فاش شدن راز ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو • تصویر از مجله لایف

دعوای مجازی سحر قریشی و امیر تتلو از اردیبهشت امسال آغاز شد و تتلو در کانال یوتیوب خود از برخی رفتارهای قریشی در کنسرت اخیرش در استانبول به شدت انتقاد کرد. این دعوا با انتشار متن عذرخواهی از سحر قریشی به پایان رسید. اما یک ماه بعد در پست دیگری تتلو مدعی اعتیاد به سحر قریشی شد و خود را مجرد اعلام کرد. قریشی این بار با انتشار پیامی از تتلو عذرخواهی کرد.مجله ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو دو چهره جنجالی در فضای مجازی هستند که هر کدام حواشی زیادی داشتند و هنوز هم دارند. آرامی اعتمادی منتقد سینما در توییتی درباره ازدواج و سپس جدایی این دو چهره نوشت:

پس از تکذیب مکرر شایعه جدایی سحر قریشی از تتلو (امیر مقصودلو خواننده محبوب ایرانی)، سحر قریشی در نهایت با جعبه سوال اینستاگرامش به سوالات فالوورهایش درباره زندگی شخصی اش پاسخ داد و خبر جدایی اش از تتلو را منتشر کرد.

دعوای مجازی سحر قریشی و امیر تتلو

عروسی سحر قریشی و امیر تتلو یک قرارداد دو ساله و چند صد میلیاردی با حمایت مالی ارزهای دیجیتال و بازدیدهای یوتیوب است. تهیه کننده ای به نام سینما در این خط داستانی نقش دارد و بیست میلیارد سهم خالص او از این داستان سرچشمه می گیرد. حضور قریشی در دبی در این سناریو قرار دارد. تتلو در آهنگ جدید خود به رمزارز نیز اشاره می کند.

خبر جدایی سحر قریشی از تتلو

پس از هفته ها انتقاد امیر تتلو از سحر قریشی و ادعای او مبنی بر جدایی اش از قریشی، این بازیگر سرانجام عکس های مشترک خود با این خواننده را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرد. در بیوگرافی اینستاگرام قریشی خبری از رابطه عاشقانه او با تتلو نیست. دعوای مجازی سحر قریشی و امیر تتلو از اردیبهشت امسال آغاز شد و تتلو در کانال یوتیوب خود از برخی رفتارهای قریشی در کنسرت اخیرش در استانبول به شدت انتقاد کرد. این دعوا با انتشار متن عذرخواهی از سحر قریشی به پایان رسید. اما یک ماه بعد در پست دیگری تتلو مدعی اعتیاد به سحر قریشی شد و خود را مجرد اعلام کرد. قریشی این بار با انتشار پیامی از تتلو عذرخواهی کرد.