر مورد توجه علاقه مندان به گردشگری و طبیعت است.

فاصله وان ترکیه تا ترابزون چقدر است؟

مدت زمان پرواز از وان به ترابزون حدود یک تا یک ساعت و نیم است. این زمان ممکن است به دلیل شرایط آب و هوایی و برنامه های هواپیمایی تغییر کند. فرودگاه ترابزون (کد یاتا: TZX کد ایکائو: LTCG) فرودگاهی است که در نزدیکی شهر ترابزون در شرق منطقه دریای سیاه ترکیه واقع شده است. این فرودگاه در سال 1957 افتتاح شد. در سال 2009 به 1,596,905 مسافر خدمات رسانی کرد که اکثر آنها (95%) در مسیرهای داخلی بودند. در سال 2009، فرودگاه ترابزون رتبه 9 در کل ترافیک مسافری و رتبه هفتم در ترافیک داخلی را در بین فرودگاه های ترکیه کسب کرد.

هزینه سفر از وان ترکیه به ترابزون

زمان سفر با هواپیما از وان ترکیه به ترابزون

چگونه از وان ترکیه به ترابزون برویم؟

ترابزون
آخرین کلمه

هزینه های سفر از تور این امر به عوامل مختلفی مانند تاریخ سفر، خط هوایی، زمان رزرو بلیط و سطح راحتی کلاس سفر بستگی دارد. می توان گفت هزینه سفر هوایی بین این دو شهر می تواند در بازه های قیمتی متفاوتی باشد. سفر با اتوبوس بسیار ارزان تر است، اما همانطور که می دانید، سفر با هواپیما از وان به ترابزون راحت تر است.

زمان سفر با اتوبوس بین وان و ترابزون تقریباً 13 ساعت و 10 متر است و مسافتی تقریباً 907 کیلومتری را طی می کند. این زمان شامل میانگین زمان توقف تقریباً 1 ساعت است. اتوبوس وان به ترابزون که توسط MetroTurizm و Kamil Koc اداره می شود، از وان حرکت می کند و به ایستگاه اتوبوس ترابزون می رسد. به طور معمول هفت اتوبوس در این مسیر در هفته تردد می کنند. برنامه ممکن است در تعطیلات آخر هفته و دیگر تعطیلات متفاوت باشد، بنابراین اگر قصد دارید برای سفر به این مسیر از اتوبوس استفاده کنید، از قبل شرایط را بررسی کنید.

آیا تا به حال نام ترابزون را شنیده اید؟ آیا از فاصله وان تا ترابزون می دانید؟ ترابزون یکی از شهرهای ترکیه است که در ساحل دریای سیاه در شمال شرقی ترکیه قرار دارد. ایاصوفیه، واقع در ترابزون، در قرن سیزدهم به عنوان یک کلیسا ساخته شد، بعداً به بیمارستان و موزه تبدیل شد، اما امروزه مسجدی با نقاشی های دیواری بازسازی شده بر روی سقف است. موزه ترابزون که در عمارتی متعلق به اوایل قرن بیستم با عناصر روکوکو و هنر نو قرار دارد، تاریخ شهر را با نمایشگاه‌های باستان‌شناسی و قوم‌نگاری دنبال می‌کند. با توجه به فاصله وان تا ترابزون، اگر به وان سفر کردید، می توانید از این شهر نیز دیدن کنید. یکی از راه های رسیدن به شهر وان ترمینال خوی است که می توانید با کمک آن را انجام دهید چرخشی از خلق و خو از این شهر و سپس ترابزون دیدن کنید. قبل از سفر بهتر است از مسافت و مدت زمان سفر وان ترکیه به ترابزون بدانید و هزینه سفر از وان به ترابزون چقدر است؟

فاصله بین و آن و ترابزون در ترکیه حدود 633 کیلومتر با شما فاصله دارد. این فاصله ممکن است بسته به مسیر انتخاب شده و شرایط جاده متفاوت باشد. به عنوان مثال، سفر از وان به ترابزون با اتوبوس به شرح زیر است: