عیدی بازنشستگان چه زمانی پرداخت می شود؟ • تصویر مجله زندگی

به گفته مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، علاوه بر یک میلیون و 800 هزار تومان، 500 هزار تومان نیز برای خانواده ها و 200 هزار تومان برای هر فرزند تحت تکفل در ایام عید واریز شد.

نعمت الله ترکی امشب پنجشنبه 27 بهمن در یک برنامه تلویزیونی درباره پرداخت عیدی و برنامه های این صندوق برای تامین مسکن مستمری بگیران گفت: برای پرداخت عیدی مشمولان بازنشستگی صندوق ملی منابع لازم از سوی صندوق تامین شد. . برای این منظور برای هر مستمری بگیر یک میلیون و 800 هزار تومان به اضافه 500 هزار تومان برای همسران مستمری بگیران و 200 هزار تومان برای فرزندان تحت تکفل آنها. عصر امروز به حساب این افراد واریز می شود.

چه زمانی عیدی به بازنشستگان پرداخت می شود؟

به گزارش اکوایران، نعمت الله ترکی – مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری – روز گذشته با بیان اینکه حقوق بازنشستگان و شاغلان این صندوق به حساب این بستگان واریز می شود، گفت: پیش پرداختی که قبلا ذکر شد بی سابقه است.

میزان عیدی بازنشستگان کشوری

با وجود اظهارات رئیس صندوق بازنشستگی کشوری، به نظر می رسد بسیاری از این بازنشستگان هنوز عیدی خود را نگرفته اند و تنها دیشب حقوق آنها پرداخت شده است و برخی رسانه ها نیز به این موضوع اشاره کرده اند.

مهلت پرداخت عیدی بازنشستگان

سال گذشته رقم یک میلیون و 500 هزار تومان برای عیدی اعلام شده بود اما امسال تنها 300 هزار تومان بیشتر شده است و به دلیل مسائل تورمی در سال 1401 رقم یک میلیون و 800 هزار تومان برای مستمری بگیران بخشی از مشکلات آنها را حل کرد.مجله ازدواج