غذا، آلاچیق، پرسنل یا منوی کافه؟

با توجه به کاربری هر پروژه، مقیاس کار و میزان نیاز به مدارک معماری پروژه جهت اجرا تغییر میکند، پس معیارهای تاثیرگذار بر قیمت طراحی اعلامی هم طراحی داخلی رستوران ساده باید متفاوت باشد. به جای الگوبرداری بر اساس سبک رستوران و مشتری های هدف، ایده های طراحی را اجرا کنید. اما در این قسمت ما قصد داریم نگاهی به طراحی داخلی رستوران Jue Lan Club بیاندازیم که سرشار از المان های کلاسیک است و در مجموع فضایی سنتی برای مشتریان خود فراهم آورده است. ما در “طرح تو طرح” با توجه به نیازهای پروژه ساختمانی شما، این مبلغ را برآورد میکنیم و در سه پکیج با خدمات متفاوت این میزان را به شما اعلام میکنیم. اما برای طراحی رستوران در روف گاردن نمای بیرونی شما کمی متفاوت تر خواهد بود. فوق العاده استقبال کردن محیط فوق العاده زیبایی بود و کپی شنگول مارو اونجا دیدیم که عکس شنگول خودمون رو هم گذاشتم تو آلبوم سه نوع سوپ برامون آوردن، سوپ گوجه، سوپ مرغ، سوپ کاری هر ۳ سوپ بسیار خوشمزه ای بود ولی بسیار تند. اگر طراحی دکوراسیون داخلی رستوران به صورت اصولی و حرفه ای نباشد، حتی خوشمزه ترین غذاها برای مشتری لذتبخش نخواهد بود.

در این رستوران با سبک اسکاندیناوی بیشتر المان ها و عناصر طراحی از طریق مزایده ها خریداری شده و یا از خارج کشور وارد شده است. در واقع اجناس لوکس در جذابیت بصری تاثیرگذار است اما اگر این لوازم به صورت ناهماهنگ چیدمان شود، کیفیت بصری به شدت افت می کند. میزان و شدت نور محیط ارتباط مستقیم با سبک رستوران دارد. به کارگیری قرمز در رستوران ایده ای خلاقانه است که ارتباط ذهنی بین غذای خوشمزه و مغز را پیوند می دهد. ارتباط نوری و رنگ ها بسیار نزدیکی است. آتلیه چو تامپسون این رستوران را در یک ساختمان تاریخی در نزدیکی دانشگاه ییل طراحی کرد. یک هویت واضح از این برند جدید رستوران را مشخص کرده است. طراحی داخلی رستوران یک تخصص است که از معماری تا چیدمان وسایل را در بر می گیرد.

کاربری رستوران و توجه به سلایق مشتریان از مواردی هستند که در انتخاب سبک چیدمان رستوران تاثیرگذارند. تکنیک های چیدمان اصولی در افزایش کیفیت بصری، تاثیر زیادی دارد. شرکت دکوراسیون داخلی نما سبز، یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران است که در سال 1388 در تهران تاسیس شده و در این چند سال فعالیت های زیادی مثل طراحی و اجرای صدها پروژه لوکس در زمینه دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی ادارات و دکوراسیون تجاری و فروشگاهی داشته است. برای مثال سالن های غذاخوری تالار عروسی همیشه پر نور و روشن است اما این موضوع در مورد کافه های دنج صدق نمی کند.

تعداد رستوران های سنتی، مدرن، سالن های غذاخوری چند منظوره و … تنوعی که در اثاثیه، نورپردازی، کفپوش و دیگر اجزای رستوران وجود دارد، بزرگی بیش از حد و شکل عجیب و غریب سالن را جبران کرده و به مهمان حق انتخاب می دهد. از طرفی با توجه به دکوراسیونهای لوکس و معماریهای عجیب و غریبی که بعضی کافهها برای متفاوت کردن شان نسبت به دیگران به کار میبرند، شاید قرار گرفتن در فضای آنها برای نسلهای قدیمیتر دلنشین نباشد.شاید افراد میانسال کافه گردی را دوست داشته باشند اما به سبک قدیمی و با همان حال و هوای دوران جوانی شان. رستورانهای جنوب تهران که محبوبترین و مشهورترین آنها در راسته بازار بزرگ تهران قرار گرفته است قدمتی طولانی دارد و حس و حالی باورنکردنی از روزهای قدیم تهران دارند. بهتر است فوارهای نیز در وسط این حوضچه قرار دهید تا مشتریان از صدای جریان آب آن بیشتر لذت ببرند. همان طور که انتظار میرود هرچه این زمان بیشتر باشد، هزینه اعلامی کمتر و هرچه زمان کمتر باشد، هزینه بیشتر اعلام میشود. بطوریکه محوطه باز آنها مملو از مشتری های در صف انتظار خواهد شد. در قسمت اول این مقاله 3 ترفند جذاب به شما آموخته می شود که باید آنها را در هنگام طراحی رستوران خود به خاطر داشته باشید.

گرچه شعبههای مختلفی در سطح شهر تهران با این عنوان دیده میشوند، هرکدام از آنها مستقل عمل میکنند. همانطور که اگر خودتان این اطلاعات را وارد کنید میبینید، شما میتوانید تنها با 32 میلیون تومان برای ویلایی با این شرایط، تمامی مدارک ذکر شده را از “طرح تو طرح” دریافت کنید، آن هم نه یک طرح از یک معمار، بلکه دهها طرح از دهها معمار با ایدهها و خط فکریهای متنوع. یعنی با یک بار هزینه طی سی روز به طور میانگین 26 طرح، در مسابقات اخیر بیش از 50 طرح، مختص پروژه طراحی نمای شما برایتان ارسال میشود و همچنین خودتان میتوانید این میزان را بین اعداد پیشنهادی تعیین کنید. استودیو معماری بوم تبریز با توجه به سابقه موفق خود در زمینه طراحی رستوران در تبریز ، این موضوع را بررسی کرده است که در مطلب زیر قسمتی از نتایج این مطالعه خدمت شما ارائه می شود. با توجه به تیپ سنی یا فرهنگی مشتری ها، فضای داخلی رستوران را طراحی کنید. بوفه، صندلی در فضای باز، وای فای رایگان و پارکینگ از جمله امکانات دیگری است که رستوران کلیدوسکوپ برای راحتی مهمانان و جلب رضایت آن ها فراهم کرده است. مدل های سه بعدی رایگان سبک صنعتی صحنه داخلی رستوران کوچک صحنه داخلی ، پرونده های موجود در: 3D Studio Max (.maایکس)، Vray (مواد و تنظیمات) پرونده بایگانی حاوی لامپ های سقفی و صندلی ها مدل های سه بعدی است.

در برخی از رستورانهای سنتی استفاده از مس و آجر در طراحی داخلی به روشی مدرن را شاهد هستیم، همچنین از آینهکاریهای سقفی نیز در راه پله استفاده میکنند. و چه روشی بهتر از این که از طراحی درب ورودی جلو رستوران استفاده کنید؟ با تصور اینکه مشتریان قرار نیست از این فضا استفاده کنند و هر آنچه می بینند جاییست که میز و صندلی چیده شده است، این نقطه از رستوران با ظاهری زشت و گاها نادرست طراحی می شود. رنگبندی که برای فضای رستوران آتور استفاده شده است، با تم رنگی از جنس چوب است. واقعیت اینست که فضای داخلی رستوران می تواند به قدری جذاب باشد که حتی نرخ بازگشت سرمایه و سودآوری رستوران را چندین برابر افزایش دهد. با ورود به رستوران اولین موضوع اینست که مشتری احساس خوبی را تجربه کند. از طرفی مشتری باید احساس راحتی و آرامش را در آن جا علاوه بر کیفیت غذا تجربه کند. آبی متابولیسم بدن را کاهش داده و آرامش ذهنی ایجاد می کند.

در گذشته هم یکی از کاربردهای اصلی استفاده از حوض در فضاهای سربسته ایجاد تعادل دمایی و خنک کردن فضای تابستاننشین خانهها بوده است. سه وجه نما را وارد میکنید و برای دیدن مدل سه بعدی محوطه و روف گاردن خود، درخواست دو رندر از فضاهای ذکر شده را وارد میکنید. این ویلا از یک طرف به دیوار جداکننده زمین چسبیده است پس نیاز به طراحی سه وجه نما هم دارید. با ما برای دیدن تصاویر این رستوران همراه باشید. امّا سعی شد با نظرات و رتبه بندیهایی که مردم به رستوران های کرج داده بودند این لیست را تنظیم کنیم.

در این مکان هیچ فضایی بی استفاده نیست. برخی رنگ ها حس نشاط و سر زندگی را در فضا افزایش می دهند اما برخی از رنگ ها روحیه را تخریب می کنند. استفاده از رنگ آبی در دکوراسیون داخلی رستوران به دلیل حس آرامشی که به همراه دارد، ضروری است. با به کارگیری هوشمندانه المان های رنگی، تجربه حس آرامش در حین غذا خوردن را برای مشتری القا کنید. فضای رستوران بسیار خودمانی، راحت و دلنشین است و میتوانید ساعتها از آرامش محیط لذت ببرید. اگرچه این امر عملکرد بسیار موثری دارد، هرگز برای فضای داخلی یک کافه مناسب نمی باشد. بنابراین طعم و مزه این رستوران ، ترکیبی متعادل از این دو فرهنگ و منطقه است. طعم غذای رستوران های ایتالیایی به دلیل اینکه با طعم برخی غذاهای ایرانی شباهت هایی دارد و از آن مهم تر با ذائقه ایرانی ها بسیار سازگار است، به همین دلیل به سرعت در بین ایرانی ها رواج پیدا کرده است، اگر تمایل دارید در طول اقامت خود در ایتالیا از غذاهای ایتالیایی لذت ببرید پیشنهاد می کنیم با لاگین برندز همراه باشید تا با معروف ترین و لوکس ترین رستوران های ایتالیایی آشنا شوید. مدت پروژه را 45 روزه در نظر بگیرید و اطلاعات فضایی که میخواهید طراحی داخلی شود را (برای آشپزخانه و نشیمن 50 متر مربع و تعداد 4 رندر کافیست و با دو تیپ پلانی میتوانید از جزییات تمام طبقات مطلع شوید) وارد کرده و بر گزینه “محاسبه” کلیک میکنید.

یعنی شما با وارد کردن اطلاعات پروژه خود به صورت آنلاین میتوانید بلافاصله از حدود قیمت طراحی معماری مختص به پروژهتان مطلع شوید. در طراحی کافی شاپ و رستوران مدرن، انتخاب مصالح و جزییات از اصلی ترین موارد است. در فرآیند طراحی رستوران و کافی شاپ با توجه به سلیقه و خواست کارفرما، طراحی در سبک های مختلف با استفاده از مصالح گوناگون و متنوع ارائه طرح به صورت سه بعدی(رندر تری دی) انجام می شود. بخش تعیین قیمت طراحی در سایت “طرح تو طرح” اولین بستر تعیین قیمت طراحی و معماری در رابطه با خدمات معماری و طراحی معماری است.

قبل از هر چیز بخش آشپزخانه رستوران را باید از جلوی دید بردارید. چون سانتریفیوژ در آشپزخانه داری! در دهه گذشته بحث رقابت در صنعت رستوران داری بسیار جدی تر شده است. با تکنیک های نوآورانه بازیابی و فروش در کنار تجربه خوشایند حضور در رستوران می توانید گوی رقابت را از آن خود کنید. در این مقاله آموزش ساخت سایت رستوران با قالب اکسترا را به سادگی و با ذکر تمام نکات مهم ارائه دادیم. پنبه: پنبه یک پارچه بسیار سبک و ارزان قیمت بوده و این دو خاصیت، آن را به یک گزینه بسیار محبوب برای استفاده در طراحی منزل تبدیل می کنند. استاندارهای طراحی هتل، دقیقاً همان موضوعی است که اصلاً قصد نداریم در خصوص آن صحبت کنیم. نورهای رنگی همان تاثیر رنگ ها را دارند. نور و رنگ در ایجاد کیفیت بصری و تجربه خوشایند شمتری تاثیر مستقیم دارند.